Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Põhiturniir Põhiturniir Matches

Põhiturniir

01/10/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

3 - 1

Selver Tallinn Spordikool


01/10/2022 - 13:00

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

Selver Tallinn Spordikool

01/10/2022 - 13:00

Tallinna Ülikooli SH

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Põltsamaa VK


01/10/2022 - 13:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Põltsamaa VK

01/10/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Viljandi VK


01/10/2022 - 13:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Viljandi VK

01/10/2022 - 13:00

Kiili SH

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

EstNor/Kiili

3 - 0

Danpower / Võru VK


01/10/2022 - 13:00

3 - 0

EstNor/Kiili

Danpower / Võru VK

01/10/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

1 - 3

Bigbank/Kambja


01/10/2022 - 13:00

1 - 3

AB Premium/Rae vald

Bigbank/Kambja

01/10/2022 - 16:00

Türi SH

01/10/2022 - 16:00

01/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

1 - 3

BMF/Rakvere VK


01/10/2022 - 16:00

1 - 3

IMsport/Türi

BMF/Rakvere VK

02/10/2022 - 12:00

TalTech SH

02/10/2022 - 12:00

02/10/2022 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 2

Bigbank/Kambja


02/10/2022 - 12:00

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool

Bigbank/Kambja

02/10/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

02/10/2022 - 13:00

02/10/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

0 - 3

Danpower / Võru VK


02/10/2022 - 13:00

0 - 3

AB Premium/Rae vald

Danpower / Võru VK

02/10/2022 - 14:00

Rahu Hall

02/10/2022 - 14:00

02/10/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus


02/10/2022 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

02/10/2022 - 15:00

Põltsamaa Felixhall

02/10/2022 - 15:00

02/10/2022 - 15:00

Põltsamaa VK

0 - 3

Audentese SG/NK


02/10/2022 - 15:00

0 - 3

Põltsamaa VK

Audentese SG/NK

02/10/2022 - 16:00

Türi SH

02/10/2022 - 16:00

02/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

0 - 3

Tallinna Ülikool


02/10/2022 - 16:00

0 - 3

IMsport/Türi

Tallinna Ülikool

02/10/2022 - 17:00

Viljandi SK

02/10/2022 - 17:00

02/10/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 1

EstNor/Kiili


02/10/2022 - 17:00

3 - 1

Viljandi VK

EstNor/Kiili

15/10/2022 - 13:00

Järveküla kool

15/10/2022 - 13:00

15/10/2022 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

EMÜ/Structura


15/10/2022 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

EMÜ/Structura

15/10/2022 - 14:00

Rahu Hall

15/10/2022 - 14:00

15/10/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool


15/10/2022 - 14:00

3 - 2

BMF/Rakvere VK

Selver Tallinn Spordikool

15/10/2022 - 16:00

Türi SH

15/10/2022 - 16:00

15/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

0 - 3

Audentese SG/NK


15/10/2022 - 16:00

0 - 3

IMsport/Türi

Audentese SG/NK

15/10/2022 - 16:00

Tartu Ülikooli SH punane saal

15/10/2022 - 16:00

15/10/2022 - 16:00

Bigbank/Kambja

0 - 3

Danpower / Võru VK


15/10/2022 - 16:00

0 - 3

Bigbank/Kambja

Danpower / Võru VK

15/10/2022 - 17:00

Põltsamaa Felixhall

15/10/2022 - 17:00

15/10/2022 - 17:00

Põltsamaa VK

1 - 3

EstNor/Kiili


15/10/2022 - 17:00

1 - 3

Põltsamaa VK

EstNor/Kiili

15/10/2022 - 17:00

Viljandi SK

15/10/2022 - 17:00

15/10/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 0

AB Premium/Rae vald


15/10/2022 - 17:00

3 - 0

Viljandi VK

AB Premium/Rae vald

16/10/2022 - 12:00

TalTech SH

16/10/2022 - 12:00

16/10/2022 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

2 - 3

Viljandi VK


16/10/2022 - 12:00

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool

Viljandi VK

16/10/2022 - 13:00

Võru SK

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Danpower / Võru VK

3 - 0

Põltsamaa VK


16/10/2022 - 13:00

3 - 0

Danpower / Võru VK

Põltsamaa VK

16/10/2022 - 13:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Bigbank/Kambja

2 - 3

IMsport/Türi


16/10/2022 - 13:00

2 - 3

Bigbank/Kambja

IMsport/Türi

16/10/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 2

AB Premium/Rae vald


16/10/2022 - 13:00

3 - 2

EMÜ/Structura

AB Premium/Rae vald

16/10/2022 - 13:00

Kiili SH

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

EstNor/Kiili

1 - 3

BMF/Rakvere VK


16/10/2022 - 13:00

1 - 3

EstNor/Kiili

BMF/Rakvere VK

16/10/2022 - 13:00

Audentese SH väike saal

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Audentese SG/NK

2 - 3

Tallinna Ülikool


16/10/2022 - 13:00

2 - 3

Audentese SG/NK

Tallinna Ülikool

27/10/2022 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

27/10/2022 - 20:00

27/10/2022 - 20:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

AB Premium/Rae vald


27/10/2022 - 20:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

AB Premium/Rae vald

28/10/2022 - 20:00

Põltsamaa Felixhall

28/10/2022 - 20:00

28/10/2022 - 20:00

Põltsamaa VK

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool


28/10/2022 - 20:00

2 - 3

Põltsamaa VK

Selver Tallinn Spordikool

29/10/2022 - 12:00

Sõle Spordikeskus

29/10/2022 - 12:00

29/10/2022 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 0

Audentese SG/NK


29/10/2022 - 12:00

3 - 0

Selver Tallinn Spordikool

Audentese SG/NK

29/10/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

29/10/2022 - 13:00

29/10/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

0 - 3

BMF/Rakvere VK


29/10/2022 - 13:00

0 - 3

AB Premium/Rae vald

BMF/Rakvere VK

29/10/2022 - 13:00

Võru SK

29/10/2022 - 13:00

29/10/2022 - 13:00

Danpower / Võru VK

3 - 0

IMsport/Türi


29/10/2022 - 13:00

3 - 0

Danpower / Võru VK

IMsport/Türi

29/10/2022 - 16:00

A.Le Coq Sport

29/10/2022 - 16:00

29/10/2022 - 16:00

Bigbank/Kambja

0 - 3

EMÜ/Structura


29/10/2022 - 16:00

0 - 3

Bigbank/Kambja

EMÜ/Structura

29/10/2022 - 17:00

Viljandi SK

29/10/2022 - 17:00

29/10/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 0

Põltsamaa VK


29/10/2022 - 17:00

3 - 0

Viljandi VK

Põltsamaa VK

29/10/2022 - 18:00

Kiili SH

29/10/2022 - 18:00

29/10/2022 - 18:00

EstNor/Kiili

0 - 3

Tallinna Ülikool


29/10/2022 - 18:00

0 - 3

EstNor/Kiili

Tallinna Ülikool

30/10/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

30/10/2022 - 13:00

30/10/2022 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 2

Danpower / Võru VK


30/10/2022 - 13:00

3 - 2

EMÜ/Structura

Danpower / Võru VK

30/10/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

30/10/2022 - 13:00

30/10/2022 - 13:00

Audentese SG/NK

3 - 0

EstNor/Kiili


30/10/2022 - 13:00

3 - 0

Audentese SG/NK

EstNor/Kiili

30/10/2022 - 14:00

Rahu Hall

30/10/2022 - 14:00

30/10/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

Bigbank/Kambja


30/10/2022 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

Bigbank/Kambja

30/10/2022 - 16:00

Türi SH

30/10/2022 - 16:00

30/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

0 - 3

Viljandi VK


30/10/2022 - 16:00

0 - 3

IMsport/Türi

Viljandi VK

12/11/2022 - 13:00

Võru SK

12/11/2022 - 13:00

12/11/2022 - 13:00

Danpower / Võru VK

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool


12/11/2022 - 13:00

2 - 3

Danpower / Võru VK

Selver Tallinn Spordikool

12/11/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

12/11/2022 - 13:00

12/11/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

3 - 1

Põltsamaa VK


12/11/2022 - 13:00

3 - 1

AB Premium/Rae vald

Põltsamaa VK

12/11/2022 - 13:00

Kiili SH

12/11/2022 - 13:00

12/11/2022 - 13:00

EstNor/Kiili

3 - 0

IMsport/Türi


12/11/2022 - 13:00

3 - 0

EstNor/Kiili

IMsport/Türi

12/11/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

12/11/2022 - 13:00

12/11/2022 - 13:00

Audentese SG/NK

1 - 3

EMÜ/Structura


12/11/2022 - 13:00

1 - 3

Audentese SG/NK

EMÜ/Structura

12/11/2022 - 14:00

Rahu Hall

12/11/2022 - 14:00

12/11/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

0 - 3

Tallinna Ülikool


12/11/2022 - 14:00

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Tallinna Ülikool

13/11/2022 - 12:00

TalTech SH

13/11/2022 - 12:00

13/11/2022 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 2

AB Premium/Rae vald


13/11/2022 - 12:00

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool

AB Premium/Rae vald

13/11/2022 - 13:00

Võru SK

13/11/2022 - 13:00

13/11/2022 - 13:00

Danpower / Võru VK

3 - 1

Audentese SG/NK


13/11/2022 - 13:00

3 - 1

Danpower / Võru VK

Audentese SG/NK

13/11/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

13/11/2022 - 13:00

13/11/2022 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 0

IMsport/Türi


13/11/2022 - 13:00

3 - 0

EMÜ/Structura

IMsport/Türi

13/11/2022 - 16:00

Tartu Ülikooli SH kollane saal

13/11/2022 - 16:00

13/11/2022 - 16:00

Bigbank/Kambja

0 - 3

EstNor/Kiili


13/11/2022 - 16:00

0 - 3

Bigbank/Kambja

EstNor/Kiili

16/11/2022 - 20:00

Põltsamaa Felixhall

16/11/2022 - 20:00

16/11/2022 - 20:00

Põltsamaa VK

0 - 3

BMF/Rakvere VK


16/11/2022 - 20:00

0 - 3