Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Play-Off Play-Off Matches

Veerandfinaal

09/03/2023 - 19:00

Audentese SH suur saal

09/03/2023 - 19:00

09/03/2023 - 19:00

Audentese SG/NK

1 - 3

BMF/Rakvere VK


09/03/2023 - 19:00

1 - 3

Audentese SG/NK

BMF/Rakvere VK

11/03/2023 - 12:00

Kiili SH

11/03/2023 - 12:00

11/03/2023 - 12:00

ESTNOR/KIILI

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool


11/03/2023 - 12:00

2 - 3

ESTNOR/KIILI

Selver Tallinn Spordikool

11/03/2023 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

11/03/2023 - 13:00

11/03/2023 - 13:00

EMÜ/Structura

1 - 3

Viljandi VK


11/03/2023 - 13:00

1 - 3

EMÜ/Structura

Viljandi VK

11/03/2023 - 17:00

Võru Spordihall

11/03/2023 - 17:00

11/03/2023 - 17:00

Danpower/Võru VK

1 - 3

Tallinna Ülikool


11/03/2023 - 17:00

1 - 3

Danpower/Võru VK

Tallinna Ülikool

18/03/2023 - 12:00

TalTech Spordihall

18/03/2023 - 12:00

18/03/2023 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 1

ESTNOR/KIILI


18/03/2023 - 12:00

3 - 1

Selver Tallinn Spordikool

ESTNOR/KIILI

18/03/2023 - 13:00

Järveküla kool

18/03/2023 - 13:00

18/03/2023 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Danpower/Võru VK


18/03/2023 - 13:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Danpower/Võru VK

18/03/2023 - 14:00

Rahu Hall

18/03/2023 - 14:00

18/03/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

Audentese SG/NK


18/03/2023 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

Audentese SG/NK

18/03/2023 - 18:00

Viljandi SK

18/03/2023 - 18:00

18/03/2023 - 18:00

Viljandi VK

3 - 1

EMÜ/Structura


18/03/2023 - 18:00

3 - 1

Viljandi VK

EMÜ/Structura



Finaal

09/04/2023 - 14:00

Rakvere SH

09/04/2023 - 14:00

09/04/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

0 - 3

Tallinna Ülikool


09/04/2023 - 14:00

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Tallinna Ülikool

15/04/2023 - 17:00

Tallinna Ülikooli SH

15/04/2023 - 17:00

15/04/2023 - 17:00

Tallinna Ülikool

1 - 3

BMF/Rakvere VK


15/04/2023 - 17:00

1 - 3

Tallinna Ülikool

BMF/Rakvere VK

16/04/2023 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

16/04/2023 - 12:00

16/04/2023 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

BMF/Rakvere VK


16/04/2023 - 12:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

BMF/Rakvere VK



3-4.koht

08/04/2023 - 13:00

Sõle Spordikeskus

08/04/2023 - 13:00

08/04/2023 - 13:00

Selver Tallinn Spordikool

1 - 3

Viljandi VK


08/04/2023 - 13:00

1 - 3

Selver Tallinn Spordikool

Viljandi VK

09/04/2023 - 17:00

Viljandi SK

09/04/2023 - 17:00

09/04/2023 - 17:00

Viljandi VK

1 - 3

Selver Tallinn Spordikool


09/04/2023 - 17:00

1 - 3

Viljandi VK

Selver Tallinn Spordikool

12/04/2023 - 19:30

Viljandi Kesklinna kool

12/04/2023 - 19:30

12/04/2023 - 19:30

Viljandi VK

1 - 3

Selver Tallinn Spordikool


12/04/2023 - 19:30

1 - 3

Viljandi VK

Selver Tallinn Spordikool



Poolfinaal

23/03/2023 - 19:00

Tallinna Ülikooli SH

23/03/2023 - 19:00

23/03/2023 - 19:00

Tallinna Ülikool

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool


23/03/2023 - 19:00

3 - 2

Tallinna Ülikool

Selver Tallinn Spordikool

25/03/2023 - 13:00

Sõle Spordikeskus

25/03/2023 - 13:00

25/03/2023 - 13:00

Selver Tallinn Spordikool

0 - 3

Tallinna Ülikool


25/03/2023 - 13:00

0 - 3

Selver Tallinn Spordikool

Tallinna Ülikool

25/03/2023 - 18:00

Viljandi SK

25/03/2023 - 18:00

25/03/2023 - 18:00

Viljandi VK

1 - 3

BMF/Rakvere VK


25/03/2023 - 18:00

1 - 3

Viljandi VK

BMF/Rakvere VK

30/03/2023 - 20:15

Tallinna Ülikooli SH

30/03/2023 - 20:15

30/03/2023 - 20:15

Tallinna Ülikool

-

Selver Tallinn Spordikool


30/03/2023 - 20:15

-

Tallinna Ülikool

Selver Tallinn Spordikool

01/04/2023 - 14:00

Rakvere SH

01/04/2023 - 14:00

01/04/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Viljandi VK


01/04/2023 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Viljandi VK

02/04/2023 - 12:00

Rakvere SH

02/04/2023 - 12:00

02/04/2023 - 12:00

BMF/Rakvere VK

-

Viljandi VK


02/04/2023 - 12:00

-

BMF/Rakvere VK

Viljandi VK

Põhiturniir Põhiturniir Matches

Põhiturniir

01/10/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

3 - 1

Selver Tallinn Spordikool


01/10/2022 - 13:00

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

Selver Tallinn Spordikool

01/10/2022 - 13:00

Tallinna Ülikooli SH

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Põltsamaa VK


01/10/2022 - 13:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Põltsamaa VK

01/10/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Viljandi VK


01/10/2022 - 13:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Viljandi VK

01/10/2022 - 13:00

Kiili SH

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

EstNor/Kiili

3 - 0

Danpower / Võru VK


01/10/2022 - 13:00

3 - 0

EstNor/Kiili

Danpower / Võru VK

01/10/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

01/10/2022 - 13:00

01/10/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

1 - 3

Bigbank/Kambja


01/10/2022 - 13:00

1 - 3

AB Premium/Rae vald

Bigbank/Kambja

01/10/2022 - 16:00

Türi SH

01/10/2022 - 16:00

01/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

1 - 3

BMF/Rakvere VK


01/10/2022 - 16:00

1 - 3

IMsport/Türi

BMF/Rakvere VK

02/10/2022 - 12:00

TalTech Spordihall

02/10/2022 - 12:00

02/10/2022 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 2

Bigbank/Kambja


02/10/2022 - 12:00

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool

Bigbank/Kambja

02/10/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

02/10/2022 - 13:00

02/10/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

0 - 3

Danpower / Võru VK


02/10/2022 - 13:00

0 - 3

AB Premium/Rae vald

Danpower / Võru VK

02/10/2022 - 14:00

Rahu Hall

02/10/2022 - 14:00

02/10/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus


02/10/2022 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

02/10/2022 - 15:00

Põltsamaa Felixhall

02/10/2022 - 15:00

02/10/2022 - 15:00

Põltsamaa VK

0 - 3

Audentese SG/NK


02/10/2022 - 15:00

0 - 3

Põltsamaa VK

Audentese SG/NK

02/10/2022 - 16:00

Türi SH

02/10/2022 - 16:00

02/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

0 - 3

Tallinna Ülikool


02/10/2022 - 16:00

0 - 3

IMsport/Türi

Tallinna Ülikool

02/10/2022 - 17:00

Viljandi SK

02/10/2022 - 17:00

02/10/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 1

EstNor/Kiili


02/10/2022 - 17:00

3 - 1

Viljandi VK

EstNor/Kiili

15/10/2022 - 13:00

Järveküla kool

15/10/2022 - 13:00

15/10/2022 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

EMÜ/Structura


15/10/2022 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

EMÜ/Structura

15/10/2022 - 14:00

Rahu Hall

15/10/2022 - 14:00

15/10/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool


15/10/2022 - 14:00

3 - 2

BMF/Rakvere VK

Selver Tallinn Spordikool

15/10/2022 - 16:00

Türi SH

15/10/2022 - 16:00

15/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

0 - 3

Audentese SG/NK


15/10/2022 - 16:00

0 - 3

IMsport/Türi

Audentese SG/NK

15/10/2022 - 16:00

Tartu Ülikooli SH punane saal

15/10/2022 - 16:00

15/10/2022 - 16:00

Bigbank/Kambja

0 - 3

Danpower / Võru VK


15/10/2022 - 16:00

0 - 3

Bigbank/Kambja

Danpower / Võru VK

15/10/2022 - 17:00

Põltsamaa Felixhall

15/10/2022 - 17:00

15/10/2022 - 17:00

Põltsamaa VK

1 - 3

EstNor/Kiili


15/10/2022 - 17:00

1 - 3

Põltsamaa VK

EstNor/Kiili

15/10/2022 - 17:00

Viljandi SK

15/10/2022 - 17:00

15/10/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 0

AB Premium/Rae vald


15/10/2022 - 17:00

3 - 0

Viljandi VK

AB Premium/Rae vald

16/10/2022 - 12:00

TalTech Spordihall

16/10/2022 - 12:00

16/10/2022 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

2 - 3

Viljandi VK


16/10/2022 - 12:00

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool

Viljandi VK

16/10/2022 - 13:00

Võru Spordihall

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Danpower / Võru VK

3 - 0

Põltsamaa VK


16/10/2022 - 13:00

3 - 0

Danpower / Võru VK

Põltsamaa VK

16/10/2022 - 13:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Bigbank/Kambja

2 - 3

IMsport/Türi


16/10/2022 - 13:00

2 - 3

Bigbank/Kambja

IMsport/Türi

16/10/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 2

AB Premium/Rae vald


16/10/2022 - 13:00

3 - 2

EMÜ/Structura

AB Premium/Rae vald

16/10/2022 - 13:00

Kiili SH

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

EstNor/Kiili

1 - 3

BMF/Rakvere VK


16/10/2022 - 13:00

1 - 3

EstNor/Kiili

BMF/Rakvere VK

16/10/2022 - 13:00

Audentese SH väike saal

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Audentese SG/NK

2 - 3

Tallinna Ülikool


16/10/2022 - 13:00

2 - 3

Audentese SG/NK

Tallinna Ülikool

27/10/2022 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

27/10/2022 - 20:00

27/10/2022 - 20:00

Tallinna Ülikool

3 - 0