Eesti Naiste Karikavõistlused 2022

Eesti Karikavõistlused 2022

select
Eesti Karikavõistlused EKV Play-off Matches

Eelring

02/10/2022 - 13:00

Viljandi SK

02/10/2022 - 13:00

02/10/2022 - 13:00

Viljandi Metall

3 - 1

Peetri VK


02/10/2022 - 13:00

3 - 1

Viljandi Metall

Peetri VK

04/10/2022 - 19:45

Kindluse spordihoone

04/10/2022 - 19:45

04/10/2022 - 19:45

Peetri VK

2 - 3

Viljandi Metall


04/10/2022 - 19:45

2 - 3

Peetri VK

Viljandi Metall



Veerandfinaal

11/10/2022 - 17:45

Sõle Spordikeskus

11/10/2022 - 17:45

11/10/2022 - 17:45

Viimsi/Tallinna Ülikool

0 - 3

TalTech/Tradehouse


11/10/2022 - 17:45

0 - 3

Viimsi/Tallinna Ülikool

TalTech/Tradehouse

27/10/2022 - 19:15

TalTech SH

27/10/2022 - 19:15

27/10/2022 - 19:15

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Viimsi/Tallinna Ülikool


27/10/2022 - 19:15

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Viimsi/Tallinna Ülikool

30/10/2022 - 14:00

Viljandi Kesklinna kool

30/10/2022 - 14:00

30/10/2022 - 14:00

Viljandi Metall

2 - 3

TÜ/Bigbank


30/10/2022 - 14:00

2 - 3

Viljandi Metall

TÜ/Bigbank

02/11/2022 - 19:30

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

02/11/2022 - 19:30

02/11/2022 - 19:30

TBD Pharmatech Tartu

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON


02/11/2022 - 19:30

0 - 3

TBD Pharmatech Tartu

Rae Spordikool/VIASTON

03/11/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

03/11/2022 - 19:00

03/11/2022 - 19:00

TÜ/Bigbank

1 - 3

Viljandi Metall


03/11/2022 - 19:00

1 - 3

TÜ/Bigbank

Viljandi Metall

09/11/2022 - 18:00

Võru SK

09/11/2022 - 18:00

09/11/2022 - 18:00

Barrus/Võru VK

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis


09/11/2022 - 18:00

0 - 3

Barrus/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

17/11/2022 - 18:45

Audentese SH suur saal

17/11/2022 - 18:45

17/11/2022 - 18:45

Audentese SG /Noortekoondis

2 - 3

Barrus/Võru VK


17/11/2022 - 18:45

2 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Barrus/Võru VK

20/11/2022 - 13:00

Jüri Spordihoone

20/11/2022 - 13:00

20/11/2022 - 13:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 0

TBD Pharmatech Tartu


20/11/2022 - 13:00

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

TBD Pharmatech Tartu



Poolfinaal

30/11/2022 - 19:00

TalTech SH

30/11/2022 - 19:00

30/11/2022 - 19:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


30/11/2022 - 19:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Audentese SG /Noortekoondis

03/12/2022 - 17:00

Jüri Spordihoone

03/12/2022 - 17:00

03/12/2022 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

1 - 3

Viljandi Metall


03/12/2022 - 17:00

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Viljandi Metall

04/12/2022 - 16:00

Viljandi Kesklinna kool

04/12/2022 - 16:00

04/12/2022 - 16:00

Viljandi Metall

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON


04/12/2022 - 16:00

3 - 0

Viljandi Metall

Rae Spordikool/VIASTON

11/12/2022 - 15:30

Audentese SH suur saal

11/12/2022 - 15:30

11/12/2022 - 15:30

Audentese SG /Noortekoondis

-

TalTech/Tradehouse


11/12/2022 - 15:30

-

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse



Finaal

No Matches Appointed Yet