Aadu Luukase karikas 2022

Aadu Luukase karikas 2022

select
Aadu Luukase Karikas 2022 Aadu Luukase karikas 2022 Matches

1/16 finaal

09/10/2022 - 14:00

Rahu Hall

09/10/2022 - 14:00

09/10/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus


09/10/2022 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

22/10/2022 - 13:00

Jüri Spordihoone

22/10/2022 - 13:00

22/10/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

3 - 1

IMsport/Türi


22/10/2022 - 13:00

3 - 1

AB Premium/Rae vald

IMsport/Türi

23/10/2022 - 15:00

Kõrveküla SH

23/10/2022 - 15:00

23/10/2022 - 15:00

EMÜ/Structura

4 - 1

BMF/Rakvere VK


23/10/2022 - 15:00

4 - 1

EMÜ/Structura

BMF/Rakvere VK

23/10/2022 - 16:00

Väätsa SH

23/10/2022 - 16:00

23/10/2022 - 16:00

IMsport/Türi

1 - 3

AB Premium/Rae vald


23/10/2022 - 16:00

1 - 3

IMsport/Türi

AB Premium/Rae vald



Veerandfinaal

27/10/2022 - 18:15

Maaülikooli Spordihoone

27/10/2022 - 18:15

27/10/2022 - 18:15

EMÜ/Structura

0 - 3

BIGBANK Tartu


27/10/2022 - 18:15

0 - 3

EMÜ/Structura

BIGBANK Tartu

02/11/2022 - 17:30

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

02/11/2022 - 17:30

02/11/2022 - 17:30

BIGBANK Tartu

3 - 0

EMÜ/Structura


02/11/2022 - 17:30

3 - 0

BIGBANK Tartu

EMÜ/Structura

04/11/2022 - 19:30

Viljandi SK

04/11/2022 - 19:30

04/11/2022 - 19:30

Viljandi VK

0 - 3

Barrus Võru VK


04/11/2022 - 19:30

0 - 3

Viljandi VK

Barrus Võru VK

17/11/2022 - 19:00

Võru Spordikool

17/11/2022 - 19:00

17/11/2022 - 19:00

Barrus Võru VK

3 - 0

Viljandi VK


17/11/2022 - 19:00

3 - 0

Barrus Võru VK

Viljandi VK

17/11/2022 - 20:15

Tallinna Ülikooli SH

17/11/2022 - 20:15

17/11/2022 - 20:15

Tallinna Ülikool

2 - 3

Selver/TalTech


17/11/2022 - 20:15

2 - 3

Tallinna Ülikool

Selver/TalTech

19/11/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

19/11/2022 - 13:00

19/11/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

0 - 3

PÄRNU VK


19/11/2022 - 13:00

0 - 3

AB Premium/Rae vald

PÄRNU VK

20/11/2022 - 17:00

TalTech SH

20/11/2022 - 17:00

20/11/2022 - 17:00

Selver/TalTech

3 - 0

Tallinna Ülikool


20/11/2022 - 17:00

3 - 0

Selver/TalTech

Tallinna Ülikool

20/11/2022 - 17:00

Pärnu SH

20/11/2022 - 17:00

20/11/2022 - 17:00

PÄRNU VK

3 - 0

AB Premium/Rae vald


20/11/2022 - 17:00

3 - 0

PÄRNU VK

AB Premium/Rae vald



Poolfinaal

01/12/2022 - 19:00

TalTech SH

01/12/2022 - 19:00

01/12/2022 - 19:00

Selver/TalTech

-

PÄRNU VK


01/12/2022 - 19:00

-

Selver/TalTech

PÄRNU VK

07/12/2022 - 19:00

Võru Spordikool

07/12/2022 - 19:00

07/12/2022 - 19:00

Barrus Võru VK

-

BIGBANK Tartu


07/12/2022 - 19:00

-

Barrus Võru VK

BIGBANK Tartu

08/12/2022 - 19:00

Pärnu SH

08/12/2022 - 19:00

08/12/2022 - 19:00

PÄRNU VK

-

Selver/TalTech


08/12/2022 - 19:00

-

PÄRNU VK

Selver/TalTech

10/12/2022 - 15:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

10/12/2022 - 15:00

10/12/2022 - 15:00

BIGBANK Tartu

-

Barrus Võru VK


10/12/2022 - 15:00

-

BIGBANK Tartu

Barrus Võru VK



Finaal

No Matches Appointed Yet