Naiste Eesti meistrivõistlused


  • 21/02/2024 - 19:00

    TalTech

    Pärnu Spordikool

    3 - 0

    25/14  25/15  25/13

    
21/02/2024 - 19:00

TalTech

Pärnu Spordikool

3 - 0

25/14  25/15  25/13

best scorer(points / sets)

#2

NoraLember 5.5(99/18)

#13

SilviaPertens 5.48(137/25)

#7

RenatePikk 5.23(115/22)

#1

MarilyLass 4.38(70/16)

#1

KarlottaKattai 3.96(111/28)

best server(serve ace / sets)

#13

SilviaPertens 0.96(24/25)

#1

KarlottaKattai 0.82(23/28)

#3

RagneRahuoja 0.8(16/20)

#12

LillKandimaa 0.75(36/48)

#7

KarmenTugedam 0.73(22/30)

best blocker(winning blocks / sets)

#8

ElisavetaPäll 1(1/1)

#0

JohannaSova 1(7/7)

#55

LiisKiviloo 0.81(17/21)

#12

LillKandimaa 0.71(34/48)

#2

Kätriin Põld 0.69(20/29)

best scorer(points)

#7

ElinaLebedeva 178

#12

LillKandimaa 153

#10

StefiSiht 152

#4

HaideHaring 147

best server(serve ace)

#2

EglePüvi 28

#13

SilviaPertens 24

best blocker(winning blocks)

#12

KaisaRei 29

#16

PaulaLaub 19

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#12

KristiNõlvak 64%(56/87)

#20

HelenaMatus 62%(8/13)

#1

AiriLääne 61%(86/141)

#13

JanelleLeenurm 60%(75/124)

#21

KadriKangro 57%(75/132)

attack - excellent %spike point / all spikes

#2

Kätriin Põld 56%(56/100)

#5

LiisbetPill 54%(46/85)

#19

DzintraLember 52%(68/131)

#13

NettePeit 50%(68/135)

#55

LiisKiviloo 49%(50/102)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rei K.
(Viljandi Metall)
MIDDLE B. 2  
Pill L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 1  
Kandimaa L.
(TBD Pharmatech/Kastre)

SPIKER 2  
Kattai K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(TalTech)
SETTER 1  
Kõrvel M.
(Rae Spordikool)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech)
  • LIBERO 2  
    Leenurm J.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SETTER 2  
    Kibbermann K..
    (TalTech)
  • MIDDLE B. 3  
    Sova J.
    (TalTech)
  • MIDDLE B. 4  
    Laub P.
    (Viimsi/Tallinna Ülikool)
  • OPPOSITE 2  
    Haring H.
    (BARRUS/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Mõrd M.
    (TalTech)
  • SPIKER 4  
    Huik A.
    (TÜ/Bigbank)

Standing

Põhiturniir

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TalTech

45

16

15

1

46

6

1282

905

12

3

0

0

1

0

7.67

1.417

-

Rae Spordikool/VIASTON

42

16

14

2

45

12

1347

1109

9

4

1

1

1

0

3.75

1.215

-

TÜ/Bigbank

37

16

13

3

40

17

1332

1089

7

4

2

0

1

2

2.35

1.223

-

Audentese SG /Noortekoondis

28

16

9

7

30

29

1287

1299

1

8

0

1

1

5

1.03

0.991

-

TBD Pharmatech/Kastre

22

16

8

8

28

30

1217

1229

4

2

2

0

4

4

0.93

0.990

-

Viljandi Metall

19

16

7

9

25

35

1251

1310

1

4

2

0

4

5

0.71

0.955

-

Viimsi/Tallinna Ülikool

10

16

3

13

18

41

1176

1360

2

0

1

2

5

6

0.44

0.865

-

Pärnu Spordikool

9

16

2

14

16

43

1144

1375

1

1

0

3

4

7

0.37

0.832

-

BARRUS/Võru VK

4

16

1

15

10

45

960

1320

1

0

0

1

5

9

0.22

0.727

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Pärnu

Rae

TalTech

TBD

TÜ/BBT

Viimsi

Viljand

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 1

BARRUS/Võru VK (Võru VK)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

Pärnu Spordikool (Pärnu)

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

2 - 3

2 - 3

Rae Spordikool/VIASTON (Rae )

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TalTech (TalTech)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TBD Pharmatech/Kastre (TBD)

3 - 1

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

Viimsi/Tallinna Ülikool (Viimsi)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

Viljandi Metall (Viljand)

1 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rei K.
(Viljandi Metall)
MIDDLE B. 2  
Pill L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 1  
Kandimaa L.
(TBD Pharmatech/Kastre)

SPIKER 2  
Kattai K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(TalTech)
SETTER 1  
Kõrvel M.
(Rae Spordikool)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech)
  • LIBERO 2  
    Leenurm J.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SETTER 2  
    Kibbermann K..
    (TalTech)
  • MIDDLE B. 3  
    Sova J.
    (TalTech)
  • MIDDLE B. 4  
    Laub P.
    (Viimsi/Tallinna Ülikool)
  • OPPOSITE 2  
    Haring H.
    (BARRUS/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Mõrd M.
    (TalTech)
  • SPIKER 4  
    Huik A.
    (TÜ/Bigbank)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rei K.
(Viljandi Metall)
MIDDLE B. 2  
Pill L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 1  
Kandimaa L.
(TBD Pharmatech/Kastre)

SPIKER 2  
Kattai K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(TalTech)
SETTER 1  
Kõrvel M.
(Rae Spordikool)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech)
LIBERO 2  
Leenurm J.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 2  
Kibbermann K..
(TalTech)
MIDDLE B. 3  
Sova J.
(TalTech)
SPIKER 3  
Mõrd M.
(TalTech)
MIDDLE B. 4  
Laub P.
(Viimsi/Tallinna Ülikool)
SPIKER 4  
Huik A.
(TÜ/Bigbank)
OPPOSITE 2  
Haring H.
(BARRUS/Võru VK)