Meeste Esiliiga


  • 17/02/2024 - 12:00

    Selver Tallinn Spordikool

    Danpower / Võru VK

    3 - 2

    24/26  25/15  25/22  23/25  15/9

  • 17/02/2024 - 13:00

    EMÜ/Structura

    Audentese SG/NK

    3 - 2

    21/25  21/25  25/20  25/18  15/12

  • 17/02/2024 - 14:00

    BMF/Rakvere VK

    COOLBET Pärnu

    3 - 1

    25/15  25/18  25/27  25/12

  • 17/02/2024 - 17:00

    Põltsamaa VK

    EstNor/Kiili

    0 - 3

    0/25  0/25  0/25

  • 18/02/2024 - 13:00

    EstNor/Kiili

    Selver Tallinn Spordikool

    3 - 2

    18/25  26/24  24/26  25/23  16/14

  • 18/02/2024 - 13:00

    COOLBET Pärnu

    Tallinna Ülikool

    2 - 3

    25/22  25/21  15/25  16/25  13/15

  • 18/02/2024 - 14:00

    Advokaadibüroo Premium/Rae vald

    BMF/Rakvere VK

    3 - 1

    25/20  24/26  25/23  25/23

  • 18/02/2024 - 16:00

    IMsport/Türi

    EMÜ/Structura

    0 - 3

    16/25  23/25  22/25

  • 21/02/2024 - 18:45

    Audentese SG/NK

    EMÜ/Structura

    1 - 3

    23/25  25/16  22/25  20/25

  • 25/02/2024 - 18:00

    BMF/Rakvere VK

    Selver Tallinn Spordikool

  • 02/03/2024 - 12:00

    Tallinna Ülikool

    BMF/Rakvere VK

  • 02/03/2024 - 13:00

    EMÜ/Structura

    COOLBET Pärnu

  • 02/03/2024 - 13:00

    EstNor/Kiili

    Audentese SG/NK

  • 02/03/2024 - 14:00

    Advokaadibüroo Premium/Rae vald

    Selver Tallinn Spordikool

  • 02/03/2024 - 16:00

    IMsport/Türi

    Põltsamaa VK

    
17/02/2024 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

Danpower / Võru VK

3 - 2

24/26  25/15  25/22  23/25  15/9

17/02/2024 - 13:00

EMÜ/Structura

Audentese SG/NK

3 - 2

21/25  21/25  25/20  25/18  15/12

17/02/2024 - 14:00

BMF/Rakvere VK

COOLBET Pärnu

3 - 1

25/15  25/18  25/27  25/12

17/02/2024 - 17:00

Põltsamaa VK

EstNor/Kiili

0 - 3

0/25  0/25  0/25

18/02/2024 - 13:00

EstNor/Kiili

Selver Tallinn Spordikool

3 - 2

18/25  26/24  24/26  25/23  16/14

18/02/2024 - 13:00

COOLBET Pärnu

Tallinna Ülikool

2 - 3

25/22  25/21  15/25  16/25  13/15

18/02/2024 - 14:00

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

BMF/Rakvere VK

3 - 1

25/20  24/26  25/23  25/23

18/02/2024 - 16:00

IMsport/Türi

EMÜ/Structura

0 - 3

16/25  23/25  22/25

21/02/2024 - 18:45

Audentese SG/NK

EMÜ/Structura

1 - 3

23/25  25/16  22/25  20/25

25/02/2024 - 18:00

BMF/Rakvere VK

Selver Tallinn Spordikool

02/03/2024 - 12:00

Tallinna Ülikool

BMF/Rakvere VK

02/03/2024 - 13:00

EMÜ/Structura

COOLBET Pärnu

02/03/2024 - 13:00

EstNor/Kiili

Audentese SG/NK

02/03/2024 - 14:00

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

Selver Tallinn Spordikool

02/03/2024 - 16:00

IMsport/Türi

Põltsamaa VK

best scorer(points / sets)

#16

Tanel Uusküla 5.25(21/4)

#1

MartinPekka 5(30/6)

#16

Siim Melles 4.67(14/3)

#6

Kris Gustav Talvist 4.6(23/5)

#44

EliaLulla 4.57(32/7)

best server(serve ace / sets)

#15

JesperNeuhaus 1(1/1)

#7

JannoMäemets 1(1/1)

#22

CarlKreek 1(4/4)

#18

TarvoTäht 0.75(3/4)

#21

MihkelMustmaa 0.67(2/3)

best blocker(winning blocks / sets)

#28

MikkMärdla 1.33(4/3)

#24

RobinPuss 1.1(11/10)

#9

DeividArmulik 1.09(12/11)

#7

JannoMäemets 1(1/1)

#14

MargusPiik 1(1/1)

best server(serve ace)

#1

RaunoKink 10

#19

JasperLaus 8

best blocker(winning blocks)

#10

KarlMitt 12

#24

RobinPuss 11

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

JannoJõela 84%(21/25)

#3

KeitKivi 78%(36/46)

#18

ArgoArak 78%(14/18)

#19

Rauno Haidla 76%(19/25)

#69

AndrisÕunpuu 73%(11/15)

attack - excellent %spike point / all spikes

#14

MargusPiik 75%(3/4)

#20

IlianHelendi 64%(7/11)

#18

TarvoTäht 62%(8/13)

#44

EliaLulla 58%(29/50)

#7

JarekJänes 57%(13/23)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Peelo T.
(EstNor/Kiili)
MIDDLE B. 2  
Bilous O.
(Põltsamaa VK)
SPIKER 1  
Stepanov M.
(EstNor/Kiili)

SPIKER 2  
Vahtras S..
(Selver Tallinn Spordikool)
MIDDLE B. 1  
Märdla M.
(Põltsamaa VK)
SETTER 1  
J.R.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Arak A.
(Tallinna Ülikool)
  • LIBERO 2  
    Kivi K.
    (Danpower / Võru VK)
  • SETTER 2  
    Pomerants K.
    (BMF/Rakvere VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Nassar T.
    (COOLBET Pärnu)
  • MIDDLE B. 4  
    Skuin T.
    (Danpower / Võru VK)
  • OPPOSITE 2  
    Hiielaid M.
    (EMÜ/Structura)
  • SPIKER 3  
    Mustmaa M.
    (Danpower / Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Koddala M.
    (EMÜ/Structura)

Standing

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

44

18

15

3

49

14

1509

1222

12

1

2

1

2

0

3.50

1.235

-

EMÜ/Structura

38

18

13

5

43

27

1608

1547

3

8

2

1

2

2

1.59

1.039

-

BMF/Rakvere VK

38

17

12

5

43

22

1566

1356

5

7

0

2

3

0

1.95

1.155

-

COOLBET Pärnu

30

19

9

10

39

35

1600

1634

5

3

1

4

4

2

1.11

0.979

-

Danpower / Võru VK

29

19

10

9

36

38

1594

1648

1

7

2

1

4

4

0.95

0.967

-

Selver Tallinn Spordikool

28

17

10

7

38

32

1546

1479

4

1

5

3

2

2

1.19

1.045

-

Audentese SG/NK

27

18

10

8

36

35

1551

1538

3

3

4

1

4

3

1.03

1.008

-

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

26

18

8

10

34

34

1515

1495

5

2

1

3

4

3

1.00

1.013

-

EstNor/Kiili

25

18

8

10

33

34

1460

1435

5

2

1

2

5

3

0.97

1.017

-

Põltsamaa VK

9

18

3

15

13

49

1207

1483

0

2

1

1

2

12

0.27

0.814

-

IMsport/Türi

3

18

1

17

9

53

1173

1492

0

0

1

1

4

12

0.17

0.786

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Rae Vald

Audentese SG/NK

BMF/Rakvere VK

EMÜ

ESTNOR/KIILI

IMsport

COOLBET

POLTS

Selver

TLÜ

Võru VK

Home Team

Advokaadibüroo Premium/Rae vald (Rae Vald)

2 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Audentese SG/NK (Audentese SG/NK)

3 - 2

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

0 - 3

1 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rakvere VK)

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

EMÜ/Structura (EMÜ)

3 - 1

3 - 2

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

1 - 3

EstNor/Kiili (ESTNOR/KIILI)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 0

IMsport/Türi (IMsport)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

1 - 3

COOLBET Pärnu (COOLBET)

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

1 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

Põltsamaa VK (POLTS)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 2

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool (Selver )

3 - 2

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Danpower / Võru VK (Võru VK)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Peelo T.
(EstNor/Kiili)
MIDDLE B. 2  
Bilous O.
(Põltsamaa VK)
SPIKER 1  
Stepanov M.
(EstNor/Kiili)

SPIKER 2  
Vahtras S..
(Selver Tallinn Spordikool)
MIDDLE B. 1  
Märdla M.
(Põltsamaa VK)
SETTER 1  
J.R.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Arak A.
(Tallinna Ülikool)
  • LIBERO 2  
    Kivi K.
    (Danpower / Võru VK)
  • SETTER 2  
    Pomerants K.
    (BMF/Rakvere VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Nassar T.
    (COOLBET Pärnu)
  • MIDDLE B. 4  
    Skuin T.
    (Danpower / Võru VK)
  • OPPOSITE 2  
    Hiielaid M.
    (EMÜ/Structura)
  • SPIKER 3  
    Mustmaa M.
    (Danpower / Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Koddala M.
    (EMÜ/Structura)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Peelo T.
(EstNor/Kiili)
MIDDLE B. 2  
Bilous O.
(Põltsamaa VK)
SPIKER 1  
Stepanov M.
(EstNor/Kiili)

SPIKER 2  
Vahtras S..
(Selver Tallinn Spordikool)
MIDDLE B. 1  
Märdla M.
(Põltsamaa VK)
SETTER 1  
J.R.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Arak A.
(Tallinna Ülikool)
LIBERO 2  
Kivi K.
(Danpower / Võru VK)
SETTER 2  
Pomerants K.
(BMF/Rakvere VK)
MIDDLE B. 3  
Nassar T.
(COOLBET Pärnu)
SPIKER 3  
Mustmaa M.
(Danpower / Võru VK)
MIDDLE B. 4  
Skuin T.
(Danpower / Võru VK)
SPIKER 4  
Koddala M.
(EMÜ/Structura)
OPPOSITE 2  
Hiielaid M.
(EMÜ/Structura)