Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Play-off EMV Play-Off Matches

Veerandfinaal

13/02/2024 - 17:45

Tuule Spordihoone

13/02/2024 - 17:45

13/02/2024 - 17:45

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 0

Viimsi/Tallinna Ülikool


13/02/2024 - 17:45

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

Viimsi/Tallinna Ülikool

21/02/2024 - 19:00

TalTech Spordihall

21/02/2024 - 19:00

21/02/2024 - 19:00

TalTech

3 - 0

Pärnu Spordikool


21/02/2024 - 19:00

3 - 0

TalTech

Pärnu Spordikool

28/02/2024 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

28/02/2024 - 18:00

28/02/2024 - 18:00

Viimsi/Tallinna Ülikool

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON


28/02/2024 - 18:00

1 - 3

Viimsi/Tallinna Ülikool

Rae Spordikool/VIASTON

06/03/2024 - 18:45

Audentese SH suur saal

06/03/2024 - 18:45

06/03/2024 - 18:45

Audentese SG /NK

3 - 2

TBD Pharmatech Tartu


06/03/2024 - 18:45

3 - 2

Audentese SG /NK

TBD Pharmatech Tartu

06/03/2024 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

06/03/2024 - 19:00

06/03/2024 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Viljandi Metall


06/03/2024 - 19:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Viljandi Metall

07/03/2024 - 19:00

NET Spordihall

07/03/2024 - 19:00

07/03/2024 - 19:00

TBD Pharmatech Tartu

1 - 3

Audentese SG /NK


07/03/2024 - 19:00

1 - 3

TBD Pharmatech Tartu

Audentese SG /NK

08/03/2024 - 19:00

Pärnu SH

08/03/2024 - 19:00

08/03/2024 - 19:00

Pärnu Spordikool

0 - 3

TalTech


08/03/2024 - 19:00

0 - 3

Pärnu Spordikool

TalTech

12/03/2024 - 19:30

Viljandi SK

12/03/2024 - 19:30

12/03/2024 - 19:30

Viljandi Metall

0 - 3

TÜ/Bigbank


12/03/2024 - 19:30

0 - 3

Viljandi Metall

TÜ/Bigbank



Poolfinaal

14/03/2024 - 18:00

Tuule Spordihoone

14/03/2024 - 18:00

14/03/2024 - 18:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 0

TÜ/Bigbank


14/03/2024 - 18:00

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

TÜ/Bigbank

16/03/2024 - 13:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

16/03/2024 - 13:00

16/03/2024 - 13:00

TÜ/Bigbank

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON


16/03/2024 - 13:00

1 - 3

TÜ/Bigbank

Rae Spordikool/VIASTON

16/03/2024 - 15:00

Audentese SH suur saal

16/03/2024 - 15:00

16/03/2024 - 15:00

TalTech

3 - 1

Audentese SG /NK


16/03/2024 - 15:00

3 - 1

TalTech

Audentese SG /NK

19/03/2024 - 18:00

Tuule Spordihoone

19/03/2024 - 18:00

19/03/2024 - 18:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 2

TÜ/Bigbank


19/03/2024 - 18:00

3 - 2

Rae Spordikool/VIASTON

TÜ/Bigbank

19/03/2024 - 19:00

TalTech Spordihall

19/03/2024 - 19:00

19/03/2024 - 19:00

TalTech

3 - 0

Audentese SG /NK


19/03/2024 - 19:00

3 - 0

TalTech

Audentese SG /NK

22/03/2024 - 18:00

TalTech Spordihall

22/03/2024 - 18:00

22/03/2024 - 18:00

TalTech

3 - 2

Audentese SG /NK


22/03/2024 - 18:00

3 - 2

TalTech

Audentese SG /NK



Finaal

29/03/2024 - 16:00

TalTech Spordihall

29/03/2024 - 16:00

29/03/2024 - 16:00

TalTech

3 - 1

Rae Spordikool/VIASTON

Vitsur Marek
Põldemaa Kaarel

29/03/2024 - 16:00

3 - 1

TalTech

Rae Spordikool/VIASTON

02/04/2024 - 19:00

Tuule Spordihoone

02/04/2024 - 19:00

02/04/2024 - 19:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

TalTech

Kaart Kaidur
Käpa Imre

02/04/2024 - 19:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

TalTech

10/04/2024 - 19:00

TalTech Spordihall

10/04/2024 - 19:00

10/04/2024 - 19:00

TalTech

3 - 2

Rae Spordikool/VIASTON

Uusküla Martin
Rummi Uku

10/04/2024 - 19:00

3 - 2

TalTech

Rae Spordikool/VIASTON



3-4.koht

24/03/2024 - 14:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

24/03/2024 - 14:00

24/03/2024 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 2

Audentese SG /NK

Murulo Rauno
Vanaveski Kristjan

24/03/2024 - 14:00

3 - 2

TÜ/Bigbank

Audentese SG /NK

28/03/2024 - 19:00

Audentese SH suur saal

28/03/2024 - 19:00

28/03/2024 - 19:00

Audentese SG /NK

3 - 0

TÜ/Bigbank

Rummi Uku
Uusküla Martin

28/03/2024 - 19:00

3 - 0

Audentese SG /NK

TÜ/Bigbank

02/04/2024 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

02/04/2024 - 19:00

02/04/2024 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Audentese SG /NK

Jõesaar Olavi
Loho Tuuli

02/04/2024 - 19:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Audentese SG /NK

10/04/2024 - 19:00

Audentese SH suur saal

10/04/2024 - 19:00

10/04/2024 - 19:00

Audentese SG /NK

3 - 0

TÜ/Bigbank

Põldemaa Kaarel
Kõiv Tiit

10/04/2024 - 19:00

3 - 0

Audentese SG /NK

TÜ/Bigbank

14/04/2024 - 14:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

14/04/2024 - 14:00

14/04/2024 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Audentese SG /NK

Murulo Toomas
Murulo Rauno

14/04/2024 - 14:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Audentese SG /NK



5.-6. koht

22/03/2024 - 18:30

NET Spordihall

22/03/2024 - 18:30

22/03/2024 - 18:30

TBD Pharmatech Tartu

3 - 1

Viljandi Metall


22/03/2024 - 18:30

3 - 1

TBD Pharmatech Tartu

Viljandi Metall

24/03/2024 - 19:00

Viljandi SK

24/03/2024 - 19:00

24/03/2024 - 19:00

Viljandi Metall

1 - 3

TBD Pharmatech Tartu


24/03/2024 - 19:00

1 - 3

Viljandi Metall

TBD Pharmatech Tartu



7.-9. koht

19/03/2024 - 19:00

Pärnu SH

19/03/2024 - 19:00

19/03/2024 - 19:00

Pärnu Spordikool

3 - 1

BARRUS/Võru VK


19/03/2024 - 19:00

3 - 1

Pärnu Spordikool

BARRUS/Võru VK

03/04/2024 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

03/04/2024 - 18:00

03/04/2024 - 18:00

Viimsi/Tallinna Ülikool

3 - 0

Pärnu Spordikool


03/04/2024 - 18:00

3 - 0

Viimsi/Tallinna Ülikool

Pärnu Spordikool

13/04/2024 - 13:00

Pärnu SH

13/04/2024 - 13:00

13/04/2024 - 13:00

Pärnu Spordikool

2 - 3

Viimsi/Tallinna Ülikool


13/04/2024 - 13:00

2 - 3

Pärnu Spordikool

Viimsi/Tallinna Ülikool

14/04/2024 - 17:30

Tallinna Ülikooli SH

14/04/2024 - 17:30

14/04/2024 - 17:30

Viimsi/Tallinna Ülikool

-

BARRUS/Võru VK


14/04/2024 - 17:30

-

Viimsi/Tallinna Ülikool

BARRUS/Võru VK

17/04/2024 - 19:00

Võru Spordihall

17/04/2024 - 19:00

17/04/2024 - 19:00

BARRUS/Võru VK

-

Pärnu Spordikool


17/04/2024 - 19:00

-

BARRUS/Võru VK

Pärnu Spordikool

21/04/2024 - 14:00

Võru Spordihall

21/04/2024 - 14:00

21/04/2024 - 14:00

BARRUS/Võru VK

-

Viimsi/Tallinna Ülikool


21/04/2024 - 14:00

-

BARRUS/Võru VK

Viimsi/Tallinna Ülikool

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

30/09/2023 - 14:00

Audentese SH suur saal

30/09/2023 - 14:00

30/09/2023 - 14:00

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

TÜ/Bigbank


30/09/2023 - 14:00

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

TÜ/Bigbank

30/09/2023 - 15:00

NET Spordihall

30/09/2023 - 15:00

30/09/2023 - 15:00

TBD Pharmatech/Kastre

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON


30/09/2023 - 15:00

0 - 3

TBD Pharmatech/Kastre

Rae Spordikool/VIASTON

01/10/2023 - 14:00

Viljandi SK

01/10/2023 - 14:00

01/10/2023 - 14:00

Viljandi Metall

3 - 1

Viimsi/Tallinna Ülikool


01/10/2023 - 14:00

3 - 1

Viljandi Metall

Viimsi/Tallinna Ülikool

01/10/2023 - 14:00

TalTech Spordihall

01/10/2023 - 14:00

01/10/2023 - 14:00

TalTech

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


01/10/2023 - 14:00

3 - 0

TalTech

Audentese SG /Noortekoondis

01/10/2023 - 14:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

01/10/2023 - 14:00

01/10/2023 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 2

Rae Spordikool/VIASTON


01/10/2023 - 14:00

3 - 2

TÜ/Bigbank

Rae Spordikool/VIASTON

01/10/2023 - 15:00

Pärnu SH

01/10/2023 - 15:00

01/10/2023 - 15:00

Pärnu Spordikool

3 - 1

BARRUS/Võru VK


01/10/2023 - 15:00

3 - 1

Pärnu Spordikool

BARRUS/Võru VK

07/10/2023 - 18:30

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

07/10/2023 - 18:30

07/10/2023 - 18:30

TÜ/Bigbank

1 - 3

TalTech


07/10/2023 - 18:30

1 - 3

TÜ/Bigbank

TalTech

13/10/2023 - 18:30

TalTech Spordihall

13/10/2023 - 18:30

13/10/2023 - 18:30

TalTech

3 - 0

Viimsi/Tallinna Ülikool


13/10/2023 - 18:30

3 - 0

TalTech

Viimsi/Tallinna Ülikool

14/10/2023 - 15:00

NET Spordihall

14/10/2023 - 15:00

14/10/2023 - 15:00

TBD Pharmatech/Kastre

3 - 1

Pärnu Spordikool


14/10/2023 - 15:00

3 - 1

TBD Pharmatech/Kastre

Pärnu Spordikool

18/10/2023 - 19:00

Võru Spordihall

18/10/2023 - 19:00

18/10/2023 - 19:00

BARRUS/Võru VK

0 - 3

TBD Pharmatech/Kastre


18/10/2023 - 19:00

0 - 3

BARRUS/Võru VK

TBD Pharmatech/Kastre

21/10/2023 - 16:00

Tallinna Ülikooli SH

21/10/2023 - 16:00

21/10/2023 - 16:00

Viimsi/Tallinna Ülikool

3 - 0

BARRUS/Võru VK


21/10/2023 - 16:00

3 - 0

Viimsi/Tallinna Ülikool

BARRUS/Võru VK

22/10/2023 - 17:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

22/10/2023 - 17:00

22/10/2023 - 17:00

TBD Pharmatech/Kastre

1 - 3

Viljandi Metall


22/10/2023 - 17:00

1 - 3

TBD Pharmatech/Kastre

Viljandi Metall

26/10/2023 - 19:00

Pärnu SH

26/10/2023 - 19:00

26/10/2023 - 19:00

Pärnu Spordikool

2 - 3

TÜ/Bigbank


26/10/2023 - 19:00

2 - 3

Pärnu Spordikool

TÜ/Bigbank

26/10/2023 - 19:30

Viljandi SK

26/10/2023 - 19:30

26/10/2023 - 19:30

Viljandi Metall

0 - 3

TalTech


26/10/2023 - 19:30

0 - 3

Viljandi Metall

TalTech

28/10/2023 - 13:00

Pärnu SH

28/10/2023 - 13:00

28/10/2023 - 13:00

Pärnu Spordikool

0 - 3

TalTech


28/10/2023 - 13:00

0 - 3

Pärnu Spordikool

TalTech

28/10/2023 - 14:00

Viljandi SK

28/10/2023 - 14:00

28/10/2023 - 14:00

Viljandi Metall

0 - 3

TÜ/Bigbank


28/10/2023 - 14:00

0 - 3

Viljandi Metall

TÜ/Bigbank

02/11/2023 - 19:30