Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Põhiturniir Põhiturniir Matches

Põhiturniir

30/09/2023 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

30/09/2023 - 12:00

30/09/2023 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Põltsamaa VK


30/09/2023 - 12:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Põltsamaa VK

30/09/2023 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

30/09/2023 - 13:00

30/09/2023 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool


30/09/2023 - 13:00

3 - 2

EMÜ/Structura

Selver Tallinn Spordikool

30/09/2023 - 14:00

Audentese SH väike saal

30/09/2023 - 14:00

30/09/2023 - 14:00

Audentese SG/NK

3 - 0

COOLBET Pärnu


30/09/2023 - 14:00

3 - 0

Audentese SG/NK

COOLBET Pärnu

30/09/2023 - 14:00

Kindluse spordihoone

30/09/2023 - 14:00

30/09/2023 - 14:00

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

3 - 0

Danpower / Võru VK


30/09/2023 - 14:00

3 - 0

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

Danpower / Võru VK

30/09/2023 - 14:00

Rakvere SH

30/09/2023 - 14:00

30/09/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

EstNor/Kiili


30/09/2023 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

EstNor/Kiili

01/10/2023 - 11:00

TalTech Spordihall

01/10/2023 - 11:00

01/10/2023 - 11:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 2

BMF/Rakvere VK


01/10/2023 - 11:00

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool

BMF/Rakvere VK

01/10/2023 - 13:00

Jüri Spordihoone

01/10/2023 - 13:00

01/10/2023 - 13:00

EstNor/Kiili

3 - 0

Danpower / Võru VK


01/10/2023 - 13:00

3 - 0

EstNor/Kiili

Danpower / Võru VK

01/10/2023 - 13:00

Paikuse SK

01/10/2023 - 13:00

01/10/2023 - 13:00

COOLBET Pärnu

1 - 3

Advokaadibüroo Premium/Rae vald


01/10/2023 - 13:00

1 - 3

COOLBET Pärnu

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

01/10/2023 - 15:00

Põltsamaa Felixhall

01/10/2023 - 15:00

01/10/2023 - 15:00

Põltsamaa VK

1 - 3

Audentese SG/NK


01/10/2023 - 15:00

1 - 3

Põltsamaa VK

Audentese SG/NK

01/10/2023 - 16:00

Türi SH

01/10/2023 - 16:00

01/10/2023 - 16:00

IMsport/Türi

0 - 3

Tallinna Ülikool


01/10/2023 - 16:00

0 - 3

IMsport/Türi

Tallinna Ülikool

13/10/2023 - 20:00

Türi SH

13/10/2023 - 20:00

13/10/2023 - 20:00

IMsport/Türi

2 - 3

Audentese SG/NK


13/10/2023 - 20:00

2 - 3

IMsport/Türi

Audentese SG/NK

14/10/2023 - 13:00

Paikuse SK

14/10/2023 - 13:00

14/10/2023 - 13:00

COOLBET Pärnu

3 - 0

EstNor/Kiili


14/10/2023 - 13:00

3 - 0

COOLBET Pärnu

EstNor/Kiili

14/10/2023 - 13:00

Võru Spordihall

14/10/2023 - 13:00

14/10/2023 - 13:00

Danpower / Võru VK

1 - 3

BMF/Rakvere VK


14/10/2023 - 13:00

1 - 3

Danpower / Võru VK

BMF/Rakvere VK

14/10/2023 - 14:00

Kindluse spordihoone

14/10/2023 - 14:00

14/10/2023 - 14:00

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

3 - 0

Põltsamaa VK


14/10/2023 - 14:00

3 - 0

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

Põltsamaa VK

14/10/2023 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

14/10/2023 - 18:00

14/10/2023 - 18:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

EMÜ/Structura


14/10/2023 - 18:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

EMÜ/Structura

15/10/2023 - 13:00

Paikuse SK

15/10/2023 - 13:00

15/10/2023 - 13:00

COOLBET Pärnu

2 - 3

Selver Tallinn Spordikool


15/10/2023 - 13:00

2 - 3

COOLBET Pärnu

Selver Tallinn Spordikool

15/10/2023 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

15/10/2023 - 13:00

15/10/2023 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 1

EstNor/Kiili


15/10/2023 - 13:00

3 - 1

EMÜ/Structura

EstNor/Kiili

15/10/2023 - 16:00

Rahu Hall

15/10/2023 - 16:00

15/10/2023 - 16:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

IMsport/Türi


15/10/2023 - 16:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

IMsport/Türi

15/10/2023 - 17:00

Põltsamaa Felixhall

15/10/2023 - 17:00

15/10/2023 - 17:00

Põltsamaa VK

2 - 3

Danpower / Võru VK


15/10/2023 - 17:00

2 - 3

Põltsamaa VK

Danpower / Võru VK

18/10/2023 - 19:00

Audentese SH suur saal

18/10/2023 - 19:00

18/10/2023 - 19:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Tallinna Ülikool


18/10/2023 - 19:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Tallinna Ülikool

26/10/2023 - 20:15

Tallinna Ülikooli SH

26/10/2023 - 20:15

26/10/2023 - 20:15

Tallinna Ülikool

3 - 2

EstNor/Kiili


26/10/2023 - 20:15

3 - 2

Tallinna Ülikool

EstNor/Kiili

27/10/2023 - 20:00

Maaülikooli Spordihoone

27/10/2023 - 20:00

27/10/2023 - 20:00

EMÜ/Structura

1 - 3

Danpower / Võru VK


27/10/2023 - 20:00

1 - 3

EMÜ/Structura

Danpower / Võru VK

28/10/2023 - 12:00

Sõle Spordikeskus

28/10/2023 - 12:00

28/10/2023 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 0

Audentese SG/NK


28/10/2023 - 12:00

3 - 0

Selver Tallinn Spordikool

Audentese SG/NK

28/10/2023 - 12:00

Võru Spordikool

28/10/2023 - 12:00

28/10/2023 - 12:00

Danpower / Võru VK

3 - 0

IMsport/Türi


28/10/2023 - 12:00

3 - 0

Danpower / Võru VK

IMsport/Türi

28/10/2023 - 13:00

Paikuse SK

28/10/2023 - 13:00

28/10/2023 - 13:00

COOLBET Pärnu

1 - 3

Põltsamaa VK


28/10/2023 - 13:00

1 - 3

COOLBET Pärnu

Põltsamaa VK

28/10/2023 - 14:00

Kindluse spordihoone

28/10/2023 - 14:00

28/10/2023 - 14:00

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

0 - 3

Tallinna Ülikool


28/10/2023 - 14:00

0 - 3

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

Tallinna Ülikool

28/10/2023 - 14:00

Rahu Hall

28/10/2023 - 14:00

28/10/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

EMÜ/Structura


28/10/2023 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

EMÜ/Structura

29/10/2023 - 13:00

Audentese SH suur saal

29/10/2023 - 13:00

29/10/2023 - 13:00

Audentese SG/NK

3 - 2

Advokaadibüroo Premium/Rae vald


29/10/2023 - 13:00

3 - 2

Audentese SG/NK

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

29/10/2023 - 16:00

Türi SH

29/10/2023 - 16:00

29/10/2023 - 16:00

IMsport/Türi

3 - 2

COOLBET Pärnu


29/10/2023 - 16:00

3 - 2

IMsport/Türi

COOLBET Pärnu

29/10/2023 - 19:00

Põltsamaa Felixhall

29/10/2023 - 19:00

29/10/2023 - 19:00

Põltsamaa VK

0 - 3

Selver Tallinn Spordikool


29/10/2023 - 19:00

0 - 3

Põltsamaa VK

Selver Tallinn Spordikool

11/11/2023 - 13:00

Kiili SH

11/11/2023 - 13:00

11/11/2023 - 13:00

EstNor/Kiili

3 - 0

Põltsamaa VK


11/11/2023 - 13:00

3 - 0

EstNor/Kiili

Põltsamaa VK

11/11/2023 - 14:00

Paikuse SK

11/11/2023 - 14:00

11/11/2023 - 14:00

COOLBET Pärnu

3 - 1

BMF/Rakvere VK


11/11/2023 - 14:00

3 - 1

COOLBET Pärnu

BMF/Rakvere VK

11/11/2023 - 14:00

Kindluse spordihoone

11/11/2023 - 14:00

11/11/2023 - 14:00

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

3 - 0

IMsport/Türi


11/11/2023 - 14:00

3 - 0

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

IMsport/Türi

11/11/2023 - 17:00

Võru Spordihall

11/11/2023 - 17:00

11/11/2023 - 17:00

Danpower / Võru VK

3 - 1

Selver Tallinn Spordikool


11/11/2023 - 17:00

3 - 1

Danpower / Võru VK

Selver Tallinn Spordikool

12/11/2023 - 11:00

Tallinna Ülikooli SH

12/11/2023 - 11:00

12/11/2023 - 11:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

COOLBET Pärnu


12/11/2023 - 11:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

COOLBET Pärnu

12/11/2023 - 12:00

TalTech Spordihall

12/11/2023 - 12:00

12/11/2023 - 12:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 0

EstNor/Kiili


12/11/2023 - 12:00

3 - 0

Selver Tallinn Spordikool

EstNor/Kiili

12/11/2023 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

12/11/2023 - 13:00

12/11/2023 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 0

IMsport/Türi


12/11/2023 - 13:00

3 - 0

EMÜ/Structura

IMsport/Türi

12/11/2023 - 14:00

Rahu Hall

12/11/2023 - 14:00

12/11/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

2 - 3

Advokaadibüroo Premium/Rae vald


12/11/2023 - 14:00

2 - 3

BMF/Rakvere VK

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

23/11/2023 - 19:00

Võru Spordihall

23/11/2023 - 19:00

23/11/2023 - 19:00

Danpower / Võru VK

3 - 1

Audentese SG/NK


23/11/2023 - 19:00

3 - 1

Danpower / Võru VK

Audentese SG/NK

25/11/2023 - 13:00

Paikuse SK

25/11/2023 - 13:00

25/11/2023 - 13:00

COOLBET Pärnu

3 - 2

EMÜ/Structura


25/11/2023 - 13:00

3 - 2

COOLBET Pärnu

EMÜ/Structura

25/11/2023 - 14:00

Kindluse spordihoone

25/11/2023 - 14:00

25/11/2023 - 14:00

Selver Tallinn Spordikool

3 - 2

Advokaadibüroo Premium/Rae vald


25/11/2023 - 14:00

3 - 2

Selver Tallinn Spordikool

Advokaadibüroo Premium/Rae vald

25/11/2023 - 14:00

Rakvere SH

25/11/2023 - 14:00

25/11/2023 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Tallinna Ülikool


25/11/2023 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Tallinna Ülikool

25/11/2023 - 17:00

Põltsamaa Felixhall

25/11/2023 - 17:00

25/11/2023 - 17:00

Põltsamaa VK

3 - 1

IMsport/Türi


25/11/2023 - 17:00

3 - 1

Põltsamaa VK

IMsport/Türi

26/11/2023 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

26/11/2023 - 12:00

26/11/2023 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Danpower / Võru VK


26/11/2023 - 12:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Danpower / Võru VK

26/11/2023 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

26/11/2023 - 13:00

26/11/2023 - 13:00

EMÜ/Structura

3 - 0

Põltsamaa VK


26/11/2023 - 13:00

3 - 0

EMÜ/Structura

Põltsamaa VK

26/11/2023 - 13:00

Audentese SH suur saal

26/11/2023 - 13:00

26/11/2023 - 13:00

Audentese SG/NK

3 - 1

BMF/Rakvere VK


26/11/2023 - 13:00

3 - 1

Audentese SG/NK

BMF/Rakvere VK