Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TalTech

45

16

15

1

46

6

1282

905

12

3

0

0

1

0

7.67

1.417

-

Rae Spordikool/VIASTON

42

16

14

2

45

12

1347

1109

9

4

1

1

1

0

3.75

1.215

-

TÜ/Bigbank

37

16

13

3

40

17

1332

1089

7

4

2

0

1

2

2.35

1.223

-

Audentese SG /Noortekoondis

28

16

9

7

30

29

1287

1299

1

8

0

1

1

5

1.03

0.991

-

TBD Pharmatech/Kastre

22

16

8

8

28

30

1217

1229

4

2

2

0

4

4

0.93

0.990

-

Viljandi Metall

19

16

7

9

25

35

1251

1310

1

4

2

0

4

5

0.71

0.955

-

Viimsi/Tallinna Ülikool

10

16

3

13

18

41

1176

1360

2

0

1

2

5

6

0.44

0.865

-

Pärnu Spordikool

9

16

2

14

16

43

1144

1375

1

1

0

3

4

7

0.37

0.832

-

BARRUS/Võru VK

4

16

1

15

10

45

960

1320

1

0

0

1

5

9

0.22

0.727

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Pärnu

Rae

TalTech

TBD

TÜ/BBT

Viimsi

Viljand

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 1

BARRUS/Võru VK (Võru VK)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

Pärnu Spordikool (Pärnu)

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

2 - 3

2 - 3

Rae Spordikool/VIASTON (Rae )

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TalTech (TalTech)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TBD Pharmatech/Kastre (TBD)

3 - 1

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

Viimsi/Tallinna Ülikool (Viimsi)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

Viljandi Metall (Viljand)

1 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

Play-off EMV Play-Off Standing

Quarters

Semifinals

Final

 

TalTech

1

  
  

Pärnu Spordikool

0

  
  

Audentese SG /NK

0

  
  

TBD Pharmatech Tartu

0

  
  

Rae Spordikool/VIASTON

1

  
  

Viimsi/Tallinna Ülikool

0

  
  
   
  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  
   
   
   
  
   
   
   
  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  
   
   
   
   
   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

TalTech

1

  
  

Pärnu Spordikool

0

  
  

Audentese SG /NK

0

  
  

TBD Pharmatech Tartu

0

  
  

Rae Spordikool/VIASTON

1

  
  

Viimsi/Tallinna Ülikool

0