Naiste Eesti meistrivõistlused


  • 16/10/2019 - 18:45

    Audentese SG /Noortekoondis

    Famila/Võru VK

    0 - 3

    21/25  21/25  21/25

  • 24/10/2019 - 19:00

    TÜ/Bigbank

    Tallinna Ülikool

    
16/10/2019 - 18:45

Audentese SG /Noortekoondis

Famila/Võru VK

0 - 3

21/25  21/25  21/25

24/10/2019 - 19:00

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool

best scorer(points / sets)

#10

Mari-LiisGraumann 5.33(16/3)

#99

Eva Liisa Kuivonen 4.67(14/3)

#14

KristelMoor 4(8/2)

#5

MargotSaharov 3.83(23/6)

#4

MerilinPaalo 3.67(11/3)

best server(serve ace / sets)

#99

Eva Liisa Kuivonen 1(3/3)

#4

MerilinPaalo 1(3/3)

#10

Mari-LiisGraumann 1(3/3)

#5

MargotSaharov 1(6/6)

best bloker(winning blocks / sets)

#12

KarmenStamm 1(1/1)

#3

JulijaMõnnakmäe 1(2/2)

#99

Anni LyAbel 0.67(2/3)

#8

EliisaPeit 0.67(2/3)

#99

AveKuusk 0.5(1/2)

best scorer(points)

best server(serve ace)

#11

LauraKaur 4

best bloker(winning blocks)

#99

Anni LyAbel 2

#8

EliisaPeit 2

#12

KarmenStamm 1

#99

AveKuusk 1

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#9

Kärt Unt 83%(5/6)

#11

KristiNõlvak 67%(4/6)

#3

EvelyHeliste 47%(9/19)

#5

MargotSaharov 45%(9/20)

#13

Salme AdeeleHollas 38%(12/32)

attack - excellent %spike point / all spikes

#4

MerilinPaalo 57%(8/14)

#19

KadiKullerkann 44%(4/9)

#13

Salme AdeeleHollas 41%(11/27)

#10

Mari-LiisGraumann 41%(13/32)

#14

KristelMoor 40%(8/20)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Paalo M.
(TalTech/Tradehouse)

SPIKER 2  
Saharov M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 1  
Loos H.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Unt K..
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Nõlvak K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SETTER 2  
    Kibbermann K..
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • MIDDLE B. 3  
    Stamm K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    P.K.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • OPPOSITE 2  
    Hollas S.A.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Mõrd M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

Standing

Põhiturniir

  

Won

Points

TalTech/Tradehouse

1

3

Famila/Võru VK

1

3

Audentese SG /Noortekoondis

0

0

Tallinna Ülikool

0

0

TÜ/Bigbank

0

0

Standing

Põhiturniir

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TalTech/Tradehouse

3

1

1

0

3

0

75

39

1

0

0

0

0

0

-

1.923

-

Famila/Võru VK

3

2

1

1

3

3

114

138

1

0

0

0

0

1

1.00

0.826

-

Audentese SG /Noortekoondis

0

1

0

1

0

3

63

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.840

-

Tallinna Ülikool

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

TÜ/Bigbank

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Tallinn

TalTech

TÜ/BBT

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

0 - 3

Famila/Võru VK (Võru VK)

Tallinna Ülikool (Tallinn)

TalTech/Tradehouse (TalTech)

3 - 0

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Paalo M.
(TalTech/Tradehouse)

SPIKER 2  
Saharov M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 1  
Loos H.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Unt K..
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Nõlvak K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SETTER 2  
    Kibbermann K..
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • MIDDLE B. 3  
    Stamm K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    P.K.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • OPPOSITE 2  
    Hollas S.A.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Mõrd M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Paalo M.
(TalTech/Tradehouse)

SPIKER 2  
Saharov M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 1  
Loos H.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Unt K..
(TalTech/Tradehouse)
LIBERO 2  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 2  
Kibbermann K..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 3  
Stamm K.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 3  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 4  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 4  
Mõrd M.
(Audentese SG /Noortekoondis)
OPPOSITE 2  
Hollas S.A.
(Famila/Võru VK)