Meeste Esiliiga


  • 23/11/2019 - 13:00

    Tallinna Ülikool

    Võru VK/Werro

  • 23/11/2019 - 13:00

    EstNor/KIILI

    Audentese SG/NK

  • 23/11/2019 - 14:00

    BMF/Rakvere VK

    Tallinna SK

  • 23/11/2019 - 14:00

    LotusTimber/Neemeco SK

    Eesti Maaülikooli Spordiklubi

  • 23/11/2019 - 14:00

    Saaremaa

    IMsport/Järvamaa

  • 24/11/2019 - 12:00

    Audentese SG/NK

    Liider/Rae vald

  • 24/11/2019 - 13:00

    Tallinna SK

    Võru VK/Werro

  • 24/11/2019 - 13:00

    Eesti Maaülikooli Spordiklubi

    EstNor/KIILI

  • 24/11/2019 - 14:00

    Saaremaa

    LotusTimber/Neemeco SK

  • 24/11/2019 - 17:00

    IMsport/Järvamaa

    BMF/Rakvere VK

    
23/11/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

Võru VK/Werro

23/11/2019 - 13:00

EstNor/KIILI

Audentese SG/NK

23/11/2019 - 14:00

BMF/Rakvere VK

Tallinna SK

23/11/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

23/11/2019 - 14:00

Saaremaa

IMsport/Järvamaa

24/11/2019 - 12:00

Audentese SG/NK

Liider/Rae vald

24/11/2019 - 13:00

Tallinna SK

Võru VK/Werro

24/11/2019 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

EstNor/KIILI

24/11/2019 - 14:00

Saaremaa

LotusTimber/Neemeco SK

24/11/2019 - 17:00

IMsport/Järvamaa

BMF/Rakvere VK

best scorer(points / sets)

#9

Mart Mandel 6.33(19/3)

#17

Jalo Villem 6(24/4)

#16

Villu Vahter 5.33(16/3)

#8

KevinHelimets 5(5/1)

#4

StevenMeilus 4.5(18/4)

best server(serve ace / sets)

#16

Villu Vahter 1.33(4/3)

#8

KevinHelimets 1(1/1)

#1

Karl Ajamaa 1(3/3)

#4

Kristjan Palm 1(3/3)

#9

Mart Mandel 1(3/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#8

ReimoKuri 2(4/2)

#3

MartinMeerits 1(1/1)

#9

KarlVilpuu 1(1/1)

#17

KasparLest 1(2/2)

#9

Mart Mandel 1(3/3)

best scorer(points)

#13

VeikoRaaman 38

#13

Remo Torn 35

best server(serve ace)

#13

Remo Torn 7

#13

VeikoRaaman 5

best bloker(winning blocks)

#13

Remo Torn 8

#7

TaaviPrei 6

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#5

VaidoSooäär 82%(14/17)

#3

Andri Leppik 78%(7/9)

#1

MartinLukka 77%(10/13)

#2

JannoJõela 72%(21/29)

#5

Mathias Külvi 71%(17/24)

attack - excellent %spike point / all spikes

#8

KevinHelimets 100%(4/4)

#7

UrmasPiik 65%(11/17)

#2

TimoJakobson 60%(6/10)

#5

Mathias Külvi 57%(13/23)

#16

Villu Vahter 56%(10/18)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ajamaa K..
(Tallinna SK)
MIDDLE B. 2  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 1  
Villems K.E..
(EstNor/KIILI )

SPIKER 2  
Orutar R..
(Liider/Rae vald)
MIDDLE B. 1  
Kink R.
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
SETTER 1  
Pomerants K.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Leppik A..
(BMF/Rakvere VK)
  • LIBERO 2  
    Tigane J..
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Lilles K.
    (Tallinna SK)
  • MIDDLE B. 3  
    Torn R..
    (EstNor/KIILI )
  • MIDDLE B. 4  
    Loorman T.
    (Audentese SG/NK)
  • OPPOSITE 2  
    Maidle K.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 3  
    Steinberg S.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 4  
    Lääne .O..
    (Eesti Maaülikooli Spordiklubi)

Standing

Põhiturniir

  

Won

Points

Tallinna SK

4

12

Tallinna Ülikool

4

12

Võru VK/Werro

3

9

Liider/Rae vald

2

7

Saaremaa

2

6

LotusTimber/Neemeco SK

2

6

BMF/Rakvere VK

2

5

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

1

2

IMsport/Järvamaa

0

1

EstNor/KIILI

0

0

Audentese SG/NK

0

0

Standing

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna SK

12

4

4

0

12

0

300

237

4

0

0

0

0

0

-

1.266

-

Tallinna Ülikool

12

4

4

0

12

3

371

299

1

3

0

0

0

0

4.00

1.241

-

Võru VK/Werro

9

3

3

0

9

1

248

220

2

1

0

0

0

0

9.00

1.127

-

Liider/Rae vald

7

4

2

2

8

8

366

357

0

2

0

1

0

1

1.00

1.025

-

Saaremaa

6

4

2

2

7

8

348

334

0

2

0

0

1

1

0.88

1.042

-

LotusTimber/Neemeco SK

6

4

2

2

6

7

289

291

1

1

0

0

0

2

0.86

0.993

-

BMF/Rakvere VK

5

3

2

1

7

5

264

265

1

0

1

0

1

0

1.40

0.996

-

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

2

3

1

2

5

8

281

301

0

0

1

0

2

0

0.62

0.934

-

IMsport/Järvamaa

1

3

0

3

3

9

235

277

0

0

0

1

1

1

0.33

0.848

-

EstNor/KIILI

0

4

0

4

3

12

327

373

0

0

0

0

3

1

0.25

0.877

-

Audentese SG/NK

0

4

0

4

1

12

245

320

0

0

0

0

1

3

0.08

0.766

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Audente

BMF/Rak

EMÜ

KIILI

IMsport

Liider/

Neemeco

Saaremaa

Tallinn

TLÜ

Võru VK

Home Team

Audentese SG/NK (Audente)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rak)

3 - 2

Eesti Maaülikooli Spordiklubi (EMÜ)

1 - 3

EstNor/KIILI (KIILI)

1 - 3

0 - 3

IMsport/Järvamaa (IMsport)

2 - 3

0 - 3

Liider/Rae vald (Liider/)

3 - 1

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

Saaremaa (Saaremaa)

3 - 1

0 - 3

Tallinna SK (Tallinn)

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 1

3 - 1

Võru VK/Werro (Võru VK)

3 - 0

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ajamaa K..
(Tallinna SK)
MIDDLE B. 2  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 1  
Villems K.E..
(EstNor/KIILI )

SPIKER 2  
Orutar R..
(Liider/Rae vald)
MIDDLE B. 1  
Kink R.
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
SETTER 1  
Pomerants K.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Leppik A..
(BMF/Rakvere VK)
  • LIBERO 2  
    Tigane J..
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Lilles K.
    (Tallinna SK)
  • MIDDLE B. 3  
    Torn R..
    (EstNor/KIILI )
  • MIDDLE B. 4  
    Loorman T.
    (Audentese SG/NK)
  • OPPOSITE 2  
    Maidle K.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 3  
    Steinberg S.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 4  
    Lääne .O..
    (Eesti Maaülikooli Spordiklubi)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ajamaa K..
(Tallinna SK)
MIDDLE B. 2  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 1  
Villems K.E..
(EstNor/KIILI )

SPIKER 2  
Orutar R..
(Liider/Rae vald)
MIDDLE B. 1  
Kink R.
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
SETTER 1  
Pomerants K.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Leppik A..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 2  
Tigane J..
(Tallinna Ülikool)
SETTER 2  
Lilles K.
(Tallinna SK)
MIDDLE B. 3  
Torn R..
(EstNor/KIILI )
SPIKER 3  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 4  
Loorman T.
(Audentese SG/NK)
SPIKER 4  
Lääne .O..
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
OPPOSITE 2  
Maidle K.
(Tallinna Ülikool)