Meeste Esiliiga


best scorer(points / sets)

#9

Mart Mandel 6.33(19/3)

#13

VeikoRaaman 4.8(96/20)

#9

Virko Vantsi 4.44(40/9)

#8

Siim Olavi Rantanen 4.41(163/37)

#16

Villu Vahter 4.21(59/14)

best server(serve ace / sets)

#1

IndrekVerro 1(3/3)

#9

Mart Mandel 1(3/3)

#10

MihkelHiielaid 0.81(29/36)

#1

KarlMaidle 0.8(4/5)

#16

KarlLilles 0.77(10/13)

best bloker(winning blocks / sets)

#9

Mart Mandel 1(3/3)

#8

ReimoKuri 0.78(7/9)

#3

Siim Rõõmussaar 0.73(16/22)

#16

Mihkel Jago 0.71(5/7)

#12

KunnarKangro 0.67(2/3)

best scorer(points)

#8

Karmo Saviauk 106

#10

MihkelHiielaid 105

best server(serve ace)

best bloker(winning blocks)

#4

KarlTartes 22

#7

TaaviPrei 17

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#7

UrmasPiik 83%(24/29)

#5

RistoLaan 80%(16/20)

#18

TomTorn 77%(48/62)

#9

Aivar Kaljur 76%(16/21)

#5

VaidoSooäär 76%(32/42)

attack - excellent %spike point / all spikes

#7

UrmasPiik 58%(29/50)

#15

KajarKivioja 57%(21/37)

#9

Virko Vantsi 56%(35/62)

#11

SanderSteinberg 54%(33/61)

#16

Villu Vahter 51%(49/96)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Maidle K.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
Kink R.
(Eesti Maaülikool)
SPIKER 1  
Verro I.
(Liider/Rae vald)

SPIKER 2  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 1  
Kivisild K..
(EstNor/KIILI )
SETTER 1  
Saviauk K..
(ESTNOR/KIILI)
LIBERO 1  
Lulla E.
(EstNor/KIILI )
  • LIBERO 2  
    Laan R.
    (Liider/Rae vald)
  • SETTER 2  
    Hiielaid M.
    (BMF/Rakvere VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Torn R..
    (EstNor/KIILI )
  • MIDDLE B. 4  
    Kuri R.
    (Tallinna Ülikool)
  • OPPOSITE 2  
    Ajamaa K..
    (Tallinna SK)
  • SPIKER 3  
    Lääne .O..
    (Eesti Maaülikool)
  • SPIKER 4  
    Orutar R..
    (Liider/Rae vald)

Standing

Põhiturniir

Standing

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

60

20

20

0

60

13

1787

1342

7

13

0

0

0

0

4.62

1.332

-

BMF/Rakvere VK

46

20

16

4

51

23

1714

1534

8

5

3

1

1

2

2.22

1.117

-

Eesti Maaülikool

39

20

13

7

49

33

1811

1710

4

6

3

3

4

0

1.48

1.059

-

EstNor/KIILI

34

20

12

8

44

33

1746

1638

6

3

3

1

6

1

1.33

1.066

-

LotusTimber/Neemeco SK

32

20

12

8

42

38

1770

1737

3

4

5

1

4

3

1.11

1.019

-

Võru VK/Werro

33

20

10

10

43

36

1727

1692

5

4

1

4

5

1

1.19

1.021

-

Saaremaa

30

20

10

10

38

38

1682

1699

4

4

2

2

4

4

1.00

0.990

-

Liider/Rae vald

25

20

8

12

35

41

1662

1696

4

3

1

2

7

3

0.85

0.980

-

Tallinna SK

22

20

7

13

30

42

1538

1649

5

1

1

2

5

6

0.71

0.933

-

IMsport/Järvamaa

6

20

2

18

10

57

1216

1629

0

1

1

1

2

15

0.18

0.746

-

Audentese SG/NK

3

20

0

20

12

60

1400

1727

0

0

0

3

6

11

0.20

0.811

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Audente

BMF/Rak

EMÜ

KIILI

IMsport

Liider/

Neemeco

Saaremaa

Tallinn

TLÜ

Võru VK

Home Team

Audentese SG/NK (Audente)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rak)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Eesti Maaülikool (EMÜ)

3 - 0

0 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 1

1 - 3

2 - 3

EstNor/KIILI (KIILI)

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

IMsport/Järvamaa (IMsport)

3 - 1

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Liider/Rae vald (Liider/)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 0

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 2

2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

Saaremaa (Saaremaa)

3 - 1

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

Tallinna SK (Tallinn)

3 - 1

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 2

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

Võru VK/Werro (Võru VK)

3 - 1

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Maidle K.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
Kink R.
(Eesti Maaülikool)
SPIKER 1  
Verro I.
(Liider/Rae vald)

SPIKER 2  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 1  
Kivisild K..
(EstNor/KIILI )
SETTER 1  
Saviauk K..
(ESTNOR/KIILI)
LIBERO 1  
Lulla E.
(EstNor/KIILI )
  • LIBERO 2  
    Laan R.
    (Liider/Rae vald)
  • SETTER 2  
    Hiielaid M.
    (BMF/Rakvere VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Torn R..
    (EstNor/KIILI )
  • MIDDLE B. 4  
    Kuri R.
    (Tallinna Ülikool)
  • OPPOSITE 2  
    Ajamaa K..
    (Tallinna SK)
  • SPIKER 3  
    Lääne .O..
    (Eesti Maaülikool)
  • SPIKER 4  
    Orutar R..
    (Liider/Rae vald)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Maidle K.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
Kink R.
(Eesti Maaülikool)
SPIKER 1  
Verro I.
(Liider/Rae vald)

SPIKER 2  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 1  
Kivisild K..
(EstNor/KIILI )
SETTER 1  
Saviauk K..
(ESTNOR/KIILI)
LIBERO 1  
Lulla E.
(EstNor/KIILI )
LIBERO 2  
Laan R.
(Liider/Rae vald)
SETTER 2  
Hiielaid M.
(BMF/Rakvere VK)
MIDDLE B. 3  
Torn R..
(EstNor/KIILI )
SPIKER 3  
Lääne .O..
(Eesti Maaülikool)
MIDDLE B. 4  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 4  
Orutar R..
(Liider/Rae vald)
OPPOSITE 2  
Ajamaa K..
(Tallinna SK)