Eesti Naiste Karikavõistlused 2019


  • 14/11/2019 - 20:00

    Famila/Võru VK

    Gerardo`s Toys/Neemeco

    0 - 3

    22/25  24/26  20/25

    
14/11/2019 - 20:00

Famila/Võru VK

Gerardo`s Toys/Neemeco

0 - 3

22/25  24/26  20/25

best scorer(points / sets)

#99

Eva Liisa Kuivonen 4.83(29/6)

#13

Salme AdeeleHollas 4.2(21/5)

#5

MargotSaharov 4.2(21/5)

#19

KadiKullerkann 4(12/3)

#14

Anna-LiisaPeetmaa 4(20/5)

best server(serve ace / sets)

#6

KeiuKasch 1(5/5)

#4

AnnaKattel 1(5/5)

#16

KädiBöckler 0.8(4/5)

#99

Eva Liisa Kuivonen 0.67(4/6)

#10

Mari-LiisGraumann 0.6(3/5)

best bloker(winning blocks / sets)

#6

KeiuKasch 1.4(7/5)

#13

Salme AdeeleHollas 1(5/5)

#3

JulijaMõnnakmäe 1(5/5)

#2

MariLoorman 0.8(4/5)

#19

KadiKullerkann 0.67(2/3)

best scorer(points)

#1

JohannaMaar 21

#99

MarenMõrd 21

best server(serve ace)

#4

AnnaKattel 5

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#11

KristiNõlvak 76%(13/17)

#7

LiisKranich 67%(2/3)

#3

EvelyHeliste 63%(10/16)

#9

Kärt Unt 60%(3/5)

#8

TiinaVeider 60%(3/5)

attack - excellent %spike point / all spikes

#99

AnuTalvar 55%(6/11)

#8

EliisaPeit 52%(12/23)

#13

Salme AdeeleHollas 52%(15/29)

#19

KadiKullerkann 50%(10/20)

#99

Kätriin Põld 46%(12/26)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
K.K.
(Famila/Võru VK)

SPIKER 2  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 1  
Kaur L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Heliste E.
    (Famila/Võru VK)
  • SETTER 2  
    Mõnnakmäe J.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 3  
    Simenson-Plakso J..
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 4  
    P.K.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • OPPOSITE 2  
    Hollas S.A.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Saharov M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Paalo M.
    (TalTech/Tradehouse)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
K.K.
(Famila/Võru VK)

SPIKER 2  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 1  
Kaur L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Heliste E.
    (Famila/Võru VK)
  • SETTER 2  
    Mõnnakmäe J.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 3  
    Simenson-Plakso J..
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 4  
    P.K.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • OPPOSITE 2  
    Hollas S.A.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Saharov M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Paalo M.
    (TalTech/Tradehouse)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
K.K.
(Famila/Võru VK)

SPIKER 2  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SETTER 1  
Kaur L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
LIBERO 2  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
SETTER 2  
Mõnnakmäe J.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 3  
Simenson-Plakso J..
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 3  
Saharov M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 4  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 4  
Paalo M.
(TalTech/Tradehouse)
OPPOSITE 2  
Hollas S.A.
(Famila/Võru VK)