Aadu Luukase karikas 2019


Aadu Luukase Karikas 2019 EKV Play-off Standing

BIGBANK Tartu

Quarters

Semifinals

Final

 

SAAREMAA VK

2

  

SAAREMAA VK

2

 

Tallinna Ülikool

0

  
 

BIGBANK Tartu

1

SELVER Tallinn

2

  

SELVER Tallinn

0

 

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

0

  
  

TalTech

2

  

TalTech

0

 

ESTNOR/KIILI

0

  
 

SAAREMAA VK

0

BIGBANK Tartu

2

  

BIGBANK Tartu

2

 

PÄRNU VK

0

  

Quarters

Semifinals

Final

 

SAAREMAA VK

2

  

SAAREMAA VK

2

 

Tallinna Ülikool

0

  
 

BIGBANK Tartu

1

SELVER Tallinn

2

  

SELVER Tallinn

0

 

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

0

  
  

TalTech

2

  

TalTech

0

 

ESTNOR/KIILI

0

  
 

SAAREMAA VK

0

BIGBANK Tartu

2

  

BIGBANK Tartu

2

 

PÄRNU VK

0

  

best scorer(points / sets)

#13

MatejŠmidl 5.67(68/12)

#12

CurtisStockton 5.25(84/16)

#12

Daniel Maciel 4.54(59/13)

#17

KristapsPlatacs 4.4(22/5)

#14

MihkelNuut 4.36(48/11)

best server(serve ace / sets)

#11

SanderSteinberg 0.67(4/6)

#14

MihkelNuut 0.64(7/11)

#8

TaavetLeppik 0.6(3/5)

#2

Javier Jimenez 0.59(10/17)

#2

JannoJõela 0.5(2/4)

best bloker(winning blocks / sets)

#18

Alex Saaremaa 1.07(15/14)

#1

Andres Kärner 1(1/1)

#8

Timo Lõhmus 1(3/3)

#13

MatejŠmidl 0.83(10/12)

#9

HarriPalmar 0.82(9/11)

best scorer(points)

#13

MatejŠmidl 68

#12

Daniel Maciel 59

#14

MihkelNuut 48

best bloker(winning blocks)

#7

KevinSoo 13

#13

MatejŠmidl 10

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#8

TaavetLeppik 87%(13/15)

#14

Devin Põlluste 73%(16/22)

#10

Kristjan Jürima 71%(15/21)

#10

Sten Vahtras 66%(53/80)

#19

KeithPupart 66%(33/50)

attack - excellent %spike point / all spikes

#16

MarkkusKoddala 63%(5/8)

#9

Hergo Hansman 60%(6/10)

#3

German Tepner 58%(7/12)

#12

SiimPäid 57%(12/21)

#17

KristapsPlatacs 56%(20/36)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šmidl M.
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 2  
Saaremaa A..
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Jimenez J..
(SAAREMAA VK)

SPIKER 2  
Tamme R.
(SAAREMAA VK)
MIDDLE B. 1  
Gvozdev A.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
J.R.
(BIGBANK Tartu)
LIBERO 1  
Õunpuu A.
(TalTech)
  • LIBERO 2  
    Lepp C.K..
    (TalTech)
  • SETTER 2  
    Vanker R..
    (SELVER Tallinn)
  • MIDDLE B. 3  
    Rannar R..
    (SELVER Tallinn)
  • MIDDLE B. 4  
    Treial H.
    (SAAREMAA VK)
  • OPPOSITE 2  
    Lõhmus T..
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 3  
    Kordas V.
    (TalTech)
  • SPIKER 4  
    Leppik T.
    (PÄRNU VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šmidl M.
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 2  
Saaremaa A..
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Jimenez J..
(SAAREMAA VK)

SPIKER 2  
Tamme R.
(SAAREMAA VK)
MIDDLE B. 1  
Gvozdev A.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
J.R.
(BIGBANK Tartu)
LIBERO 1  
Õunpuu A.
(TalTech)
  • LIBERO 2  
    Lepp C.K..
    (TalTech)
  • SETTER 2  
    Vanker R..
    (SELVER Tallinn)
  • MIDDLE B. 3  
    Rannar R..
    (SELVER Tallinn)
  • MIDDLE B. 4  
    Treial H.
    (SAAREMAA VK)
  • OPPOSITE 2  
    Lõhmus T..
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 3  
    Kordas V.
    (TalTech)
  • SPIKER 4  
    Leppik T.
    (PÄRNU VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šmidl M.
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 2  
Saaremaa A..
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Jimenez J..
(SAAREMAA VK)

SPIKER 2  
Tamme R.
(SAAREMAA VK)
MIDDLE B. 1  
Gvozdev A.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
J.R.
(BIGBANK Tartu)
LIBERO 1  
Õunpuu A.
(TalTech)
LIBERO 2  
Lepp C.K..
(TalTech)
SETTER 2  
Vanker R..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 3  
Rannar R..
(SELVER Tallinn)
SPIKER 3  
Kordas V.
(TalTech)
MIDDLE B. 4  
Treial H.
(SAAREMAA VK)
SPIKER 4  
Leppik T.
(PÄRNU VK)
OPPOSITE 2  
Lõhmus T..
(SELVER Tallinn)