Naiste Eesti meistrivõistlused


  • 09/01/2021 - 15:00

    Famila/Võru VK

    TÜ/Bigbank

    0 - 3

    14/25  21/25  21/25

  • 10/01/2021 - 13:00

    TÜ/Bigbank

    Famila/Võru VK

    3 - 1

    27/25  25/17  19/25  25/23

  • 16/01/2021 - 13:00

    TÜ/Bigbank

    TalTech/Tradehouse

  • 17/01/2021 - 13:00

    TÜ/Bigbank

    Audentese SG /Noortekoondis

    
09/01/2021 - 15:00

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

0 - 3

14/25  21/25  21/25

10/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

3 - 1

27/25  25/17  19/25  25/23

16/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

17/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

best scorer(points / sets)

#13

IngrisSuvi 5.7(57/10)

#4

Eva Liisa Kuivonen 4.67(56/12)

#19

KadiKullerkann 4.62(60/13)

#1

NettePeit 4.25(68/16)

#18

HannaPajula 4(24/6)

best server(serve ace / sets)

#13

IngrisSuvi 1.3(13/10)

#6

Sylvia Tammerik 1(1/1)

#11

DzintraLember 0.83(5/6)

#19

KadiKullerkann 0.77(10/13)

#17

AnnStarkopf 0.7(7/10)

best bloker(winning blocks / sets)

#2

Kätriin Põld 1(12/12)

#15

LiisbetPill 1(12/12)

#8

EliisaPeit 0.85(17/20)

#13

IngrisSuvi 0.7(7/10)

#17

NoraLember 0.67(2/3)

best server(serve ace)

#13

IngrisSuvi 13

#17

AnnStarkopf 7

#16

AnnabelHuik 7

best bloker(winning blocks)

#15

LiisbetPill 12

#2

MariLoorman 11

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#12

KristiNõlvak 73%(40/55)

#7

KaisaÕunpuu 65%(28/43)

#7

LiisKranich 63%(25/40)

#5

AigiJukk 62%(38/61)

#13

JaanikaVeldre 57%(17/30)

attack - excellent %spike point / all spikes

#1

EliiseHollas 55%(58/106)

#8

EliisaPeit 44%(34/78)

#1

NettePeit 43%(59/137)

#13

SilviaPertens 43%(31/72)

#19

KadiKullerkann 42%(45/107)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Huik A.
(TÜ/Bigbank)

SPIKER 2  
Haring H.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kaur L.
(Famila/Võru VK)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Veldre J.
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Starkopf A.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 3  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    Peit E.
    (TalTech/Tradehouse)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Peit N.
    (TalTech/Tradehouse)

Standing

Põhiturniir

Standing

Põhiturniir

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TalTech/Tradehouse

15

6

5

1

16

4

495

373

4

1

0

0

1

0

4.00

1.327

-

TÜ/Bigbank

6

3

2

1

6

4

220

221

1

1

0

0

0

1

1.50

0.996

-

Audentese SG /Noortekoondis

4

3

1

2

5

7

261

276

0

1

0

1

0

1

0.71

0.946

-

Tallinna Ülikool

3

3

1

2

3

6

183

217

1

0

0

0

0

2

0.50

0.843

-

Famila/Võru VK

2

5

1

4

5

14

376

448

0

0

1

0

2

2

0.36

0.839

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Tallinn

TalTech

TÜ/BBT

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

2 - 3

3 - 1

Famila/Võru VK (Võru VK)

1 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (Tallinn)

3 - 0

0 - 3

TalTech/Tradehouse (TalTech)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Huik A.
(TÜ/Bigbank)

SPIKER 2  
Haring H.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kaur L.
(Famila/Võru VK)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Veldre J.
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Starkopf A.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 3  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    Peit E.
    (TalTech/Tradehouse)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Peit N.
    (TalTech/Tradehouse)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Huik A.
(TÜ/Bigbank)

SPIKER 2  
Haring H.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 1  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kaur L.
(Famila/Võru VK)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
LIBERO 2  
Veldre J.
(Tallinna Ülikool)
SETTER 2  
Starkopf A.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 3  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 3  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 4  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 4  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
OPPOSITE 2  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)