Eesti Naiste Karikavõistlused 2020


  • 22/01/2021 - 19:00

    Audentese SG /Noortekoondis

    TalTech/Tradehouse

    
22/01/2021 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

best scorer(points / sets)

#1

NettePeit 5.4(27/5)

#7

KaisaÕunpuu 5.33(16/3)

#13

IngrisSuvi 5.12(41/8)

#7

MariaSäästla 5(5/1)

#19

KadiKullerkann 5(30/6)

best server(serve ace / sets)

#7

KaisaÕunpuu 2.67(8/3)

#1

NettePeit 1.6(8/5)

#7

MariaSäästla 1(1/1)

#6

Sylvia Tammerik 1(1/1)

#9

AveKuusk 1(3/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#8

TriinuLamp 1(1/1)

#8

EliisaPeit 1(5/5)

#2

MariLoorman 1(6/6)

#2

Kätriin Põld 0.93(13/14)

#19

KadiKullerkann 0.83(5/6)

best server(serve ace)

#1

NettePeit 8

best bloker(winning blocks)

#15

LiisbetPill 11

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#3

EvelyHeliste 74%(31/42)

#6

MerilynJõearu 66%(21/32)

#7

LiisKranich 65%(15/23)

#7

KaisaÕunpuu 60%(9/15)

#10

MaretKuuse 59%(20/34)

attack - excellent %spike point / all spikes

#8

EliisaPeit 67%(10/15)

#1

NettePeit 60%(18/30)

#19

KadiKullerkann 51%(21/41)

#13

SilviaPertens 50%(4/8)

#7

MariaSäästla 50%(4/8)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Õunpuu K.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kadaja M.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
  • LIBERO 2  
    Raie P.R.
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Räim R.
    (Famila/Võru VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    Reiter L.
    (TÜ/Bigbank)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Lebedeva E.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Õunpuu K.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kadaja M.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
  • LIBERO 2  
    Raie P.R.
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Räim R.
    (Famila/Võru VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    Reiter L.
    (TÜ/Bigbank)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Lebedeva E.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Õunpuu K.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kadaja M.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
LIBERO 2  
Raie P.R.
(Tallinna Ülikool)
SETTER 2  
Räim R.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 3  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 3  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 4  
Reiter L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 4  
Lebedeva E.
(Audentese SG /Noortekoondis)
OPPOSITE 2  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)