Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

04/10/2019 - 18:00

TalTech SH

04/10/2019 - 18:00

04/10/2019 - 18:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Famila/Võru VK


04/10/2019 - 18:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

16/10/2019 - 18:45

Audentese SH

16/10/2019 - 18:45

16/10/2019 - 18:45

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

Famila/Võru VK

Uusküla Martin
Loho Tuuli

16/10/2019 - 18:45

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Famila/Võru VK

24/10/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

24/10/2019 - 19:00

24/10/2019 - 19:00

TÜ/Bigbank

-

Tallinna Ülikool


24/10/2019 - 19:00

-

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool

03/11/2019 - 14:00

Sõle Spordikeskus

03/11/2019 - 14:00

03/11/2019 - 14:00

Tallinna Ülikool

-

Famila/Võru VK


03/11/2019 - 14:00

-

Tallinna Ülikool

Famila/Võru VK

17/11/2019 - 13:00

Võru SK

17/11/2019 - 13:00

17/11/2019 - 13:00

Famila/Võru VK

-

TÜ/Bigbank


17/11/2019 - 13:00

-

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

17/11/2019 - 13:00

Sõle Spordikeskus

17/11/2019 - 13:00

17/11/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

-

Audentese SG /Noortekoondis


17/11/2019 - 13:00

-

Tallinna Ülikool

Audentese SG /Noortekoondis

27/11/2019 - 17:30

Sõle Spordikeskus

27/11/2019 - 17:30

27/11/2019 - 17:30

Tallinna Ülikool

-

TalTech/Tradehouse


27/11/2019 - 17:30

-

Tallinna Ülikool

TalTech/Tradehouse

01/12/2019 - 13:00

Võru SK

01/12/2019 - 13:00

01/12/2019 - 13:00

Famila/Võru VK

-

TalTech/Tradehouse


01/12/2019 - 13:00

-

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

04/12/2019 - 17:30

Sõle Spordikeskus

04/12/2019 - 17:30

04/12/2019 - 17:30

Tallinna Ülikool

-

TÜ/Bigbank


04/12/2019 - 17:30

-

Tallinna Ülikool

TÜ/Bigbank

11/12/2019 - 18:30

Võru SK

11/12/2019 - 18:30

11/12/2019 - 18:30

Famila/Võru VK

-

Audentese SG /Noortekoondis


11/12/2019 - 18:30

-

Famila/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

12/01/2020 - 13:00

Võru SK

12/01/2020 - 13:00

12/01/2020 - 13:00

Famila/Võru VK

-

Tallinna Ülikool


12/01/2020 - 13:00

-

Famila/Võru VK

Tallinna Ülikool

26/01/2020 - 14:00

Tartu Ülikooli SH

26/01/2020 - 14:00

26/01/2020 - 14:00

TÜ/Bigbank

-

Famila/Võru VK


26/01/2020 - 14:00

-

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

26/02/2020 - 19:30

TalTech SH

26/02/2020 - 19:30

26/02/2020 - 19:30

TalTech/Tradehouse

-

Tallinna Ülikool


26/02/2020 - 19:30

-

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool

Play-off EMV Play-Off Matches

Veerandfinaal

No Matches Appointed Yet



Poolfinaal

No Matches Appointed Yet



Finaal

No Matches Appointed Yet



3-4.koht

No Matches Appointed Yet



5-7 koht

No Matches Appointed Yet