Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

04/10/2019 - 18:00

TalTech SH

04/10/2019 - 18:00

04/10/2019 - 18:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Famila/Võru VK


04/10/2019 - 18:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

16/10/2019 - 18:45

Audentese SH

16/10/2019 - 18:45

16/10/2019 - 18:45

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

Famila/Võru VK

Uusküla Martin
Loho Tuuli

16/10/2019 - 18:45

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Famila/Võru VK

19/10/2019 - 16:00

Tartu Ülikooli SH

19/10/2019 - 16:00

19/10/2019 - 16:00

TÜ/Bigbank

0 - 3

TalTech/Tradehouse


19/10/2019 - 16:00

0 - 3

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

24/10/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

24/10/2019 - 19:00

24/10/2019 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Tallinna Ülikool


24/10/2019 - 19:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool

29/10/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

29/10/2019 - 19:00

29/10/2019 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 2

Audentese SG /Noortekoondis


29/10/2019 - 19:00

3 - 2

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

03/11/2019 - 14:00

Sõle Spordikeskus

03/11/2019 - 14:00

03/11/2019 - 14:00

Tallinna Ülikool

1 - 3

Famila/Võru VK


03/11/2019 - 14:00

1 - 3

Tallinna Ülikool

Famila/Võru VK

13/11/2019 - 18:30

Võru SK

13/11/2019 - 18:30

13/11/2019 - 18:30

Famila/Võru VK

2 - 3

TÜ/Bigbank

Unt Jaanika
Pilden Ivar

13/11/2019 - 18:30

2 - 3

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

20/11/2019 - 19:30

TalTech SH

20/11/2019 - 19:30

20/11/2019 - 19:30

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Strandson Risto
Loho Tuuli

20/11/2019 - 19:30

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Audentese SG /Noortekoondis

21/11/2019 - 17:30

Sõle Spordikeskus

21/11/2019 - 17:30

21/11/2019 - 17:30

Tallinna Ülikool

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Haavik Kristjan
Uusküla Martin

21/11/2019 - 17:30

0 - 3

Tallinna Ülikool

Audentese SG /Noortekoondis

27/11/2019 - 17:30

Sõle Spordikeskus

27/11/2019 - 17:30

27/11/2019 - 17:30

Tallinna Ülikool

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Pärsik Siim
Pikkpõld Meelis

27/11/2019 - 17:30

0 - 3

Tallinna Ülikool

TalTech/Tradehouse

01/12/2019 - 13:00

Võru SK

01/12/2019 - 13:00

01/12/2019 - 13:00

Famila/Võru VK

1 - 3

TalTech/Tradehouse


01/12/2019 - 13:00

1 - 3

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

04/12/2019 - 17:30

Sõle Spordikeskus

04/12/2019 - 17:30

04/12/2019 - 17:30

Tallinna Ülikool

0 - 3

TÜ/Bigbank


04/12/2019 - 17:30

0 - 3

Tallinna Ülikool

TÜ/Bigbank

12/01/2020 - 13:00

Võru SK

12/01/2020 - 13:00

12/01/2020 - 13:00

Famila/Võru VK

-

Tallinna Ülikool


12/01/2020 - 13:00

-

Famila/Võru VK

Tallinna Ülikool

26/01/2020 - 14:00

Tartu Ülikooli SH

26/01/2020 - 14:00

26/01/2020 - 14:00

TÜ/Bigbank

-

Famila/Võru VK


26/01/2020 - 14:00

-

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

19/02/2020 - 20:00

Võru SK

19/02/2020 - 20:00

19/02/2020 - 20:00

Famila/Võru VK

-

Audentese SG /Noortekoondis


19/02/2020 - 20:00

-

Famila/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

26/02/2020 - 19:30

TalTech SH

26/02/2020 - 19:30

26/02/2020 - 19:30

TalTech/Tradehouse

-

Tallinna Ülikool


26/02/2020 - 19:30

-

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool

Play-off EMV Play-Off Matches

Veerandfinaal

No Matches Appointed Yet



Poolfinaal

No Matches Appointed Yet



Finaal

No Matches Appointed Yet



3-4.koht

No Matches Appointed Yet



5-7 koht

No Matches Appointed Yet