Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Põhiturniir Põhiturniir Matches

1. voor

19/10/2019 - 13:00

Kiili SH

19/10/2019 - 13:00

19/10/2019 - 13:00

EstNor/KIILI

0 - 3

Võru VK/Werro

Käpa Imre
Murulo Rauno

19/10/2019 - 13:00

0 - 3

EstNor/KIILI

Võru VK/Werro

19/10/2019 - 14:00

Kuressaare SH

19/10/2019 - 14:00

19/10/2019 - 14:00

Saaremaa

3 - 1

Audentese SG/NK

Keel Are
Põldema Tõnu

19/10/2019 - 14:00

3 - 1

Saaremaa

Audentese SG/NK

19/10/2019 - 14:00

Tallinna 32. KK

19/10/2019 - 14:00

19/10/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

0 - 3

Tallinna Ülikool

Vitsur Marek
Kaart Kaidur

19/10/2019 - 14:00

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Tallinna Ülikool

19/10/2019 - 14:00

Rahu Hall

19/10/2019 - 14:00

19/10/2019 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 2

Liider/Rae vald

Kõiv Tiit
Toming Ivo

19/10/2019 - 14:00

3 - 2

BMF/Rakvere VK

Liider/Rae vald

19/10/2019 - 17:00

Väätsa SH

19/10/2019 - 17:00

19/10/2019 - 17:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

Tallinna SK

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

19/10/2019 - 17:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

Tallinna SK

20/10/2019 - 12:00

Audentese SH

20/10/2019 - 12:00

20/10/2019 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Uusküla Martin
Pikkpõld Meelis

20/10/2019 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

LotusTimber/Neemeco SK

20/10/2019 - 13:00

Järveküla kool

20/10/2019 - 13:00

20/10/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Varblane Erko
Loho Tuuli

20/10/2019 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

BMF/Rakvere VK

20/10/2019 - 13:30

Jüri Gümnaasium

20/10/2019 - 13:30

20/10/2019 - 13:30

Liider/Rae vald

3 - 1

EstNor/KIILI

Kaart Kaidur
Vitsur Marek

20/10/2019 - 13:30

3 - 1

Liider/Rae vald

EstNor/KIILI

20/10/2019 - 14:00

Kuressaare SH

20/10/2019 - 14:00

20/10/2019 - 14:00

Saaremaa

0 - 3

Tallinna SK

Keel Are
Põldema Tõnu

20/10/2019 - 14:00

0 - 3

Saaremaa

Tallinna SK

20/10/2019 - 17:00

Väätsa SH

20/10/2019 - 17:00

20/10/2019 - 17:00

IMsport/Järvamaa

2 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

20/10/2019 - 17:00

2 - 3

IMsport/Järvamaa

Eesti Maaülikooli Spordiklubi



2. ring

02/11/2019 - 12:00

Audentese SH

02/11/2019 - 12:00

02/11/2019 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Nau Raimond
Kõiv Tiit

02/11/2019 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

BMF/Rakvere VK

02/11/2019 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

02/11/2019 - 13:00

02/11/2019 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

1 - 3

Saaremaa

Jõesaar Olavi
Unt Jaanika

02/11/2019 - 13:00

1 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Saaremaa

02/11/2019 - 13:00

Kiili SH

02/11/2019 - 13:00

02/11/2019 - 13:00

EstNor/KIILI

1 - 3

Tallinna Ülikool

Murulo Rauno
Kukk Hannu

02/11/2019 - 13:00

1 - 3

EstNor/KIILI

Tallinna Ülikool

02/11/2019 - 14:00

Tallinna 32. KK

02/11/2019 - 14:00

02/11/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

0 - 3

Tallinna SK

Kaart Kaidur
Varblane Erko

02/11/2019 - 14:00

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Tallinna SK

02/11/2019 - 15:00

Võru SK

02/11/2019 - 15:00

02/11/2019 - 15:00

Võru VK/Werro

3 - 0

Liider/Rae vald

Käpa Argo
Pilden Ivar

02/11/2019 - 15:00

3 - 0

Võru VK/Werro

Liider/Rae vald

03/11/2019 - 12:00

Audentese SH

03/11/2019 - 12:00

03/11/2019 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Tallinna SK

Kaart Kaidur
Vitsur Marek

03/11/2019 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Tallinna SK

03/11/2019 - 13:00

Järveküla kool

03/11/2019 - 13:00

03/11/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Suhhova Irina
Loho Tuuli

03/11/2019 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

03/11/2019 - 14:00

Tallinna 32. KK

03/11/2019 - 14:00

03/11/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 1

EstNor/KIILI

Varblane Erko
Saks Irina

03/11/2019 - 14:00

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK

EstNor/KIILI

03/11/2019 - 15:00

Võru SK

03/11/2019 - 15:00

03/11/2019 - 15:00

Võru VK/Werro

3 - 1

Saaremaa

Kuhlberg Karl
Vanaveski Kristjan

03/11/2019 - 15:00

3 - 1

Võru VK/Werro

Saaremaa

03/11/2019 - 15:30

Peetri kool

03/11/2019 - 15:30

03/11/2019 - 15:30

Liider/Rae vald

3 - 1

IMsport/Järvamaa

Murulo Rauno
Käpa Imre

03/11/2019 - 15:30

3 - 1

Liider/Rae vald

IMsport/Järvamaa



3. ring

23/11/2019 - 13:00

Järveküla kool

23/11/2019 - 13:00

23/11/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Võru VK/Werro

Suhhova Irina
Kukk Hannu

23/11/2019 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Võru VK/Werro

23/11/2019 - 13:00

Kiili SH

23/11/2019 - 13:00

23/11/2019 - 13:00

EstNor/KIILI

3 - 0

Audentese SG/NK

Pärsik Siim
Strandson Risto

23/11/2019 - 13:00

3 - 0

EstNor/KIILI

Audentese SG/NK

23/11/2019 - 14:00

Rahu Hall

23/11/2019 - 14:00

23/11/2019 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

Tallinna SK

Kõiv Tiit
Toming Ivo

23/11/2019 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

Tallinna SK

23/11/2019 - 14:00

Tallinna 32. KK

23/11/2019 - 14:00

23/11/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 2

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Käpa Imre
Murulo Rauno

23/11/2019 - 14:00

3 - 2

LotusTimber/Neemeco SK

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

23/11/2019 - 14:00

Kuressaare SH

23/11/2019 - 14:00

23/11/2019 - 14:00

Saaremaa

3 - 0

IMsport/Järvamaa

Põldema Tõnu
Keel Are

23/11/2019 - 14:00

3 - 0

Saaremaa

IMsport/Järvamaa

24/11/2019 - 12:00

Audentese SH

24/11/2019 - 12:00

24/11/2019 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Liider/Rae vald

Saks Irina
Strandson Risto

24/11/2019 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Liider/Rae vald

24/11/2019 - 13:00

Sõle Spordikeskus

24/11/2019 - 13:00

24/11/2019 - 13:00

Tallinna SK

3 - 2

Võru VK/Werro

Pikkpõld Meelis
Pärsik Siim

24/11/2019 - 13:00

3 - 2

Tallinna SK

Võru VK/Werro

24/11/2019 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

24/11/2019 - 13:00

24/11/2019 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 2

EstNor/KIILI

Pilden Ivar
Jõesaar Olavi

24/11/2019 - 13:00

3 - 2

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

EstNor/KIILI

24/11/2019 - 14:00

Kuressaare SH

24/11/2019 - 14:00

24/11/2019 - 14:00

Saaremaa

2 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Keel Are
Põldema Tõnu

24/11/2019 - 14:00

2 - 3

Saaremaa

LotusTimber/Neemeco SK

24/11/2019 - 17:00

Väätsa SH

24/11/2019 - 17:00

24/11/2019 - 17:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

24/11/2019 - 17:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

BMF/Rakvere VK



4. ring

30/11/2019 - 13:00

Järveküla kool

30/11/2019 - 13:00

30/11/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Audentese SG/NK

Nau Raimond
Strandson Risto

30/11/2019 - 13:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Audentese SG/NK

30/11/2019 - 14:30

Peetri kool

30/11/2019 - 14:30

30/11/2019 - 14:30

Liider/Rae vald

3 - 2

Tallinna SK

Kaart Kaidur
Kõiv Tiit

30/11/2019 - 14:30

3 - 2

Liider/Rae vald

Tallinna SK

30/11/2019 - 15:00

Kuressaare SH

30/11/2019 - 15:00

30/11/2019 - 15:00

Saaremaa

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Merilaine Mehis
Keel Are

30/11/2019 - 15:00

0 - 3

Saaremaa

BMF/Rakvere VK

30/11/2019 - 15:00

Võru SK

30/11/2019 - 15:00

30/11/2019 - 15:00

Võru VK/Werro

1 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Unt Jaanika
Vanaveski Kristjan

30/11/2019 - 15:00

1 - 3

Võru VK/Werro

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

30/11/2019 - 17:00

Väätsa SH

30/11/2019 - 17:00

30/11/2019 - 17:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

EstNor/KIILI

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

30/11/2019 - 17:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

EstNor/KIILI

01/12/2019 - 13:00

Sõle Spordikeskus

01/12/2019 - 13:00

01/12/2019 - 13:00

Tallinna SK

1 - 3

Tallinna Ülikool

Pärsik Siim
Kaart Kaidur

01/12/2019 - 13:00

1 - 3

Tallinna SK

Tallinna Ülikool

01/12/2019 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

01/12/2019 - 13:00

01/12/2019 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 1

Liider/Rae vald

Unt Jaanika
Murulo Toomas

01/12/2019 - 13:00

3 - 1

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Liider/Rae vald

01/12/2019 - 13:00

Kiili SH

01/12/2019 - 13:00

01/12/2019 - 13:00

EstNor/KIILI

1 - 3

Saaremaa

Käpa Imre
Saks Irina

01/12/2019 - 13:00

1 - 3

EstNor/KIILI

Saaremaa

01/12/2019 - 14:00

Rahu Hall

01/12/2019 - 14:00

01/12/2019 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

Murulo Rauno
Toming Ivo

01/12/2019 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

LotusTimber/Neemeco SK

01/12/2019 - 15:00

Võru SK

01/12/2019 - 15:00

01/12/2019 - 15:00

Võru VK/Werro

3 - 0

IMsport/Järvamaa

Kuhlberg Karl
Pilden Ivar

01/12/2019 - 15:00

3 - 0

Võru VK/Werro

IMsport/Järvamaa



5. ring

14/12/2019 - 12:00

Audentese SH

14/12/2019 - 12:00

14/12/2019 - 12:00

Audentese SG/NK

2 - 3

IMsport/Järvamaa

Käpa Imre
Kukk Hannu

14/12/2019 - 12:00

2 - 3

Audentese SG/NK

IMsport/Järvamaa

14/12/2019 - 13:00

Järveküla kool

14/12/2019 - 13:00

14/12/2019 - 13:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Saaremaa

Strandson Risto
Uusküla Martin

14/12/2019 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Saaremaa

14/12/2019 - 13:00

Sõle Spordikeskus

14/12/2019 - 13:00

14/12/2019 - 13:00

Tallinna SK

1 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Pikkpõld Meelis
Saks Irina

14/12/2019 - 13:00

1 - 3

Tallinna SK

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

14/12/2019 - 14:30

Peetri kool

14/12/2019 - 14:30

14/12/2019 - 14:30

Liider/Rae vald

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Suhhova Irina
Varblane Erko

14/12/2019 - 14:30

1 - 3

Liider/Rae vald

LotusTimber/Neemeco SK

14/12/2019 - 15:00

Võru SK

14/12/2019 - 15:00

14/12/2019 - 15:00

Võru VK/Werro

2 - 3

BMF/Rakvere VK

Jõesaar Olavi
Pilden Ivar

14/12/2019 - 15:00

2 - 3

Võru VK/Werro

BMF/Rakvere VK

15/12/2019 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

15/12/2019 - 13:00

15/12/2019 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 0

Audentese SG/NK

Pilden Ivar
Jõesaar Olavi

15/12/2019 - 13:00

3 - 0

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Audentese SG/NK

15/12/2019 - 13:30

Jüri Gümnaasium

15/12/2019 - 13:30