Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

Postponed

Võru SK

Postponed

Postponed

Famila/Võru VK

-

Tallinna Ülikool


Postponed

-

Famila/Võru VK

Tallinna Ülikool

24/01/2001 - 13:00

Audentese SH

24/01/2001 - 13:00

24/01/2001 - 13:00

Audentese SG /Noortekoondis

-

Tallinna Ülikool


24/01/2001 - 13:00

-

Audentese SG /Noortekoondis

Tallinna Ülikool

08/10/2020 - 19:00

TalTech SH

08/10/2020 - 19:00

08/10/2020 - 19:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Tallinna Ülikool

Uusküla Martin
Põldemaa Kaarel

08/10/2020 - 19:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool

06/11/2020 - 19:00

TalTech SH

06/11/2020 - 19:00

06/11/2020 - 19:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

TÜ/Bigbank


06/11/2020 - 19:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

TÜ/Bigbank

13/11/2020 - 19:30

TalTech SH

13/11/2020 - 19:30

13/11/2020 - 19:30

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Famila/Võru VK

Varblane Erko
Pikkpõld Meelis

13/11/2020 - 19:30

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

14/11/2020 - 16:30

Audentese SH

14/11/2020 - 16:30

14/11/2020 - 16:30

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

TalTech/Tradehouse

Kärner Kert
Uusküla Martin

14/11/2020 - 16:30

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

28/11/2020 - 17:00

Võru SK

28/11/2020 - 17:00

28/11/2020 - 17:00

Famila/Võru VK

1 - 3

TalTech/Tradehouse

Käpa Argo
Ojasoo Triin

28/11/2020 - 17:00

1 - 3

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

05/12/2020 - 16:30

Audentese SH

05/12/2020 - 16:30

05/12/2020 - 16:30

Audentese SG /Noortekoondis

2 - 3

Famila/Võru VK

Põldemaa Kaarel
Pärsik Siim

05/12/2020 - 16:30

2 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Famila/Võru VK

06/12/2020 - 16:00

Tallinna Ülikooli SH

06/12/2020 - 16:00

06/12/2020 - 16:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Kaart Kaidur
Strandson Risto

06/12/2020 - 16:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Audentese SG /Noortekoondis

13/12/2020 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

13/12/2020 - 18:00

13/12/2020 - 18:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

TalTech/Tradehouse


13/12/2020 - 18:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

TalTech/Tradehouse

09/01/2021 - 15:00

Võru SK

09/01/2021 - 15:00

09/01/2021 - 15:00

Famila/Võru VK

0 - 3

TÜ/Bigbank


09/01/2021 - 15:00

0 - 3

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

10/01/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

10/01/2021 - 13:00

10/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Famila/Võru VK


10/01/2021 - 13:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

16/01/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

16/01/2021 - 13:00

16/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

-

TalTech/Tradehouse


16/01/2021 - 13:00

-

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

17/01/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

17/01/2021 - 13:00

17/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

-

Audentese SG /Noortekoondis


17/01/2021 - 13:00

-

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

Play-off EMV Play-Off Matches

Veerandfinaal

No Matches Appointed Yet



Finaal

No Matches Appointed Yet



3-4.koht

No Matches Appointed Yet



5-7 koht

No Matches Appointed Yet



Poolfinaal

No Matches Appointed Yet