Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Play-Off Play-Off Matches

Veerandfinaal

19/03/2022 - 13:00

Tallinna Ülikooli SH

19/03/2022 - 13:00

19/03/2022 - 13:00

Tallinna Ülikool

2 - 3

BMF/Rakvere VK


19/03/2022 - 13:00

2 - 3

Tallinna Ülikool

BMF/Rakvere VK

19/03/2022 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

19/03/2022 - 13:00

19/03/2022 - 13:00

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

0 - 3

Võru VK


19/03/2022 - 13:00

0 - 3

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

Võru VK

19/03/2022 - 18:00

Audentese SH suur saal

19/03/2022 - 18:00

19/03/2022 - 18:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Viljandi VK


19/03/2022 - 18:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Viljandi VK

20/03/2022 - 14:00

Kindluse spordihoone

20/03/2022 - 14:00

20/03/2022 - 14:00

AB Premium/Rae vald

1 - 3

E-Service/Neemeco SK


20/03/2022 - 14:00

1 - 3

AB Premium/Rae vald

E-Service/Neemeco SK

20/03/2022 - 17:00

Viljandi SK

20/03/2022 - 17:00

20/03/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 0

Audentese SG/NK


20/03/2022 - 17:00

3 - 0

Viljandi VK

Audentese SG/NK

26/03/2022 - 12:00

Tallinna 32. KK

26/03/2022 - 12:00

26/03/2022 - 12:00

E-Service/Neemeco SK

1 - 3

AB Premium/Rae vald


26/03/2022 - 12:00

1 - 3

E-Service/Neemeco SK

AB Premium/Rae vald

26/03/2022 - 14:00

Rahu Hall

26/03/2022 - 14:00

26/03/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

Tallinna Ülikool


26/03/2022 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

Tallinna Ülikool

26/03/2022 - 15:00

Võru SK

26/03/2022 - 15:00

26/03/2022 - 15:00

Võru VK

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus


26/03/2022 - 15:00

3 - 1

Võru VK

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

27/03/2022 - 12:00

Tallinna 32. KK

27/03/2022 - 12:00

27/03/2022 - 12:00

E-Service/Neemeco SK

2 - 3

AB Premium/Rae vald


27/03/2022 - 12:00

2 - 3

E-Service/Neemeco SK

AB Premium/Rae vald



Finaal

16/04/2022 - 17:00

Viljandi SK

16/04/2022 - 17:00

16/04/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 0

BMF/Rakvere VK


16/04/2022 - 17:00

3 - 0

Viljandi VK

BMF/Rakvere VK

23/04/2022 - 14:00

Rahu Hall

23/04/2022 - 14:00

23/04/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

0 - 3

Viljandi VK


23/04/2022 - 14:00

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Viljandi VK



3-4.koht

16/04/2022 - 13:00

Kindluse spordihoone

16/04/2022 - 13:00

16/04/2022 - 13:00

AB Premium/Rae vald

3 - 1

Võru VK


16/04/2022 - 13:00

3 - 1

AB Premium/Rae vald

Võru VK

23/04/2022 - 17:00

Võru SK

23/04/2022 - 17:00

23/04/2022 - 17:00

Võru VK

2 - 3

AB Premium/Rae vald


23/04/2022 - 17:00

2 - 3

Võru VK

AB Premium/Rae vald



Poolfinaal

02/04/2022 - 15:00

Kindluse spordihoone

02/04/2022 - 15:00

02/04/2022 - 15:00

AB Premium/Rae vald

0 - 3

BMF/Rakvere VK


02/04/2022 - 15:00

0 - 3

AB Premium/Rae vald

BMF/Rakvere VK

02/04/2022 - 15:00

Võru SK

02/04/2022 - 15:00

02/04/2022 - 15:00

Võru VK

1 - 3

Viljandi VK


02/04/2022 - 15:00

1 - 3

Võru VK

Viljandi VK

09/04/2022 - 14:00

Rahu Hall

09/04/2022 - 14:00

09/04/2022 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

AB Premium/Rae vald


09/04/2022 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

AB Premium/Rae vald

09/04/2022 - 17:00

Viljandi SK

09/04/2022 - 17:00

09/04/2022 - 17:00

Viljandi VK

3 - 0

Võru VK


09/04/2022 - 17:00

3 - 0

Viljandi VK

Võru VK

Põhiturniir Põhiturniir Matches

1. voor

02/10/2021 - 13:00

Kohila SH

02/10/2021 - 13:00

02/10/2021 - 13:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 0

Tallinna Ülikool

Vitsur Marek
Kaart Kaidur

02/10/2021 - 13:00

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

Tallinna Ülikool

02/10/2021 - 13:00

Kindluse spordihoone

02/10/2021 - 13:00

02/10/2021 - 13:00

AB Premium/Rae vald

3 - 2

IMsport/Järvamaa

Põldemaa Kaarel
Strandson Risto

02/10/2021 - 13:00

3 - 2

AB Premium/Rae vald

IMsport/Järvamaa

02/10/2021 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

02/10/2021 - 13:00

02/10/2021 - 13:00

Eesti Maaülikool

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Unt Jaanika
Saares Ivar

02/10/2021 - 13:00

3 - 1

Eesti Maaülikool

BMF/Rakvere VK

02/10/2021 - 14:00

Viljandi SK

02/10/2021 - 14:00

02/10/2021 - 14:00

Viljandi VK

3 - 0

BIGBANK/SK Duo

Kärner Kert
Arak Tarmo

02/10/2021 - 14:00

3 - 0

Viljandi VK

BIGBANK/SK Duo

02/10/2021 - 17:00

Põltsamaa Felixhall

02/10/2021 - 17:00

02/10/2021 - 17:00

Põltsamaa VK

1 - 3

Võru VK

Vanaveski Kristjan
Pilden Ivar

02/10/2021 - 17:00

1 - 3

Põltsamaa VK

Võru VK

03/10/2021 - 12:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

03/10/2021 - 12:00

03/10/2021 - 12:00

BIGBANK/SK Duo

3 - 1

Põltsamaa VK

Saares Ivar
Jõesaar Olavi

03/10/2021 - 12:00

3 - 1

BIGBANK/SK Duo

Põltsamaa VK

03/10/2021 - 12:00

Audentese SH suur saal

03/10/2021 - 12:00

03/10/2021 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Pärsik Siim
Varblane Erko

03/10/2021 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

LotusTimber/Neemeco SK

03/10/2021 - 14:00

Rahu Hall

03/10/2021 - 14:00

03/10/2021 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

Viljandi VK

Lumi Karl
Gildemann Jaanus

03/10/2021 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

Viljandi VK

03/10/2021 - 16:00

Türi SH

03/10/2021 - 16:00

03/10/2021 - 16:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

Eesti Maaülikool

Kärner Kert
Reino-Alberi Hannes

03/10/2021 - 16:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

Eesti Maaülikool

04/11/2021 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

04/11/2021 - 20:00

04/11/2021 - 20:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

ESTNOR/KIILI

Põldemaa Kaarel
Kaart Kaidur

04/11/2021 - 20:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

ESTNOR/KIILI



2.voor

16/10/2021 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

16/10/2021 - 12:00

16/10/2021 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Viljandi VK

Käpa Imre
Pikkpõld Meelis

16/10/2021 - 12:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Viljandi VK

16/10/2021 - 12:00

Tallinna 32. KK

16/10/2021 - 12:00

16/10/2021 - 12:00

E-Service/Neemeco SK

3 - 0

Võru VK

Vitsur Marek
Loho Tuuli

16/10/2021 - 12:00

3 - 0

E-Service/Neemeco SK

Võru VK

16/10/2021 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

16/10/2021 - 13:00

16/10/2021 - 13:00

Eesti Maaülikool

3 - 2

Audentese SG/NK

Orgvee Siim
Saares Ivar

16/10/2021 - 13:00

3 - 2

Eesti Maaülikool

Audentese SG/NK

16/10/2021 - 14:00

Kadrina SH

16/10/2021 - 14:00

16/10/2021 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 2

IMsport/Järvamaa

Kõiv Tiit
Lumi Karl

16/10/2021 - 14:00

3 - 2

BMF/Rakvere VK

IMsport/Järvamaa

16/10/2021 - 17:00

Põltsamaa Felixhall

16/10/2021 - 17:00

16/10/2021 - 17:00

Põltsamaa VK

1 - 3

ESTNOR/KIILI

Kärner Kert
Jakobson Sven

16/10/2021 - 17:00

1 - 3

Põltsamaa VK

ESTNOR/KIILI

17/10/2021 - 12:00

Tallinna 32. KK

17/10/2021 - 12:00

17/10/2021 - 12:00

E-Service/Neemeco SK

1 - 3

Eesti Maaülikool

Vitsur Marek
Rõzuk Dmitri

17/10/2021 - 12:00

1 - 3

E-Service/Neemeco SK

Eesti Maaülikool

17/10/2021 - 12:00

Audentese SH suur saal

17/10/2021 - 12:00

17/10/2021 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

Tallinna Ülikool

Varblane Erko
Predbannikov Nikolai

17/10/2021 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

Tallinna Ülikool

17/10/2021 - 13:00

Võru SK

17/10/2021 - 13:00

17/10/2021 - 13:00

Võru VK

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Käpa Argo
Lindsalu Karolin

17/10/2021 - 13:00

0 - 3

Võru VK

BMF/Rakvere VK

17/10/2021 - 13:00

Kiili SH

17/10/2021 - 13:00

17/10/2021 - 13:00

ESTNOR/KIILI

3 - 2

AB Premium/Rae vald

Põldemaa Kaarel
Pikkpõld Meelis

17/10/2021 - 13:00

3 - 2

ESTNOR/KIILI

AB Premium/Rae vald

17/10/2021 - 16:00

Türi SH

17/10/2021 - 16:00

17/10/2021 - 16:00

IMsport/Järvamaa

3 - 0

Põltsamaa VK

Gildemann Jaanus
Reino-Alberi Hannes

17/10/2021 - 16:00

3 - 0

IMsport/Järvamaa

Põltsamaa VK



3. voor

30/10/2021 - 13:00

Kindluse spordihoone

30/10/2021 - 13:00

30/10/2021 - 13:00

AB Premium/Rae vald

3 - 0

Tallinna Ülikool


30/10/2021 - 13:00

3 - 0

AB Premium/Rae vald

Tallinna Ülikool

30/10/2021 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

30/10/2021 - 13:00

30/10/2021 - 13:00

Eesti Maaülikool

3 - 0

ESTNOR/KIILI


30/10/2021 - 13:00

3 - 0

Eesti Maaülikool

ESTNOR/KIILI

30/10/2021 - 14:00

Viljandi SK

30/10/2021 - 14:00

30/10/2021 - 14:00

Viljandi VK

1 - 3

E-Service/Neemeco SK


30/10/2021 - 14:00

1 - 3

Viljandi VK

E-Service/Neemeco SK

30/10/2021 - 14:00

Kadrina SH

30/10/2021 - 14:00

30/10/2021 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 2

BIGBANK/SK Duo


30/10/2021 - 14:00

3 - 2

BMF/Rakvere VK

BIGBANK/SK Duo

30/10/2021 - 16:00

Väätsa SH

30/10/2021 - 16:00

30/10/2021 - 16:00

IMsport/Järvamaa

2 - 3

Võru VK


30/10/2021 - 16:00

2 - 3

IMsport/Järvamaa

Võru VK

31/10/2021 - 13:00

Kiili SH

31/10/2021 - 13:00

31/10/2021 - 13:00

ESTNOR/KIILI

3 - 2

Viljandi VK


31/10/2021 - 13:00

3 - 2

ESTNOR/KIILI

Viljandi VK

31/10/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

31/10/2021 - 15:00

31/10/2021 - 15:00

BIGBANK/SK Duo

1 - 3

IMsport/Järvamaa


31/10/2021 - 15:00

1 - 3

BIGBANK/SK Duo

IMsport/Järvamaa

31/10/2021 - 15:00

Põltsamaa Felixhall

31/10/2021 - 15:00

31/10/2021 - 15:00

Põltsamaa VK

1 - 3

E-Service/Neemeco SK


31/10/2021 - 15:00