Meeste Esiliiga


  • 27/01/2022 - 19:00

    Audentese SG/NK

    AB Premium/Rae vald

  • 29/01/2022 - 12:00

    E-Service/Neemeco SK

    Viljandi VK

  • 29/01/2022 - 13:00

    Tallinna Ülikool

    AB Premium/Rae vald

  • 29/01/2022 - 13:00

    ESTNOR/KIILI

    Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

  • 29/01/2022 - 14:00

    BIGBANK/SK Duo

    BMF/Rakvere VK

  • 30/01/2022 - 12:00

    E-Service/Neemeco SK

    Põltsamaa VK

  • 30/01/2022 - 13:00

    Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

    Tallinna Ülikool

  • 30/01/2022 - 16:30

    Viljandi VK

    ESTNOR/KIILI

    
27/01/2022 - 19:00

Audentese SG/NK

AB Premium/Rae vald

29/01/2022 - 12:00

E-Service/Neemeco SK

Viljandi VK

29/01/2022 - 13:00

Tallinna Ülikool

AB Premium/Rae vald

29/01/2022 - 13:00

ESTNOR/KIILI

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

29/01/2022 - 14:00

BIGBANK/SK Duo

BMF/Rakvere VK

30/01/2022 - 12:00

E-Service/Neemeco SK

Põltsamaa VK

30/01/2022 - 13:00

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

Tallinna Ülikool

30/01/2022 - 16:30

Viljandi VK

ESTNOR/KIILI

best scorer(points / sets)

#11

AndrisÕunpuu 4.25(17/4)

#1

KarlMaidle 4.17(75/18)

#0

KristjanUnt 4.14(29/7)

#17

JasperLaus 4.14(145/35)

#15

MartinRuul 4(20/5)

best server(serve ace / sets)

#0

SanderLepp 2(2/1)

#0

MatteusSova 2(2/1)

#4

OliverSiilbek 1.5(3/2)

#20

RobinAlba 1.33(4/3)

#18

Johann Olaf Lääne 1.33(4/3)

best blocker(winning blocks / sets)

#8

ReimoKuri 2(2/1)

#7

ErmoPais 1.5(3/2)

#11

TavoTaim 1(1/1)

best scorer(points)

#17

JasperLaus 145

#12

TaaviKallas 95

#1

KarlMaidle 75

best server(serve ace)

#17

JasperLaus 20

#7

JanStog 9

#9

MartinVoit 9

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#20

RobinAlba 89%(8/9)

#7

JarekJänes 77%(37/48)

#16

Tanel Uusküla 74%(71/96)

#35

MeelisKivisild 71%(22/31)

#5

GunnarKallari 71%(17/24)

attack - excellent %spike point / all spikes

#14

Karmo Saviauk 64%(7/11)

#12

TaaviPrei 63%(26/41)

#19

Kaupo Kivisild 56%(9/16)

#11

SanderSteinberg 54%(26/48)

#6

Jörgen Vanamõisa 52%(15/29)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Stog J.
(Audentese SG/NK)
MIDDLE B. 2  
Kalde R.
(E-Service/Neemeco SK)
SPIKER 1  
Laus J.
(ESTNOR/KIILI )

SPIKER 2  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 1  
Peterson K.J..
(Audentese SG/NK)
SETTER 1  
Ellermaa K.
(Tallinna Ülikool)
LIBERO 1  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
  • LIBERO 2  
    Tigane J..
    (Viljandi VK)
  • SETTER 2  
    Arumeel L.
    (AB Premium/Rae vald)
  • MIDDLE B. 3  
    Vanamõisa J..
    (E-Service/Neemeco SK)
  • MIDDLE B. 4  
    Väljataga M.
    (ESTNOR/KIILI )
  • OPPOSITE 2  
    Lepmets M..
    (ESTNOR/KIILI )
  • SPIKER 3  
    Frey J.
    (BIGBANK/SK Duo)
  • SPIKER 4  
    Vahter V..
    (E-Service/Neemeco SK)

Standing

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

39

15

13

2

40

12

1187

1022

7

6

0

0

1

1

3.33

1.161

-

BMF/Rakvere VK

36

16

13

3

43

20

1438

1252

6

3

4

1

2

0

2.15

1.149

-

E-Service/Neemeco SK

35

16

11

5

39

19

1356

1141

7

4

0

2

2

1

2.05

1.188

-

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus

32

16

10

6

37

24

1374

1305

5

4

1

3

1

2

1.54

1.053

-

Viljandi VK

29

15

10

5

36

23

1309

1215

5

2

3

2

2

1

1.57

1.077

-

Võru VK

25

15

9

6

31

27

1269

1252

3

3

3

1

2

3

1.15

1.014

-

AB Premium/Rae vald

22

13

8

5

28

23

1121

1139

3

2

3

1

2

2

1.22

0.984

-

Audentese SG/NK

13

13

4

9

17

30

990

1096

1

3

0

1

3

5

0.57

0.903

-

ESTNOR/KIILI

12

14

5

9

20

34

1131

1237

1

1

3

0

5

4

0.59

0.914

-

IMsport/Järvamaa

12

15

3

12

19

38

1161

1296

1

2

0

3

4

5

0.50

0.896

-

Põltsamaa VK

8

16

2

14

16

43

1195

1399

1

1

0

2

6

6

0.37

0.854

-

BIGBANK/SK Duo

4

14

1

13

7

40

939

1116

0

1

0

1

2

10

0.18

0.841

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Rae Vald

Audentese SG/NK

BMF/Rakvere VK

EMÜ

Neemeco

ESTNOR/KIILI

IMsport

POLTS

Duo

TLÜ

VIL

Võru VK

Home Team

AB Premium/Rae vald (Rae Vald)

3 - 1

0 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Audentese SG/NK (Audentese SG/NK)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

BMF/Rakvere VK (BMF/Rakvere VK)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 1

Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus (EMÜ)

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

1 - 3

2 - 3

E-Service/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ESTNOR/KIILI (ESTNOR/KIILI)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 2

IMsport/Järvamaa (IMsport)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

2 - 3

Põltsamaa VK (POLTS)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

BIGBANK/SK Duo (Duo)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Viljandi VK (VIL)

3 - 0

3 - 2

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Võru VK (Võru VK)

3 - 1

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Stog J.
(Audentese SG/NK)
MIDDLE B. 2  
Kalde R.
(E-Service/Neemeco SK)
SPIKER 1  
Laus J.
(ESTNOR/KIILI )

SPIKER 2  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 1  
Peterson K.J..
(Audentese SG/NK)
SETTER 1  
Ellermaa K.
(Tallinna Ülikool)
LIBERO 1  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
  • LIBERO 2  
    Tigane J..
    (Viljandi VK)
  • SETTER 2  
    Arumeel L.
    (AB Premium/Rae vald)
  • MIDDLE B. 3  
    Vanamõisa J..
    (E-Service/Neemeco SK)
  • MIDDLE B. 4  
    Väljataga M.
    (ESTNOR/KIILI )
  • OPPOSITE 2  
    Lepmets M..
    (ESTNOR/KIILI )
  • SPIKER 3  
    Frey J.
    (BIGBANK/SK Duo)
  • SPIKER 4  
    Vahter V..
    (E-Service/Neemeco SK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Stog J.
(Audentese SG/NK)
MIDDLE B. 2  
Kalde R.
(E-Service/Neemeco SK)
SPIKER 1  
Laus J.
(ESTNOR/KIILI )

SPIKER 2  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 1  
Peterson K.J..
(Audentese SG/NK)
SETTER 1  
Ellermaa K.
(Tallinna Ülikool)
LIBERO 1  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
LIBERO 2  
Tigane J..
(Viljandi VK)
SETTER 2  
Arumeel L.
(AB Premium/Rae vald)
MIDDLE B. 3  
Vanamõisa J..
(E-Service/Neemeco SK)
SPIKER 3  
Frey J.
(BIGBANK/SK Duo)
MIDDLE B. 4  
Väljataga M.
(ESTNOR/KIILI )
SPIKER 4  
Vahter V..
(E-Service/Neemeco SK)
OPPOSITE 2  
Lepmets M..
(ESTNOR/KIILI )