Naiste Eesti meistrivõistlused


  • 18/01/2022 - 19:00

    Audentese SG /Noortekoondis

    Rae Spordikool/VIASTON

    3 - 0

    25/15  25/19  25/16

  • 19/01/2022 - 19:00

    TBD-Biodiscovery Tartu

    TÜ/Bigbank

    0 - 3

    17/25  20/25  15/25

  • 29/01/2022 - 13:00

    Viljandi Metall

    Rae Spordikool/VIASTON

    
18/01/2022 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 0

25/15  25/19  25/16

19/01/2022 - 19:00

TBD-Biodiscovery Tartu

TÜ/Bigbank

0 - 3

17/25  20/25  15/25

29/01/2022 - 13:00

Viljandi Metall

Rae Spordikool/VIASTON

best scorer(points / sets)

#17

NoraLember 5.83(35/6)

#13

Salme AdeeleHollas 4.73(52/11)

#10

RenatePikk 4.5(54/12)

#16

AnnabelHuik 4.29(30/7)

#0

MeriliKõrvel 4.21(80/19)

best server(serve ace / sets)

#17

NoraLember 1.17(7/6)

#25

AnastasijaMakunina 1(4/4)

#10

RenatePikk 0.92(11/12)

#6

KailiLaanemets 0.73(11/15)

#13

IngrisSuvi 0.73(8/11)

best blocker(winning blocks / sets)

#9

AnuTalvar 1.5(9/6)

#2

Kätriin Põld 0.8(12/15)

#8

EliisaPeit 0.8(12/15)

#5

Sirli Tänav 0.71(5/7)

#7

AgnesKarm 0.7(16/23)

best server(serve ace)

#10

RenatePikk 11

#4

HaideHaring 10

best blocker(winning blocks)

#7

AgnesKarm 16

#8

EliisaPeit 12

#11

GreteliVähi 11

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#8

LooraOrav 71%(110/154)

#6

SonjaSiimson 62%(16/26)

#13

JanelleLeenurm 60%(21/35)

#15

KristiNõlvak 58%(15/26)

#3

EvelyHeliste 57%(54/95)

attack - excellent %spike point / all spikes

#2

Katariina Vengerfeldt 59%(26/44)

#8

EliisaPeit 58%(28/48)

#6

SonjaSiimson 58%(18/31)

#17

NoraLember 57%(27/47)

#4

Eva Liisa Kuivonen 54%(14/26)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Talvar A.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Lember N.
(Audentese SG /Noortekoondis)

SPIKER 2  
Pikk R.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
Pekkenen L.
(Rae Spordikool/VIASTON)
SETTER 1  
Starkopf A.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Orav L.
(Viljandi Metall)
  • LIBERO 2  
    Leenurm J.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SETTER 2  
    ()
  • MIDDLE B. 3  
    P.K.
    (Tallinna Ülikool/Kikas)
  • MIDDLE B. 4  
    Hollas E.
    (TÜ/Bigbank)
  • OPPOSITE 2  
    Hollas S.A.
    (BARRUS/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Hunt R.
    (Tallinna Ülikool/Kikas)
  • SPIKER 4  
    Malkov L.
    (TBD-Biodiscovery Tartu)

Standing

Põhiturniir

Standing

Põhiturniir

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TÜ/Bigbank

30

13

10

3

32

12

1069

887

7

3

0

0

2

1

2.67

1.205

-

Tallinna Ülikool/Kikas

29

11

10

1

31

7

900

736

7

2

1

0

1

0

4.43

1.223

-

BARRUS/Võru VK

20

12

6

6

25

22

1060

1005

3

2

1

3

1

2

1.14

1.055

-

Audentese SG /Noortekoondis

15

8

5

3

17

9

607

538

5

0

0

0

2

1

1.89

1.128

-

Rae Spordikool/VIASTON

9

10

3

7

9

23

631

730

1

2

0

0

0

7

0.39

0.864

-

TBD-Biodiscovery Tartu

8

11

2

9

14

29

820

994

1

0

1

3

2

4

0.48

0.825

-

TalTech/Tradehouse

6

8

3

5

9

21

563

637

0

0

3

0

0

5

0.43

0.884

-

Viljandi Metall

3

7

1

6

6

20

485

608

0

0

1

1

1

4

0.30

0.798

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Rae

TLÜ

TalTech

TBD

TÜ/BBT

Viljand

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

BARRUS/Võru VK (Võru VK)

0 - 3

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON (Rae )

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas (TLÜ)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

TalTech/Tradehouse (TalTech)

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu (TBD)

3 - 2

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 0

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

Viljandi Metall (Viljand)

3 - 2

0 - 3

2 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Talvar A.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Lember N.
(Audentese SG /Noortekoondis)

SPIKER 2  
Pikk R.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
Pekkenen L.
(Rae Spordikool/VIASTON)
SETTER 1  
Starkopf A.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Orav L.
(Viljandi Metall)
  • LIBERO 2  
    Leenurm J.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SETTER 2  
    ()
  • MIDDLE B. 3  
    P.K.
    (Tallinna Ülikool/Kikas)
  • MIDDLE B. 4  
    Hollas E.
    (TÜ/Bigbank)
  • OPPOSITE 2  
    Hollas S.A.
    (BARRUS/Võru VK)
  • SPIKER 3  
    Hunt R.
    (Tallinna Ülikool/Kikas)
  • SPIKER 4  
    Malkov L.
    (TBD-Biodiscovery Tartu)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Talvar A.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 2  
Peit E.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Lember N.
(Audentese SG /Noortekoondis)

SPIKER 2  
Pikk R.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
Pekkenen L.
(Rae Spordikool/VIASTON)
SETTER 1  
Starkopf A.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Orav L.
(Viljandi Metall)
LIBERO 2  
Leenurm J.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 2  
()
MIDDLE B. 3  
P.K.
(Tallinna Ülikool/Kikas)
SPIKER 3  
Hunt R.
(Tallinna Ülikool/Kikas)
MIDDLE B. 4  
Hollas E.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 4  
Malkov L.
(TBD-Biodiscovery Tartu)
OPPOSITE 2  
Hollas S.A.
(BARRUS/Võru VK)