Naiste Eesti meistrivõistlused


  • 16/01/2019 - 17:00

    Tallinna Ülikool

    Audentese SG /Noortekoondis

    3 - 0

    25/20  25/16  25/23

  • 17/01/2019 - 18:00

    Famila/Võru VK

    Audentese SG /Noortekoondis

    3 - 1

    25/20  25/19  23/25  25/17

  • 20/01/2019 - 14:00

    Kohila VK/E-Service

    Saaremaa

    0 - 3

    16/25  9/25  15/25

  • 26/01/2019 - 14:00

    TÜ/Bigbank

    TalTech/Tradehouse

  • 29/01/2019 - 19:00

    TÜ/Bigbank

    Famila/Võru VK

    
16/01/2019 - 17:00

Tallinna Ülikool

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

25/20  25/16  25/23

17/01/2019 - 18:00

Famila/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

25/20  25/19  23/25  25/17

20/01/2019 - 14:00

Kohila VK/E-Service

Saaremaa

0 - 3

16/25  9/25  15/25

26/01/2019 - 14:00

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

29/01/2019 - 19:00

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

best scorer(points / sets)

#1

RailiKont-Kontson 5(110/22)

#9

IngridKiisk 4.53(68/15)

#19

KadiKullerkann 4.4(22/5)

#11

Eva Liisa Kuivonen 4.23(127/30)

#1

MarilyLass 4.12(107/26)

best server(serve ace / sets)

#12

EglePüvi 1.2(30/25)

#99

Karolina Kibbermann 1(1/1)

#19

KadiKullerkann 1(5/5)

#16

AnnabelHuik 0.88(7/8)

#3

KadiMägi 0.88(14/16)

best bloker(winning blocks / sets)

#99

KarolinPrõhid 1.67(5/3)

#99

LauraLaas 1(10/10)

#2

MariLoorman 1(12/12)

#99

LauraKaur 0.83(5/6)

#6

Heleene Hollas 0.8(8/10)

best scorer(points)

#1

MarilyLass 107

#7

KaisaÕunpuu 105

#18

DoritHeinastu 104

best server(serve ace)

#12

EglePüvi 30

#4

HaideHaring 26

best bloker(winning blocks)

#18

DoritHeinastu 16

#2

MariLoorman 12

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#11

KristiNõlvak 71%(36/51)

#9

IngridKiisk 57%(69/122)

#99

KarolinPrõhid 56%(5/9)

#7

KaisaÕunpuu 54%(68/125)

#8

CristinLepp 53%(39/73)

attack - excellent %spike point / all spikes

#21

SeppRaili 60%(25/42)

#10

RenatePikk 48%(36/75)

#14

MariArak 47%(22/47)

#9

IngridKiisk 46%(55/119)

#99

Kätriin Põld 46%(33/72)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Raap R.
(Saaremaa)
MIDDLE B. 2  
Hollas H..
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Külm K.
(TÜ/Bigbank)

SPIKER 2  
Heinastu D.
(Saaremaa)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kollo K.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Piipuu. K.
    (Saaremaa)
  • SETTER 2  
    Kibuvits K..
    (Kohila VK/E-Ser)
  • MIDDLE B. 3  
    Pikk R.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 4  
    Tammerik S..
    (TalTech/Tradehouse)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Raud M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 4  
    Lass M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

Standing

Põhiturniir

  

Won

Points

TÜ/Bigbank

8

24

TalTech/Tradehouse

7

21

Saaremaa

7

21

Famila/Võru VK

4

11

Tallinna Ülikool

3

9

Audentese SG /Noortekoondis

3

9

Kohila VK/E-Service

0

1

Standing

Põhiturniir

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TÜ/Bigbank

24

8

8

0

24

1

624

420

7

1

0

0

0

0

24.00

1.486

-

TalTech/Tradehouse

21

9

7

2

22

8

717

553

5

2

0

0

1

1

2.75

1.297

-

Saaremaa

21

10

7

3

23

11

784

620

6

0

1

1

0

2

2.09

1.264

-

Famila/Võru VK

11

9

4

5

15

20

703

741

1

1

2

1

1

3

0.75

0.949

-

Tallinna Ülikool

9

9

3

6

13

21

654

758

1

1

1

1

2

3

0.62

0.863

-

Audentese SG /Noortekoondis

9

10

3

7

10

23

630

781

1

2

0

0

1

6

0.43

0.807

-

Kohila VK/E-Service

1

9

0

9

4

27

506

745

0

0

0

1

2

6

0.15

0.679

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Kohila

Saaremaa

Tallinn

TalTech

TÜ/BBT

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

Famila/Võru VK (Võru VK)

3 - 1

3 - 2

2 - 3

1 - 3

0 - 3

Kohila VK/E-Service (Kohila )

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Saaremaa (Saaremaa)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

Tallinna Ülikool (Tallinn)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3

TalTech/Tradehouse (TalTech)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

1 - 3

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Raap R.
(Saaremaa)
MIDDLE B. 2  
Hollas H..
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Külm K.
(TÜ/Bigbank)

SPIKER 2  
Heinastu D.
(Saaremaa)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kollo K.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Piipuu. K.
    (Saaremaa)
  • SETTER 2  
    Kibuvits K..
    (Kohila VK/E-Ser)
  • MIDDLE B. 3  
    Pikk R.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 4  
    Tammerik S..
    (TalTech/Tradehouse)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Raud M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 4  
    Lass M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Raap R.
(Saaremaa)
MIDDLE B. 2  
Hollas H..
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 1  
Külm K.
(TÜ/Bigbank)

SPIKER 2  
Heinastu D.
(Saaremaa)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kollo K.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
LIBERO 2  
Piipuu. K.
(Saaremaa)
SETTER 2  
Kibuvits K..
(Kohila VK/E-Ser)
MIDDLE B. 3  
Pikk R.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 3  
Raud M.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 4  
Tammerik S..
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 4  
Lass M.
(Audentese SG /Noortekoondis)
OPPOSITE 2  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)