Eesti Meistrivõistlused Meestele


best scorer(points / sets)

#15

Chizoba Neves Atu 5.97(227/38)

#3

ValentinKordas 4.57(64/14)

#14

Albert Hurt 4.2(84/20)

#5

HindrekPulk 4.18(138/33)

#1

Samuel JohnBoehm 3.95(87/22)

best server(serve ace / sets)

#4

TomsSvans 0.61(23/38)

#4

Samuel Joseph Walker 0.42(14/33)

#14

Albert Hurt 0.4(8/20)

#15

Chizoba Neves Atu 0.39(15/38)

#5

HindrekPulk 0.39(13/33)

best bloker(winning blocks / sets)

#4

TomsSvans 0.82(31/38)

#7

TamarNassar 0.65(20/31)

#18

MartNaaber 0.63(19/30)

#20

Joonas Popman 0.58(26/45)

#3

Mihkel Tanila 0.56(14/25)

best scorer(points)

#5

HindrekPulk 138

#3

TaavetLeppik 114

#4

TomsSvans 104

best server(serve ace)

#4

TomsSvans 23

#5

HindrekPulk 13

best bloker(winning blocks)

#4

TomsSvans 31

#20

Joonas Popman 26

#7

TamarNassar 20

#18

MartNaaber 19

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#10

Sten Vahtras 71%(41/58)

#3

TaavetLeppik 70%(102/146)

#15

HelarJalg 60%(42/70)

#2

SilverMaar 58%(129/221)

#16

KarliAllik 58%(33/57)

attack - excellent %spike point / all spikes

#1

IlliaKovalov 53%(50/94)

#3

ValentinKordas 52%(59/114)

#24

Oliver Orav 49%(68/138)

#15

Chizoba Neves Atu 49%(200/408)

#8

Timo Lõhmus 48%(62/130)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Neves A.C..
(PÄRNU VK)
MIDDLE B. 2  
Kivisild M.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Hurt A..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Walker S.J..
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Vanker R..
(SELVER Tallinn)
LIBERO 1  
Vahtras S..
(SELVER Tallinn)
  • LIBERO 2  
    Allik K.
    (SAAREMAA VK)
  • SETTER 2  
    Keel M.
    (PÄRNU VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Popman J..
    (RAKVERE VK)
  • MIDDLE B. 4  
    Tanila M..
    (SAAREMAA VK)
  • OPPOSITE 2  
    Pulk H.
    (BIGBANK Tartu)
  • SPIKER 3  
    Orav O..
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 4  
    Leppik T.
    (PÄRNU VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Neves A.C..
(PÄRNU VK)
MIDDLE B. 2  
Kivisild M.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Hurt A..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Walker S.J..
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Vanker R..
(SELVER Tallinn)
LIBERO 1  
Vahtras S..
(SELVER Tallinn)
  • LIBERO 2  
    Allik K.
    (SAAREMAA VK)
  • SETTER 2  
    Keel M.
    (PÄRNU VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Popman J..
    (RAKVERE VK)
  • MIDDLE B. 4  
    Tanila M..
    (SAAREMAA VK)
  • OPPOSITE 2  
    Pulk H.
    (BIGBANK Tartu)
  • SPIKER 3  
    Orav O..
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 4  
    Leppik T.
    (PÄRNU VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Neves A.C..
(PÄRNU VK)
MIDDLE B. 2  
Kivisild M.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Hurt A..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Walker S.J..
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Vanker R..
(SELVER Tallinn)
LIBERO 1  
Vahtras S..
(SELVER Tallinn)
LIBERO 2  
Allik K.
(SAAREMAA VK)
SETTER 2  
Keel M.
(PÄRNU VK)
MIDDLE B. 3  
Popman J..
(RAKVERE VK)
SPIKER 3  
Orav O..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 4  
Tanila M..
(SAAREMAA VK)
SPIKER 4  
Leppik T.
(PÄRNU VK)
OPPOSITE 2  
Pulk H.
(BIGBANK Tartu)