Eesti Meistrivõistlused Meestele


  • 15/03/2019 - 19:00

    BIGBANK Tartu

    RAKVERE VK

    3 - 0

    25/21  25/22  25/19

  • 16/03/2019 - 17:00

    PÄRNU VK

    SAAREMAA VK

    3 - 1

    25/21  22/25  25/22  25/20

  • 18:00 

    SELVER Tallinn

    TalTech

  • 19:00 

    RAKVERE VK

    BIGBANK Tartu

  • 21/03/2019 - 19:00

    SAAREMAA VK

    PÄRNU VK

  • 22/03/2019 - 19:30

    TalTech

    SELVER Tallinn

  • 23/03/2019 - 17:00

    BIGBANK Tartu

    RAKVERE VK

  • 24/03/2019 - 14:00

    SELVER Tallinn

    TalTech

  • 24/03/2019 - 17:00

    SAAREMAA VK

    PÄRNU VK

  • 27/03/2019 - 19:00

    RAKVERE VK

    BIGBANK Tartu

    
15/03/2019 - 19:00

BIGBANK Tartu

RAKVERE VK

3 - 0

25/21  25/22  25/19

16/03/2019 - 17:00

PÄRNU VK

SAAREMAA VK

3 - 1

25/21  22/25  25/22  25/20

18:00 

SELVER Tallinn

TalTech

19:00 

RAKVERE VK

BIGBANK Tartu

21/03/2019 - 19:00

SAAREMAA VK

PÄRNU VK

22/03/2019 - 19:30

TalTech

SELVER Tallinn

23/03/2019 - 17:00

BIGBANK Tartu

RAKVERE VK

24/03/2019 - 14:00

SELVER Tallinn

TalTech

24/03/2019 - 17:00

SAAREMAA VK

PÄRNU VK

27/03/2019 - 19:00

RAKVERE VK

BIGBANK Tartu

best scorer(points / sets)

#4

Samuel Joseph Walker 6.33(19/3)

#5

HindrekPulk 6(18/3)

#1

Samuel JohnBoehm 5.5(11/2)

#15

Chizoba Neves Atu 4.45(49/11)

#2

Richard Orutar 4.14(29/7)

best server(serve ace / sets)

#18

SiimPõlluäär 1.5(3/2)

#4

TomsSvans 1.09(12/11)

#6

KarlLilles 1(1/1)

#5

HindrekPulk 0.67(2/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#5

HindrekPulk 1.67(5/3)

#18

MartNaaber 1(2/2)

#1

Samuel JohnBoehm 1(2/2)

#7

KevinSoo 1(2/2)

best scorer(points)

#24

Oliver Orav 50

best server(serve ace)

#4

TomsSvans 12

#14

Albert Hurt 6

#8

KarlMaidle 4

best bloker(winning blocks)

#4

TomsSvans 7

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#10

Sten Vahtras 79%(26/33)

#1

RaitRikberg 69%(9/13)

#3

TaavetLeppik 67%(26/39)

#2

SilverMaar 64%(38/59)

#10

StefanKaibald 63%(10/16)

attack - excellent %spike point / all spikes

#4

Samuel Joseph Walker 65%(13/20)

#4

TomsSvans 64%(21/33)

#1

IlliaKovalov 56%(19/34)

#2

MeelisKivisild 56%(5/9)

#3

TaavetLeppik 51%(29/57)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pulk H.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 2  
Soo K.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Walker S.J..
(BIGBANK Tartu)

SPIKER 2  
Hurt A..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Makowski L..
(SAAREMAA VK)
LIBERO 1  
Vahtras S..
(SELVER Tallinn)
  • LIBERO 2  
    Rikberg R.
    (BIGBANK Tartu)
  • SETTER 2  
    Voogel R.
    (PÄRNU VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Ennemuist S.
    (PÄRNU VK)
  • MIDDLE B. 4  
    Popman J..
    (RAKVERE VK)
  • OPPOSITE 2  
    Põlluäär S.
    (SAAREMAA VK)
  • SPIKER 3  
    Orav O..
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 4  
    Leppik T.
    (PÄRNU VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pulk H.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 2  
Soo K.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Walker S.J..
(BIGBANK Tartu)

SPIKER 2  
Hurt A..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Makowski L..
(SAAREMAA VK)
LIBERO 1  
Vahtras S..
(SELVER Tallinn)
  • LIBERO 2  
    Rikberg R.
    (BIGBANK Tartu)
  • SETTER 2  
    Voogel R.
    (PÄRNU VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Ennemuist S.
    (PÄRNU VK)
  • MIDDLE B. 4  
    Popman J..
    (RAKVERE VK)
  • OPPOSITE 2  
    Põlluäär S.
    (SAAREMAA VK)
  • SPIKER 3  
    Orav O..
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 4  
    Leppik T.
    (PÄRNU VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pulk H.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 2  
Soo K.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 1  
Walker S.J..
(BIGBANK Tartu)

SPIKER 2  
Hurt A..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Makowski L..
(SAAREMAA VK)
LIBERO 1  
Vahtras S..
(SELVER Tallinn)
LIBERO 2  
Rikberg R.
(BIGBANK Tartu)
SETTER 2  
Voogel R.
(PÄRNU VK)
MIDDLE B. 3  
Ennemuist S.
(PÄRNU VK)
SPIKER 3  
Orav O..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 4  
Popman J..
(RAKVERE VK)
SPIKER 4  
Leppik T.
(PÄRNU VK)
OPPOSITE 2  
Põlluäär S.
(SAAREMAA VK)