Eesti Meeste Karikavõistlused 2018


  • 22/12/2018 - 16:00

    SAAREMAA VK

    PÄRNU VK

    
22/12/2018 - 16:00

SAAREMAA VK

PÄRNU VK

best scorer(points / sets)

#7

Aleksei Povjakel 5.67(17/3)

#15

Chizoba NevesAtu 5.29(37/7)

#18

SiimPõlluäär 4.86(34/7)

#3

TaavetLeppik 4.8(24/5)

#7

Devin Põlluste 4.67(14/3)

best server(serve ace / sets)

#7

Devin Põlluste 2(6/3)

#3

TaavetLeppik 1.4(7/5)

#7

MarioLiiva 1(1/1)

#1

KaimarLomp 1(2/2)

#7

MartToom 1(2/2)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

Aleksei Povjakel 1.67(5/3)

#14

MargusPiik 1.33(4/3)

#13

RagnarKalde 1.2(6/5)

#1

IlliaKovalov 1.14(8/7)

#4

StevenMeilus 1(1/1)

best scorer(points)

best server(serve ace)

#4

TomsSvans 6

best bloker(winning blocks)

#7

KevinSoo 8

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#24

MartinTooming 69%(11/16)

#3

TaavetLeppik 68%(13/19)

#2

SilverMaar 64%(23/36)

#14

Albert Hurt 63%(17/27)

#10

Kristjan Jürima 62%(13/21)

attack - excellent %spike point / all spikes

#17

DeividArmulik 83%(5/6)

#12

TaaviKallas 67%(2/3)

#9

HarriPalmar 67%(26/39)

#3

TaavetLeppik 63%(17/27)

#6

EddieRivera 54%(33/61)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
Kalde R.
(TalTech)
SPIKER 1  
Põlluste D..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Orav O..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Kallend K.R.
(RAKVERE VK)
LIBERO 1  
Maar S.
(PÄRNU VK)
  • LIBERO 2  
    Tooming M.
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SETTER 2  
    Caics A.
    (SAAREMAA VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Aru M.
    (SELVER Tallinn)
  • MIDDLE B. 4  
    Kuri R.
    (Tallinna Ülikool)
  • OPPOSITE 2  
    Põlluäär S.
    (SAAREMAA VK)
  • SPIKER 3  
    Piik U.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 4  
    Kaibald S.
    (BIGBANK Tartu)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
Kalde R.
(TalTech)
SPIKER 1  
Põlluste D..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Orav O..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Kallend K.R.
(RAKVERE VK)
LIBERO 1  
Maar S.
(PÄRNU VK)
  • LIBERO 2  
    Tooming M.
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SETTER 2  
    Caics A.
    (SAAREMAA VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Aru M.
    (SELVER Tallinn)
  • MIDDLE B. 4  
    Kuri R.
    (Tallinna Ülikool)
  • OPPOSITE 2  
    Põlluäär S.
    (SAAREMAA VK)
  • SPIKER 3  
    Piik U.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 4  
    Kaibald S.
    (BIGBANK Tartu)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
Kalde R.
(TalTech)
SPIKER 1  
Põlluste D..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Orav O..
(SELVER Tallinn)
MIDDLE B. 1  
Svans T.
(PÄRNU VK)
SETTER 1  
Kallend K.R.
(RAKVERE VK)
LIBERO 1  
Maar S.
(PÄRNU VK)
LIBERO 2  
Tooming M.
(LotusTimber/Neemeco SK)
SETTER 2  
Caics A.
(SAAREMAA VK)
MIDDLE B. 3  
Aru M.
(SELVER Tallinn)
SPIKER 3  
Piik U.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 4  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 4  
Kaibald S.
(BIGBANK Tartu)
OPPOSITE 2  
Põlluäär S.
(SAAREMAA VK)