Eesti Naiste Karikavõistlused 2018


Eesti Karikavõistlused EKV Play-off Standing

TÜ/Bigbank

Quarters

Semifinals

Final

 

TÜ/Bigbank

2

  

TÜ/Bigbank

2

 

Saaremaa

0

  
 

TÜ/Bigbank

1

Gerardo`s Toys/Neemeco

2

  

Gerardo`s Toys/Neemeco

0

 

Kohila VK/E-Service

0

  
  

Audentese SG /Noortekoondis

0

  

Tallinna Ülikool

0

 

Tallinna Ülikool

2

  
 

TalTech/Tradehouse

0

Famila/Võru VK

0

  

TalTech/Tradehouse

2

 

TalTech/Tradehouse

2

  

Quarters

Semifinals

Final

 

TÜ/Bigbank

2

  

TÜ/Bigbank

2

 

Saaremaa

0

  
 

TÜ/Bigbank

1

Gerardo`s Toys/Neemeco

2

  

Gerardo`s Toys/Neemeco

0

 

Kohila VK/E-Service

0

  
  

Audentese SG /Noortekoondis

0

  

Tallinna Ülikool

0

 

Tallinna Ülikool

2

  
 

TalTech/Tradehouse

0

Famila/Võru VK

0

  

TalTech/Tradehouse

2

 

TalTech/Tradehouse

2

  

best scorer(points / sets)

#19

KadiKullerkann 5.25(42/8)

#16

AnnabelHuik 4(4/1)

#99

JohannaMaar 4(12/3)

#11

Eva Liisa Kuivonen 3.83(23/6)

#1

JadeŠadeiko 3.62(58/16)

best server(serve ace / sets)

#3

LauraLuik 1.5(3/2)

#14

GerdaKiisa 1(2/2)

#3

LiinaLuhar 1(5/5)

#19

KadiKullerkann 1(8/8)

#8

LauraReiter 0.83(10/12)

best bloker(winning blocks / sets)

#16

AnnabelHuik 1(1/1)

#2

MariLoorman 0.87(13/15)

#10

RenatePikk 0.73(8/11)

#99

Anni LyAbel 0.67(2/3)

#11

Eva Liisa Kuivonen 0.67(4/6)

best scorer(points)

#13

IngrisSuvi 54

#1

MarilyLass 45

#8

LauraReiter 41

best server(serve ace)

#8

LauraReiter 10

best bloker(winning blocks)

#10

RenatePikk 8

#6

KeiuKasch 8

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#3

LauraLuik 77%(10/13)

#8

CristinLepp 63%(17/27)

#9

IngridKiisk 58%(38/65)

#3

KadiKalm 58%(35/60)

#7

Nathalie Anett Haidla 56%(33/59)

attack - excellent %spike point / all spikes

#16

AnnabelHuik 75%(3/4)

#8

LauraReiter 64%(27/42)

#2

Kätriin Põld 63%(19/30)

#16

LiiselNelis 58%(7/12)

#2

MariLoorman 54%(26/48)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 2  
Reiter L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 1  
Kiisa G.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Šadeiko J.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
Simenson-Plakso J..
(Tallinna Ülikool)
SETTER 1  
Toomela G..
(Saaremaa)
LIBERO 1  
Mägi K.
(TÜ/Bigbank)
  • LIBERO 2  
    Lepp C.
    (Saaremaa)
  • SETTER 2  
    Maiste P.T..
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 3  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    Pikk R.
    (TÜ/Bigbank)
  • OPPOSITE 2  
    Maar J.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Mõrd M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SPIKER 4  
    Siimann K.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 2  
Reiter L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 1  
Kiisa G.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Šadeiko J.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
Simenson-Plakso J..
(Tallinna Ülikool)
SETTER 1  
Toomela G..
(Saaremaa)
LIBERO 1  
Mägi K.
(TÜ/Bigbank)
  • LIBERO 2  
    Lepp C.
    (Saaremaa)
  • SETTER 2  
    Maiste P.T..
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 3  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • MIDDLE B. 4  
    Pikk R.
    (TÜ/Bigbank)
  • OPPOSITE 2  
    Maar J.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Mõrd M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SPIKER 4  
    Siimann K.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 2  
Reiter L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 1  
Kiisa G.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Šadeiko J.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
Simenson-Plakso J..
(Tallinna Ülikool)
SETTER 1  
Toomela G..
(Saaremaa)
LIBERO 1  
Mägi K.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 2  
Lepp C.
(Saaremaa)
SETTER 2  
Maiste P.T..
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 3  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 3  
Mõrd M.
(Audentese SG /Noortekoondis)
MIDDLE B. 4  
Pikk R.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 4  
Siimann K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
OPPOSITE 2  
Maar J.
(TalTech/Tradehouse)