Meeste Esiliiga


  • 19/01/2019 - 13:00

    Tallinna SK

    Eesti Maaülikooli Spordiklubi

    0 - 3

    20/25  16/25  20/25

  • 19/01/2019 - 13:00

    BMF/Rakvere VK

    IMsport/Järvamaa

    3 - 0

    25/19  25/16  25/12

  • 19/01/2019 - 13:00

    Pärnu SK/VK

    Tallinna Ülikool

    0 - 3

    14/25  9/25  13/25

  • 19/01/2019 - 13:00

    TalTech/KIILI

    Võru VK/Werro

    1 - 3

    25/19  17/25  20/25  21/25

  • 19/01/2019 - 13:00

    Saaremaa

    Liider/Rae vald

    3 - 1

    25/23  25/12  20/25  25/20

  • 19/01/2019 - 15:00

    Audentese SG/NK

    LotusTimber/Neemeco SK

    1 - 3

    27/25  16/25  16/25  19/25

  • 20/01/2019 - 13:00

    Saaremaa

    Tallinna SK

    3 - 2

    25/20  28/30  21/25  25/13  15/12

  • 20/01/2019 - 13:00

    Liider/Rae vald

    Võru VK/Werro

    0 - 3

    16/25  15/25  31/33

  • 20/01/2019 - 13:00

    TalTech/KIILI

    Audentese SG/NK

    3 - 1

    25/21  19/25  25/18  25/21

  • 20/01/2019 - 14:00

    LotusTimber/Neemeco SK

    Pärnu SK/VK

    3 - 0

    25/15  25/17  25/20

  • 20/01/2019 - 14:00

    Tallinna Ülikool

    IMsport/Järvamaa

    3 - 0

    25/10  25/11  25/4

  • 20/01/2019 - 17:00

    Eesti Maaülikooli Spordiklubi

    BMF/Rakvere VK

    0 - 3

    22/25  15/25  22/25

    
19/01/2019 - 13:00

Tallinna SK

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

0 - 3

20/25  16/25  20/25

19/01/2019 - 13:00

BMF/Rakvere VK

IMsport/Järvamaa

3 - 0

25/19  25/16  25/12

19/01/2019 - 13:00

Pärnu SK/VK

Tallinna Ülikool

0 - 3

14/25  9/25  13/25

19/01/2019 - 13:00

TalTech/KIILI

Võru VK/Werro

1 - 3

25/19  17/25  20/25  21/25

19/01/2019 - 13:00

Saaremaa

Liider/Rae vald

3 - 1

25/23  25/12  20/25  25/20

19/01/2019 - 15:00

Audentese SG/NK

LotusTimber/Neemeco SK

1 - 3

27/25  16/25  16/25  19/25

20/01/2019 - 13:00

Saaremaa

Tallinna SK

3 - 2

25/20  28/30  21/25  25/13  15/12

20/01/2019 - 13:00

Liider/Rae vald

Võru VK/Werro

0 - 3

16/25  15/25  31/33

20/01/2019 - 13:00

TalTech/KIILI

Audentese SG/NK

3 - 1

25/21  19/25  25/18  25/21

20/01/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

Pärnu SK/VK

3 - 0

25/15  25/17  25/20

20/01/2019 - 14:00

Tallinna Ülikool

IMsport/Järvamaa

3 - 0

25/10  25/11  25/4

20/01/2019 - 17:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

BMF/Rakvere VK

0 - 3

22/25  15/25  22/25

best scorer(points / sets)

#0

Kevin Õun 6.67(20/3)

#22

TarvoTäht 5(20/4)

#9

Virko Vantsi 4.67(14/3)

#11

SanderSteinberg 4.5(18/4)

#6

Kaarel Pomerants 4.29(60/14)

best server(serve ace / sets)

#8

KasparMaila 1.33(4/3)

#7

Aleksei Povjakel 1.1(11/10)

#10

MihkelHiielaid 0.86(6/7)

#2

JannoJõela 0.71(5/7)

#7

RaunoRiiner 0.71(5/7)

best bloker(winning blocks / sets)

#6

Kaur Erik Kais 1(2/2)

#11

Sander Kasela 1(2/2)

#12

SiimPäid 1(3/3)

#3

HelgerHääl 0.75(3/4)

best scorer(points)

#13

IlmarMõttus 53

#11

SanderTalistu 52

#10

RobinAlba 49

best server(serve ace)

#4

KarlVilpuu 11

best bloker(winning blocks)

#28

Oliver Lankei 13

#35

Sander Palang 10

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#0

Rauno Haidla 80%(8/10)

#13

Reimo Alas 75%(30/40)

#10

Kristjan Jürima 73%(27/37)

#8

KasparMaila 73%(8/11)

#9

KaarelTammaru 72%(18/25)

attack - excellent %spike point / all spikes

#0

Kevin Õun 71%(17/24)

#11

SanderSteinberg 64%(16/25)

#1

OscarLeemets 57%(4/7)

#7

Aleksei Povjakel 57%(21/37)

#16

MarkkusKoddala 56%(9/16)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Hiielaid M.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
K.A.
(TalTech/KIILI )
SPIKER 1  
Ploom A.
(BMF/Rakvere VK)

SPIKER 2  
K.K.E.
(Pärnu SK/VK)
MIDDLE B. 1  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SETTER 1  
Viiber R..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
A.R.
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
  • LIBERO 2  
    Tooming M.
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SETTER 2  
    Tihemets V.
    (IMsport/Järvama)
  • MIDDLE B. 3  
    Päid S.
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 4  
    Kasela S..
    (Pärnu SK/VK)
  • OPPOSITE 2  
    Steinberg S.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 3  
    Villems K.E..
    (TalTech/KIILI )
  • SPIKER 4  
    Palberg A..
    (BMF/Rakvere VK)

Standing

Põhiturniir

  

Won

Points

Tallinna Ülikool

14

41

LotusTimber/Neemeco SK

10

31

BMF/Rakvere VK

10

30

TalTech/KIILI

9

25

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

9

24

Võru VK/Werro

8

25

Saaremaa

8

23

Liider/Rae vald

5

16

Tallinna SK

5

15

Audentese SG/NK

3

9

Pärnu SK/VK

3

9

IMsport/Järvamaa

0

4

Standing

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

41

14

14

0

42

7

1196

864

8

5

1

0

0

0

6.00

1.384

-

LotusTimber/Neemeco SK

31

14

10

4

35

19

1279

1154

4

5

1

2

1

1

1.84

1.108

-

BMF/Rakvere VK

30

14

10

4

36

18

1244

1079

6

2

2

2

2

0

2.00

1.153

-

TalTech/KIILI

25

14

9

5

30

23

1195

1121

4

2

3

1

1

3

1.30

1.066

-

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

24

14

9

5

29

24

1196

1120

3

3

3

0

2

3

1.21

1.068

-

Võru VK/Werro

25

14

8

6

31

23

1216

1166

4

3

1

2

3

1

1.35

1.043

-

Saaremaa

23

14

8

6

28

25

1179

1174

3

3

2

1

2

3

1.12

1.004

-

Liider/Rae vald

16

14

5

9

23

30

1131

1167

3

1

1

2

4

3

0.77

0.969

-

Tallinna SK

15

14

5

9

21

32

1096

1216

2

1

2

2

2

5

0.66

0.901

-

Audentese SG/NK

9

14

3

11

16

35

1049

1166

2

0

1

1

5

5

0.46

0.900

-

Pärnu SK/VK

9

14

3

11

10

34

764

1065

2

1

0

0

1

10

0.29

0.717

-

IMsport/Järvamaa

4

14

0

14

11

42

995

1248

0

0

0

4

3

7

0.26

0.797

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Audente

BMF/Rak

EMÜ

IMsport

Liider/

Neemeco

Pärnu S

Saaremaa

Tallinn

TLÜ

TalTech/KIILI

Võru VK

Home Team

Audentese SG/NK (Audente)

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

0 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rak)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 2

Eesti Maaülikooli Spordiklubi (EMÜ)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

1 - 3

3 - 2

IMsport/Järvamaa (IMsport)

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Liider/Rae vald (Liider/)

3 - 1

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Pärnu SK/VK (Pärnu S)

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

Saaremaa (Saaremaa)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 2

Tallinna SK (Tallinn)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

TalTech/KIILI (TalTech/KIILI)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 2

0 - 3

1 - 3

Võru VK/Werro (Võru VK)

3 - 2

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Hiielaid M.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
K.A.
(TalTech/KIILI )
SPIKER 1  
Ploom A.
(BMF/Rakvere VK)

SPIKER 2  
K.K.E.
(Pärnu SK/VK)
MIDDLE B. 1  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SETTER 1  
Viiber R..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
A.R.
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
  • LIBERO 2  
    Tooming M.
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SETTER 2  
    Tihemets V.
    (IMsport/Järvama)
  • MIDDLE B. 3  
    Päid S.
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 4  
    Kasela S..
    (Pärnu SK/VK)
  • OPPOSITE 2  
    Steinberg S.
    (Tallinna Ülikool)
  • SPIKER 3  
    Villems K.E..
    (TalTech/KIILI )
  • SPIKER 4  
    Palberg A..
    (BMF/Rakvere VK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Hiielaid M.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 2  
K.A.
(TalTech/KIILI )
SPIKER 1  
Ploom A.
(BMF/Rakvere VK)

SPIKER 2  
K.K.E.
(Pärnu SK/VK)
MIDDLE B. 1  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SETTER 1  
Viiber R..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
A.R.
(Eesti Maaülikooli Spordiklubi)
LIBERO 2  
Tooming M.
(LotusTimber/Neemeco SK)
SETTER 2  
Tihemets V.
(IMsport/Järvama)
MIDDLE B. 3  
Päid S.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 3  
Villems K.E..
(TalTech/KIILI )
MIDDLE B. 4  
Kasela S..
(Pärnu SK/VK)
SPIKER 4  
Palberg A..
(BMF/Rakvere VK)
OPPOSITE 2  
Steinberg S.
(Tallinna Ülikool)