Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Play-off EMV Play-Off Matches

Veerandfinaal

17/03/2019 - 13:00

Võru SK

17/03/2019 - 13:00

17/03/2019 - 13:00

Famila/Võru VK

3 - 2

Tallinna Ülikool

Murulo Rauno
Käpa Argo

17/03/2019 - 13:00

3 - 2

Famila/Võru VK

Tallinna Ülikool

21/03/2019 - 19:00

Kohila SH

21/03/2019 - 19:00

21/03/2019 - 19:00

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Loho Tuuli
Kuhlberg Karl

21/03/2019 - 19:00

0 - 3

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

TalTech/Tradehouse

22/03/2019 - 17:00

TalTech SH

22/03/2019 - 17:00

22/03/2019 - 17:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

Uusküla Martin
Kukk Hannu

22/03/2019 - 17:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

22/03/2019 - 19:30

Audentese SH

22/03/2019 - 19:30

22/03/2019 - 19:30

Saaremaa

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Kuhlberg Karl
Pikkpõld Meelis

22/03/2019 - 19:30

3 - 0

Saaremaa

Audentese SG /Noortekoondis

23/03/2019 - 15:00

Audentese SH

23/03/2019 - 15:00

23/03/2019 - 15:00

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

Saaremaa

Saks Irina
Kuhlberg Karl

23/03/2019 - 15:00

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Saaremaa

24/03/2019 - 12:30

Sõle Spordikeskus

24/03/2019 - 12:30

24/03/2019 - 12:30

Tallinna Ülikool

3 - 2

Famila/Võru VK

Uusküla Martin
Pikkpõld Meelis

24/03/2019 - 12:30

3 - 2

Tallinna Ülikool

Famila/Võru VK

27/03/2019 - 19:00

Võru SK

27/03/2019 - 19:00

27/03/2019 - 19:00

Famila/Võru VK

3 - 2

Tallinna Ülikool

Pärsik Margus
Käpa Argo

27/03/2019 - 19:00

3 - 2

Famila/Võru VK

Tallinna Ülikool



Poolfinaal

30/03/2019 - 14:00

Tartu Ülikooli SH

30/03/2019 - 14:00

30/03/2019 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Famila/Võru VK

Murulo Toomas
Vanaveski Kristjan

30/03/2019 - 14:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

30/03/2019 - 16:00

TalTech SH

30/03/2019 - 16:00

30/03/2019 - 16:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Saaremaa

Suhhova Irina
Kaart Kaidur

30/03/2019 - 16:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Saaremaa

31/03/2019 - 15:00

Kuressaare SH

31/03/2019 - 15:00

31/03/2019 - 15:00

Saaremaa

3 - 2

TalTech/Tradehouse

Nau Raimond
Keel Are

31/03/2019 - 15:00

3 - 2

Saaremaa

TalTech/Tradehouse

03/04/2019 - 19:00

Võru SK

03/04/2019 - 19:00

03/04/2019 - 19:00

Famila/Võru VK

1 - 3

TÜ/Bigbank

Käpa Argo
Pärsik Margus

03/04/2019 - 19:00

1 - 3

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

10/04/2019 - 18:30

TalTech SH

10/04/2019 - 18:30

10/04/2019 - 18:30

TalTech/Tradehouse

3 - 2

Saaremaa

Suhhova Irina
Saks Irina

10/04/2019 - 18:30

3 - 2

TalTech/Tradehouse

Saaremaa



Finaal

14/04/2019 - 16:00

Tartu Ülikooli SH

14/04/2019 - 16:00

14/04/2019 - 16:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

TalTech/Tradehouse


14/04/2019 - 16:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

17/04/2019 - 18:30

TalTech SH

17/04/2019 - 18:30

17/04/2019 - 18:30

TalTech/Tradehouse

3 - 0

TÜ/Bigbank


17/04/2019 - 18:30

3 - 0

TalTech/Tradehouse

TÜ/Bigbank

24/04/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

24/04/2019 - 19:00

24/04/2019 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 2

TalTech/Tradehouse


24/04/2019 - 19:00

3 - 2

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

27/04/2019 - 16:00

TalTech SH

27/04/2019 - 16:00

27/04/2019 - 16:00

TalTech/Tradehouse

0 - 3

TÜ/Bigbank


27/04/2019 - 16:00

0 - 3

TalTech/Tradehouse

TÜ/Bigbank



3-4.koht

20/04/2019 - 17:00

Kuressaare SH

20/04/2019 - 17:00

20/04/2019 - 17:00

Saaremaa

3 - 0

Famila/Võru VK

Nau Raimond
Keel Are

20/04/2019 - 17:00

3 - 0

Saaremaa

Famila/Võru VK

21/04/2019 - 12:00

Kuressaare SH

21/04/2019 - 12:00

21/04/2019 - 12:00

Saaremaa

3 - 1

Famila/Võru VK

Keel Are
Nau Raimond

21/04/2019 - 12:00

3 - 1

Saaremaa

Famila/Võru VK

27/04/2019 - 16:00

Võru SK

27/04/2019 - 16:00

27/04/2019 - 16:00

Famila/Võru VK

0 - 3

Saaremaa

Saares Ivar
Käpa Argo

27/04/2019 - 16:00

0 - 3

Famila/Võru VK

Saaremaa



5-7 koht

18/04/2019 - 19:00

Kohila SH

18/04/2019 - 19:00

18/04/2019 - 19:00

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

3 - 2

Tallinna Ülikool


18/04/2019 - 19:00

3 - 2

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

Tallinna Ülikool

08/05/2019 - 17:30

Sõle Spordikeskus

08/05/2019 - 17:30

08/05/2019 - 17:30

Tallinna Ülikool

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

Kaart Kaidur
Uusküla Martin

08/05/2019 - 17:30

3 - 1

Tallinna Ülikool

Audentese SG /Noortekoondis

09/05/2019 - 19:00

Kohila SH

09/05/2019 - 19:00

09/05/2019 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

1 - 3

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

Loho Tuuli
Kuhlberg Karl

09/05/2019 - 19:00

1 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

KohilaVK/E-Service/Briketipoisid

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

1. ring

27/09/2018 - 18:30

Kohila SH

27/09/2018 - 18:30

27/09/2018 - 18:30

Kohila VK/E-Service

1 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Kärner Kert
Uusküla Martin

27/09/2018 - 18:30

1 - 3

Kohila VK/E-Service

Audentese SG /Noortekoondis

28/09/2018 - 17:30

Sõle Spordikeskus

28/09/2018 - 17:30

28/09/2018 - 17:30

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

Tallinna Ülikool

Vitsur Marek
Kaart Kaidur

28/09/2018 - 17:30

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

Tallinna Ülikool

29/09/2018 - 13:00

TalTech SH

29/09/2018 - 13:00

29/09/2018 - 13:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Kohila VK/E-Service

Kuhlberg Karl
Pikkpõld Meelis

29/09/2018 - 13:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Kohila VK/E-Service

29/09/2018 - 16:00

Võru SK

29/09/2018 - 16:00

29/09/2018 - 16:00

Famila/Võru VK

2 - 3

Saaremaa

Käpa Argo
Saares Ivar

29/09/2018 - 16:00

2 - 3

Famila/Võru VK

Saaremaa

30/09/2018 - 14:00

Tartu Ülikooli SH

30/09/2018 - 14:00

30/09/2018 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Saaremaa

Unt Jaanika
Pilden Ivar

30/09/2018 - 14:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Saaremaa

30/09/2018 - 15:00

Audentese SH

30/09/2018 - 15:00

30/09/2018 - 15:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Kaart Kaidur
Kuhlberg Karl

30/09/2018 - 15:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

TalTech/Tradehouse



2. ring

17/10/2018 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

17/10/2018 - 19:00

17/10/2018 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Pilden Ivar
Karjane Kaisa

17/10/2018 - 19:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

20/10/2018 - 14:00

Kuressaare SH

20/10/2018 - 14:00

20/10/2018 - 14:00

Saaremaa

3 - 0

Tallinna Ülikool

Keel Are
Põldema Tõnu

20/10/2018 - 14:00

3 - 0

Saaremaa

Tallinna Ülikool

21/10/2018 - 13:00

Võru Spordikool

21/10/2018 - 13:00

21/10/2018 - 13:00

Famila/Võru VK

1 - 3

TalTech/Tradehouse

Unt Jaanika
Murulo Rauno

21/10/2018 - 13:00

1 - 3

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

21/10/2018 - 14:00

Kuressaare SH

21/10/2018 - 14:00

21/10/2018 - 14:00

Saaremaa

3 - 0

Kohila VK/E-Service

Põldema Tõnu
Keel Are

21/10/2018 - 14:00

3 - 0

Saaremaa

Kohila VK/E-Service

24/10/2018 - 19:30

Audentese SH

24/10/2018 - 19:30

24/10/2018 - 19:30

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

Famila/Võru VK

Uusküla Martin
Käpa Imre

24/10/2018 - 19:30

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Famila/Võru VK

09/11/2018 - 19:30

TalTech SH

09/11/2018 - 19:30

09/11/2018 - 19:30

TalTech/Tradehouse

1 - 3

TÜ/Bigbank

Strandson Risto
Suhhova Irina

09/11/2018 - 19:30

1 - 3

TalTech/Tradehouse

TÜ/Bigbank



3. ring

31/10/2018 - 19:00

Võru Spordikool

31/10/2018 - 19:00

31/10/2018 - 19:00

Famila/Võru VK

0 - 3

TÜ/Bigbank

Pilden Ivar
Käpa Argo

31/10/2018 - 19:00

0 - 3

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

14/11/2018 - 18:30

TalTech SH

14/11/2018 - 18:30

14/11/2018 - 18:30

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Kõiv Tiit
Pärsik Siim

14/11/2018 - 18:30

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

16/11/2018 - 17:30

Sõle Spordikeskus

16/11/2018 - 17:30

16/11/2018 - 17:30

Tallinna Ülikool

3 - 1

Kohila VK/E-Service

Haavik Kristjan
Pärsik Siim

16/11/2018 - 17:30

3 - 1

Tallinna Ülikool

Kohila VK/E-Service



4. ring

02/11/2018 - 19:30

Audentese SH

02/11/2018 - 19:30

02/11/2018 - 19:30

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

Saaremaa


02/11/2018 - 19:30

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Saaremaa

18/11/2018 - 18:00

Sõle Spordikeskus

18/11/2018 - 18:00

18/11/2018 - 18:00

Tallinna Ülikool

2 - 3

Famila/Võru VK


18/11/2018 - 18:00

2 - 3

Tallinna Ülikool

Famila/Võru VK

24/11/2018 - 13:00

TalTech SH

24/11/2018 - 13:00

24/11/2018 - 13:00

TalTech/Tradehouse

0 - 3

Saaremaa

Vitsur Marek
Varblane Erko

24/11/2018 - 13:00

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Saaremaa

27/11/2018 - 19:30

Tartu Ülikooli SH

27/11/2018 - 19:30

27/11/2018 - 19:30

TÜ/Bigbank

3 - 0

Tallinna Ülikool

Jõesaar Olavi
Saares Ivar

27/11/2018 - 19:30

3 - 0

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool

05/12/2018 - 19:00

Kohila SH

05/12/2018 - 19:00

05/12/2018 - 19:00

Kohila VK/E-Service

0 - 3

TÜ/Bigbank

Orgvee Siim
Merilaine Mehis

05/12/2018 - 19:00

0 - 3

Kohila VK/E-Service

TÜ/Bigbank

16/12/2018 - 13:00

Võru Spordikool

16/12/2018 - 13:00

16/12/2018 - 13:00

Famila/Võru VK

3 - 2

Kohila VK/E-Service

Karjane Kaisa
Käpa Argo

16/12/2018 - 13:00

3 - 2

Famila/Võru VK

Kohila VK/E-Service



5. ring

06/12/2018 - 19:00

Kohila SH

06/12/2018 - 19:00

06/12/2018 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

Kohila VK/E-Service

Pärsik Siim
Käpa Imre

06/12/2018 - 19:00

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Kohila VK/E-Service

08/12/2018 - 13:00

TalTech SH

08/12/2018 - 13:00

08/12/2018 - 13:00

TalTech/Tradehouse

3 - 1

Tallinna Ülikool

Käpa Imre
Pärsik Siim

08/12/2018 - 13:00

3 - 1

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool

08/12/2018 - 16:00

Kuressaare SH

08/12/2018 - 16:00

08/12/2018 - 16:00

Saaremaa

0 - 3

TÜ/Bigbank

Keel Are
Põldema Tõnu

08/12/2018 - 16:00

0 - 3

Saaremaa

TÜ/Bigbank

09/12/2018 - 14:00

Kuressaare SH

09/12/2018 - 14:00

09/12/2018 - 14:00

Saaremaa

3 - 0

Famila/Võru VK

Põldema Tõnu
Nau Raimond

09/12/2018 - 14:00

3 - 0

Saaremaa

Famila/Võru VK