Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Play-Off Play-Off Matches

Veerandfinaal

23/03/2019 - 13:00

Jüri Gümnaasium

23/03/2019 - 13:00

23/03/2019 - 13:00

Liider/Rae vald

0 - 3

Tallinna Ülikool


23/03/2019 - 13:00

0 - 3

Liider/Rae vald

Tallinna Ülikool

23/03/2019 - 13:00

Võru SK

23/03/2019 - 13:00

23/03/2019 - 13:00

Võru VK/Werro

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK


23/03/2019 - 13:00

1 - 3

Võru VK/Werro

LotusTimber/Neemeco SK

23/03/2019 - 14:00

Kuressaare SH

23/03/2019 - 14:00

23/03/2019 - 14:00

Saaremaa

2 - 3

BMF/Rakvere VK


23/03/2019 - 14:00

2 - 3

Saaremaa

BMF/Rakvere VK

23/03/2019 - 14:00

Maaülikooli Spordihoone

23/03/2019 - 14:00

23/03/2019 - 14:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 1

TalTech/KIILI


23/03/2019 - 14:00

3 - 1

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

TalTech/KIILI

24/03/2019 - 13:00

Kiili SH

24/03/2019 - 13:00

24/03/2019 - 13:00

TalTech/KIILI

2 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi


24/03/2019 - 13:00

2 - 3

TalTech/KIILI

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

24/03/2019 - 14:00

Järveküla kool

24/03/2019 - 14:00

24/03/2019 - 14:00

Tallinna Ülikool

3 - 2

Liider/Rae vald


24/03/2019 - 14:00

3 - 2

Tallinna Ülikool

Liider/Rae vald

24/03/2019 - 14:00

Rahu Hall

24/03/2019 - 14:00

24/03/2019 - 14:00

BMF/Rakvere VK

1 - 3

Saaremaa


24/03/2019 - 14:00

1 - 3

BMF/Rakvere VK

Saaremaa

24/03/2019 - 14:00

Tallinna 32. KK

24/03/2019 - 14:00

24/03/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

1 - 3

Võru VK/Werro


24/03/2019 - 14:00

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Võru VK/Werro



Poolfinaal

30/03/2019 - 14:00

Kuressaare SH

30/03/2019 - 14:00

30/03/2019 - 14:00

Saaremaa

1 - 3

Tallinna Ülikool

Keel Are
Nau Raimond

30/03/2019 - 14:00

1 - 3

Saaremaa

Tallinna Ülikool

30/03/2019 - 14:00

Maaülikooli Spordihoone

30/03/2019 - 14:00

30/03/2019 - 14:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

Murulo Rauno
Pärsik Margus

30/03/2019 - 14:00

3 - 0

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

LotusTimber/Neemeco SK

31/03/2019 - 14:00

Audentese SH

31/03/2019 - 14:00

31/03/2019 - 14:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Saaremaa

Käpa Imre
Kaart Kaidur

31/03/2019 - 14:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Saaremaa

31/03/2019 - 14:00

Tallinna 32. KK

31/03/2019 - 14:00

31/03/2019 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

2 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Varblane Erko
Kuhlberg Karl

31/03/2019 - 14:00

2 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Eesti Maaülikooli Spordiklubi



Finaal

13/04/2019 - 16:00

Audentese SH

13/04/2019 - 16:00

13/04/2019 - 16:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Käpa Imre
Strandson Risto

13/04/2019 - 16:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

14/04/2019 - 12:00

Maaülikooli Spordihoone

14/04/2019 - 12:00

14/04/2019 - 12:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

0 - 3

Tallinna Ülikool

Pärsik Margus
Murulo Rauno

14/04/2019 - 12:00

0 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Tallinna Ülikool



3-4.koht

13/04/2019 - 18:00

Tallinna 32. KK

13/04/2019 - 18:00

13/04/2019 - 18:00

LotusTimber/Neemeco SK

0 - 3

Saaremaa

Saks Irina
Varblane Erko

13/04/2019 - 18:00

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Saaremaa

14/04/2019 - 13:00

Kuressaare SH

14/04/2019 - 13:00

14/04/2019 - 13:00

Saaremaa

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

Nau Raimond
Keel Are

14/04/2019 - 13:00

3 - 0

Saaremaa

LotusTimber/Neemeco SK

Põhiturniir Põhiturniir Matches

1. voor

17/10/2018 - 19:00

Väätsa SH

17/10/2018 - 19:00

17/10/2018 - 19:00

IMsport/Järvamaa

1 - 3

Tallinna Ülikool

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

17/10/2018 - 19:00

1 - 3

IMsport/Järvamaa

Tallinna Ülikool

20/10/2018 - 12:00

Maaülikooli Spordihoone

20/10/2018 - 12:00

20/10/2018 - 12:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 1

Tallinna SK

Pilden Ivar
Jõesaar Olavi

20/10/2018 - 12:00

3 - 1

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Tallinna SK

20/10/2018 - 14:00

Järveküla kool

20/10/2018 - 14:00

20/10/2018 - 14:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Pärnu SK/VK

Saks Irina
Vitsur Marek

20/10/2018 - 14:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Pärnu SK/VK

20/10/2018 - 15:00

Võru Spordikool

20/10/2018 - 15:00

20/10/2018 - 15:00

Võru VK/Werro

3 - 0

TalTech/KIILI

Murulo Rauno
Käpa Argo

20/10/2018 - 15:00

3 - 0

Võru VK/Werro

TalTech/KIILI

20/10/2018 - 15:15

Peetri kool

20/10/2018 - 15:15

20/10/2018 - 15:15

Liider/Rae vald

1 - 3

Saaremaa

Suhhova Irina
Kaart Kaidur

20/10/2018 - 15:15

1 - 3

Liider/Rae vald

Saaremaa

20/10/2018 - 18:00

Tallinna 32. KK

20/10/2018 - 18:00

20/10/2018 - 18:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 0

Audentese SG/NK

Vitsur Marek
Suhhova Irina

20/10/2018 - 18:00

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

Audentese SG/NK

21/10/2018 - 12:00

Audentese SH

21/10/2018 - 12:00

21/10/2018 - 12:00

Audentese SG/NK

0 - 3

TalTech/KIILI

Strandson Risto
Pärsik Siim

21/10/2018 - 12:00

0 - 3

Audentese SG/NK

TalTech/KIILI

21/10/2018 - 13:00

Pärnu SH

21/10/2018 - 13:00

21/10/2018 - 13:00

Pärnu SK/VK

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Horn Ats
Merilaine Mehis

21/10/2018 - 13:00

1 - 3

Pärnu SK/VK

LotusTimber/Neemeco SK

21/10/2018 - 13:00

Rahu Hall

21/10/2018 - 13:00

21/10/2018 - 13:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Varblane Erko
Gildemann Jaanus

21/10/2018 - 13:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

21/10/2018 - 14:30

Audentese SH

21/10/2018 - 14:30

21/10/2018 - 14:30

Tallinna SK

0 - 3

Saaremaa

Vitsur Marek
Kaart Kaidur

21/10/2018 - 14:30

0 - 3

Tallinna SK

Saaremaa

21/10/2018 - 15:00

Võru Spordikool

21/10/2018 - 15:00

21/10/2018 - 15:00

Võru VK/Werro

3 - 1

Liider/Rae vald

Käpa Argo
Raudsepp Karolin

21/10/2018 - 15:00

3 - 1

Võru VK/Werro

Liider/Rae vald

26/10/2018 - 19:00

Väätsa SH

26/10/2018 - 19:00

26/10/2018 - 19:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

26/10/2018 - 19:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

BMF/Rakvere VK



2. ring

03/11/2018 - 13:00

Rahu Hall

03/11/2018 - 13:00

03/11/2018 - 13:00

BMF/Rakvere VK

2 - 3

Tallinna SK

Jõesaar Olavi
Gildemann Jaanus

03/11/2018 - 13:00

2 - 3

BMF/Rakvere VK

Tallinna SK

03/11/2018 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

03/11/2018 - 13:00

03/11/2018 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

1 - 3

Tallinna Ülikool

Pilden Ivar
Murulo Rauno

03/11/2018 - 13:00

1 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Tallinna Ülikool

03/11/2018 - 13:00

Kohila SH

03/11/2018 - 13:00

03/11/2018 - 13:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 0

IMsport/Järvamaa

Kaart Kaidur
Pärsik Siim

03/11/2018 - 13:00

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

IMsport/Järvamaa

03/11/2018 - 13:00

Kiili SH

03/11/2018 - 13:00

03/11/2018 - 13:00

TalTech/KIILI

3 - 0

Pärnu SK/VK

Käpa Imre
Vitsur Marek

03/11/2018 - 13:00

3 - 0

TalTech/KIILI

Pärnu SK/VK

03/11/2018 - 13:00

Kuressaare Gümnaasium

03/11/2018 - 13:00

03/11/2018 - 13:00

Saaremaa

3 - 2

Võru VK/Werro

Nau Raimond
Keel Are

03/11/2018 - 13:00

3 - 2

Saaremaa

Võru VK/Werro

03/11/2018 - 15:15

Peetri kool

03/11/2018 - 15:15

03/11/2018 - 15:15

Liider/Rae vald

3 - 1

Audentese SG/NK

Strandson Risto
Kuhlberg Karl

03/11/2018 - 15:15

3 - 1

Liider/Rae vald

Audentese SG/NK

04/11/2018 - 12:00

Väätsa SH

04/11/2018 - 12:00

04/11/2018 - 12:00

IMsport/Järvamaa

1 - 3

Võru VK/Werro

Rohtjärv Janis
Reino-Albert Hannes

04/11/2018 - 12:00

1 - 3

IMsport/Järvamaa

Võru VK/Werro

04/11/2018 - 12:00

Audentese SH

04/11/2018 - 12:00

04/11/2018 - 12:00

Audentese SG/NK

3 - 0

Pärnu SK/VK

Pärsik Siim
Saks Irina

04/11/2018 - 12:00

3 - 0

Audentese SG/NK

Pärnu SK/VK

04/11/2018 - 13:00

Sõle Spordikeskus

04/11/2018 - 13:00

04/11/2018 - 13:00

Tallinna SK

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK

Kärner Kert
Pikkpõld Meelis

04/11/2018 - 13:00

3 - 1

Tallinna SK

LotusTimber/Neemeco SK

04/11/2018 - 13:00

Kiili SH

04/11/2018 - 13:00

04/11/2018 - 13:00

TalTech/KIILI

0 - 3

Tallinna Ülikool

Kaart Kaidur
Kõiv Tiit

04/11/2018 - 13:00

0 - 3

TalTech/KIILI

Tallinna Ülikool

04/11/2018 - 13:00

Jüri Gümnaasium

04/11/2018 - 13:00

04/11/2018 - 13:00

Liider/Rae vald

2 - 3

BMF/Rakvere VK

Varblane Erko
Kuhlberg Karl

04/11/2018 - 13:00

2 - 3

Liider/Rae vald

BMF/Rakvere VK

04/11/2018 - 13:00

Kuressaare Gümnaasium

04/11/2018 - 13:00

04/11/2018 - 13:00

Saaremaa

3 - 0

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Nau Raimond
Keel Are

04/11/2018 - 13:00

3 - 0

Saaremaa

Eesti Maaülikooli Spordiklubi



3. ring

17/11/2018 - 13:00

Audentese SH

17/11/2018 - 13:00

17/11/2018 - 13:00

Tallinna SK

3 - 0

Audentese SG/NK

Pärsik Siim
Vitsur Marek

17/11/2018 - 13:00

3 - 0

Tallinna SK

Audentese SG/NK

17/11/2018 - 13:00

Pärnu SH

17/11/2018 - 13:00

17/11/2018 - 13:00

Pärnu SK/VK

3 - 1

Võru VK/Werro

Orgvee Siim
Orgvee Edik

17/11/2018 - 13:00

3 - 1

Pärnu SK/VK

Võru VK/Werro

17/11/2018 - 13:00

Kuressaare SH

17/11/2018 - 13:00

17/11/2018 - 13:00

Saaremaa

3 - 1

IMsport/Järvamaa

Keel Are
Sepp Gabriel

17/11/2018 - 13:00

3 - 1

Saaremaa

IMsport/Järvamaa

17/11/2018 - 13:00

Kõrveküla SH

17/11/2018 - 13:00

17/11/2018 - 13:00

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

3 - 1

Liider/Rae vald

Murulo Toomas
Unt Jaanika

17/11/2018 - 13:00

3 - 1

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Liider/Rae vald

17/11/2018 - 13:00

Rahu Hall

17/11/2018 - 13:00

17/11/2018 - 13:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

TalTech/KIILI

Gildemann Jaanus
Kõiv Tiit

17/11/2018 - 13:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

TalTech/KIILI