Eesti Meeste Karikavõistlused 2018

Eesti Meeste Karikavõistlused 2018

select
Eesti Meeste Karikavõistlused 2018 EKV Play-off Matches

1. ring

17/10/2018 - 20:00

TalTech SH

17/10/2018 - 20:00

17/10/2018 - 20:00

TalTech

0 - 3

RAKVERE VK


17/10/2018 - 20:00

0 - 3

TalTech

RAKVERE VK

24/10/2018 - 19:00

Rakvere SH

24/10/2018 - 19:00

24/10/2018 - 19:00

RAKVERE VK

3 - 0

TalTech


24/10/2018 - 19:00

3 - 0

RAKVERE VK

TalTech

25/10/2018 - 18:30

Audentese SH

25/10/2018 - 18:30

25/10/2018 - 18:30

Tallinna Ülikool

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK


25/10/2018 - 18:30

3 - 0

Tallinna Ülikool

LotusTimber/Neemeco SK

28/10/2018 - 14:00

Tallinna 32. KK

28/10/2018 - 14:00

28/10/2018 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

1 - 3

Tallinna Ülikool


28/10/2018 - 14:00

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Tallinna Ülikool



Veerandfinaal

27/10/2018 - 13:00

Kiili SH

27/10/2018 - 13:00

27/10/2018 - 13:00

TalTech/KIILI

1 - 3

PÄRNU VK


27/10/2018 - 13:00

1 - 3

TalTech/KIILI

PÄRNU VK

31/10/2018 - 20:00

Audentese SH

31/10/2018 - 20:00

31/10/2018 - 20:00

SELVER Tallinn

3 - 0

Eesti Maaülikooli Spordiklubi


31/10/2018 - 20:00

3 - 0

SELVER Tallinn

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

06/11/2018 - 20:30

Maaülikooli Spordihoone

06/11/2018 - 20:30

06/11/2018 - 20:30

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

1 - 3

SELVER Tallinn


06/11/2018 - 20:30

1 - 3

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

SELVER Tallinn

09/11/2018 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

09/11/2018 - 19:00

09/11/2018 - 19:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

Tallinna Ülikool


09/11/2018 - 19:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

Tallinna Ülikool

10/11/2018 - 18:00

Pärnu SH

10/11/2018 - 18:00

10/11/2018 - 18:00

PÄRNU VK

3 - 0

TalTech/KIILI


10/11/2018 - 18:00

3 - 0

PÄRNU VK

TalTech/KIILI

21/11/2018 - 19:00

Rakvere SH

21/11/2018 - 19:00

21/11/2018 - 19:00

RAKVERE VK

0 - 3

SAAREMAA VK


21/11/2018 - 19:00

0 - 3

RAKVERE VK

SAAREMAA VK

24/11/2018 - 17:00

Kuressaare SH

24/11/2018 - 17:00

24/11/2018 - 17:00

SAAREMAA VK

3 - 0

RAKVERE VK


24/11/2018 - 17:00

3 - 0

SAAREMAA VK

RAKVERE VK

25/11/2018 - 15:00

Järveküla kool

25/11/2018 - 15:00

25/11/2018 - 15:00

Tallinna Ülikool

1 - 3

BIGBANK Tartu


25/11/2018 - 15:00

1 - 3

Tallinna Ülikool

BIGBANK Tartu



Poolfinaal

01/12/2018 - 17:00

Audentese SH

01/12/2018 - 17:00

01/12/2018 - 17:00

SELVER Tallinn

0 - 3

SAAREMAA VK

Kõiv Tiit
Varblane Erko

01/12/2018 - 17:00

0 - 3

SELVER Tallinn

SAAREMAA VK

02/12/2018 - 16:00

Tartu Ülikooli SH

02/12/2018 - 16:00

02/12/2018 - 16:00

BIGBANK Tartu

0 - 3

PÄRNU VK

Vanaveski Kristjan
Pärsik Margus

02/12/2018 - 16:00

0 - 3

BIGBANK Tartu

PÄRNU VK

07/12/2018 - 19:00

Kuressaare SH

07/12/2018 - 19:00

07/12/2018 - 19:00

SAAREMAA VK

3 - 0

SELVER Tallinn

Varblane Erko
Keel Are

07/12/2018 - 19:00

3 - 0

SAAREMAA VK

SELVER Tallinn

09/12/2018 - 16:00

Pärnu SH

09/12/2018 - 16:00

09/12/2018 - 16:00

PÄRNU VK

3 - 2

BIGBANK Tartu

Merilaine Mehis
Horn Ats

09/12/2018 - 16:00

3 - 2

PÄRNU VK

BIGBANK Tartu



Finaal

22/12/2018 - 16:00

Kuressaare SH

22/12/2018 - 16:00

22/12/2018 - 16:00

SAAREMAA VK

3 - 2

PÄRNU VK


22/12/2018 - 16:00

3 - 2

SAAREMAA VK

PÄRNU VK