Meeste Esiliiga

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

41

14

14

0

42

7

1196

864

8

5

1

0

0

0

6.00

1.384

-

LotusTimber/Neemeco SK

31

14

10

4

35

19

1279

1154

4

5

1

2

1

1

1.84

1.108

-

BMF/Rakvere VK

30

14

10

4

36

18

1244

1079

6

2

2

2

2

0

2.00

1.153

-

TalTech/KIILI

25

14

9

5

30

23

1195

1121

4

2

3

1

1

3

1.30

1.066

-

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

24

14

9

5

29

24

1196

1120

3

3

3

0

2

3

1.21

1.068

-

Võru VK/Werro

25

14

8

6

31

23

1216

1166

4

3

1

2

3

1

1.35

1.043

-

Saaremaa

23

14

8

6

28

25

1179

1174

3

3

2

1

2

3

1.12

1.004

-

Liider/Rae vald

16

14

5

9

23

30

1131

1167

3

1

1

2

4

3

0.77

0.969

-

Tallinna SK

15

14

5

9

21

32

1096

1216

2

1

2

2

2

5

0.66

0.901

-

Audentese SG/NK

9

14

3

11

16

35

1049

1166

2

0

1

1

5

5

0.46

0.900

-

Pärnu SK/VK

9

14

3

11

10

34

764

1065

2

1

0

0

1

10

0.29

0.717

-

IMsport/Järvamaa

4

14

0

14

11

42

995

1248

0

0

0

4

3

7

0.26

0.797

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Audente

BMF/Rak

EMÜ

IMsport

Liider/

Neemeco

Pärnu S

Saaremaa

Tallinn

TLÜ

TalTech/KIILI

Võru VK

Home Team

Audentese SG/NK (Audente)

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

0 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rak)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 2

Eesti Maaülikooli Spordiklubi (EMÜ)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

1 - 3

3 - 2

IMsport/Järvamaa (IMsport)

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Liider/Rae vald (Liider/)

3 - 1

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Pärnu SK/VK (Pärnu S)

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

Saaremaa (Saaremaa)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 2

Tallinna SK (Tallinn)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

TalTech/KIILI (TalTech/KIILI)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 2

0 - 3

1 - 3

Võru VK/Werro (Võru VK)

3 - 2

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0