Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

64

22

22

0

66

11

1896

1419

13

7

2

0

0

0

6.00

1.336

-

BMF/Rakvere VK

48

22

16

6

55

27

1901

1638

9

5

2

2

3

1

2.04

1.161

-

LotusTimber/Neemeco SK

46

22

15

7

52

32

1947

1802

6

7

2

3

1

3

1.62

1.080

-

TalTech/KIILI

45

22

15

7

52

29

1877

1678

10

2

3

3

1

3

1.79

1.119

-

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

39

22

14

8

46

33

1796

1666

8

3

3

0

4

4

1.39

1.078

-

Võru VK/Werro

37

22

12

10

45

37

1863

1781

6

5

1

2

5

3

1.22

1.046

-

Saaremaa

35

22

12

10

43

41

1846

1858

4

5

3

2

3

5

1.05

0.994

-

Liider/Rae vald

25

22

9

13

35

48

1754

1811

4

1

4

2

4

7

0.73

0.968

-

Tallinna SK

22

22

7

15

29

52

1660

1870

2

3

2

3

2

10

0.56

0.888

-

Audentese SG/NK

17

22

5

17

28

53

1710

1838

4

0

1

3

7

7

0.53

0.930

-

Pärnu SK/VK

12

22

4

18

15

55

1183

1691

3

1

0

0

3

15

0.27

0.700

-

IMsport/Järvamaa

6

22

1

21

17

65

1567

1948

0

0

1

4

6

11

0.26

0.804

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Audente

BMF/Rak

EMÜ

IMsport

Liider/

Neemeco

Pärnu S

Saaremaa

Tallinn

TLÜ

TalTech/KIILI

Võru VK

Home Team

Audentese SG/NK (Audente)

1 - 3

1 - 3

2 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rak)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 2

Eesti Maaülikooli Spordiklubi (EMÜ)

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 2

3 - 0

IMsport/Järvamaa (IMsport)

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Liider/Rae vald (Liider/)

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 1

Pärnu SK/VK (Pärnu S)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

Saaremaa (Saaremaa)

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 2

Tallinna SK (Tallinn)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 1

TalTech/KIILI (TalTech/KIILI)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

0 - 3

1 - 3

Võru VK/Werro (Võru VK)

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Play-Off Play-Off Standing

Quarters

Semifinals

Final

 

Tallinna Ülikool

0

  
  

Liider/Rae vald

0

  
  

TalTech/KIILI

0

  
  

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

0

  
  

BMF/Rakvere VK

0

  
  

Saaremaa

0

  
  

LotusTimber/Neemeco SK

0

  
   

Võru VK/Werro

0

  
   
   
   
   
   
   
   
   
  
   
   
   
   
   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Tallinna Ülikool

0

  
  

Liider/Rae vald

0

  
  

TalTech/KIILI

0

  
  

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

0

  
  

BMF/Rakvere VK

0

  
  

Saaremaa

0

  
  

LotusTimber/Neemeco SK

0

  
   

Võru VK/Werro

0