Naiste Eesti meistrivõistlused


  • 03/04/2021 - 14:00

    TalTech/Tradehouse

    Famila/Võru VK

    3 - 1

    27/25  21/25  25/11  25/16

  • 03/04/2021 - 16:00

    TÜ/Bigbank

    Audentese SG /Noortekoondis

    2 - 3

    25/22  25/20  19/25  19/25  8/15

  • 07/04/2021 - 18:00

    Famila/Võru VK

    TalTech/Tradehouse

    1 - 3

    25/23  20/25  22/25  16/25

  • 07/04/2021 - 19:00

    Audentese SG /Noortekoondis

    TÜ/Bigbank

    1 - 3

    25/14  25/27  14/25  26/28

  • 13:30 
    Final

    TÜ/Bigbank

    Audentese SG /Noortekoondis

    3 - 1

    18/25  25/21  25/19  26/24

  • 14:00 
    Final

    TalTech/Tradehouse

    Famila/Võru VK

    3 - 0

    25/16  25/15  25/16

    
03/04/2021 - 14:00

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

3 - 1

27/25  21/25  25/11  25/16

03/04/2021 - 16:00

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

2 - 3

25/22  25/20  19/25  19/25  8/15

07/04/2021 - 18:00

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

1 - 3

25/23  20/25  22/25  16/25

07/04/2021 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

TÜ/Bigbank

1 - 3

25/14  25/27  14/25  26/28

13:30 
Final

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

18/25  25/21  25/19  26/24

14:00 
Final

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

3 - 0

25/16  25/15  25/16

best scorer(points / sets)

#19

KadiKullerkann 4.64(181/39)

#4

Eva Liisa Kuivonen 4.44(222/50)

#1

NettePeit 4.34(178/41)

#1

EliiseHollas 4.07(236/58)

#18

HannaPajula 4(24/6)

best server(serve ace / sets)

#3

JulijaMõnnakmäe 0.8(37/46)

#12

IngridKiisk 0.74(31/42)

#11

DzintraLember 0.64(7/11)

#16

Sirli Tänav 0.6(3/5)

#2

Kätriin Põld 0.52(25/48)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

AgnesKarm 0.82(9/11)

#15

LiisbetPill 0.72(33/46)

#2

Kätriin Põld 0.58(28/48)

#2

MariLoorman 0.58(15/26)

#8

EliisaPeit 0.54(25/46)

best scorer(points)

#13

IngrisSuvi 190

#19

KadiKullerkann 181

best server(serve ace)

#12

IngridKiisk 31

#13

IngrisSuvi 25

#17

AnnStarkopf 24

best bloker(winning blocks)

#8

EliisaPeit 25

#13

IngrisSuvi 25

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#12

KristiNõlvak 69%(117/169)

#7

KaisaÕunpuu 65%(28/43)

#12

IngridKiisk 57%(106/185)

#10

MaretKuuse 55%(68/123)

#18

HannaPajula 55%(12/22)

attack - excellent %spike point / all spikes

#1

EliiseHollas 50%(188/377)

#1

NettePeit 47%(150/316)

#19

KadiKullerkann 47%(149/318)

#2

Katariina Vengerfeldt 42%(84/199)

#2

Kätriin Põld 42%(66/157)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 2  
Tänav S..
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 1  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)

SPIKER 2  
Kiisk I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Rahuoja R.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Lass M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SETTER 2  
    Starkopf A.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 3  
    Pill L.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • MIDDLE B. 4  
    Hollas E.
    (Famila/Võru VK)
  • OPPOSITE 2  
    Kuivonen E.L..
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SPIKER 3  
    Huik A.
    (TÜ/Bigbank)
  • SPIKER 4  
    Mõrd M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

Standing

Põhiturniir

Standing

Põhiturniir

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TalTech/Tradehouse

21

8

7

1

22

4

645

465

6

1

0

0

1

0

5.50

1.387

-

TÜ/Bigbank

13

8

4

4

14

13

588

593

3

1

0

1

0

3

1.08

0.992

-

Famila/Võru VK

11

8

4

4

14

15

622

636

2

1

1

0

2

2

0.93

0.978

-

Audentese SG /Noortekoondis

9

8

3

5

11

18

604

657

1

1

1

1

0

4

0.61

0.919

-

Tallinna Ülikool

6

8

2

6

9

20

563

671

1

0

1

1

1

4

0.45

0.839

-




Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Naiste EMV Põhiturniir

Guest Team

Audentes SG

Võru VK

Tallinn

TalTech

TÜ/BBT

Home Team

Audentese SG /Noortekoondis (Audentes SG)

2 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

Famila/Võru VK (Võru VK)

3 - 0

3 - 1

1 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (Tallinn)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

TalTech/Tradehouse (TalTech)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TÜ/Bigbank (TÜ/BBT)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 2  
Tänav S..
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 1  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)

SPIKER 2  
Kiisk I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Rahuoja R.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
  • LIBERO 2  
    Lass M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SETTER 2  
    Starkopf A.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 3  
    Pill L.
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • MIDDLE B. 4  
    Hollas E.
    (Famila/Võru VK)
  • OPPOSITE 2  
    Kuivonen E.L..
    (Audentese SG /Noortekoondis)
  • SPIKER 3  
    Huik A.
    (TÜ/Bigbank)
  • SPIKER 4  
    Mõrd M.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 2  
Tänav S..
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 1  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)

SPIKER 2  
Kiisk I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 1  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Rahuoja R.
(Audentese SG /Noortekoondis)
LIBERO 1  
Nõlvak K.
(TalTech/Tradehouse)
LIBERO 2  
Lass M.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 2  
Starkopf A.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 3  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 3  
Huik A.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 4  
Hollas E.
(Famila/Võru VK)
SPIKER 4  
Mõrd M.
(Audentese SG /Noortekoondis)
OPPOSITE 2  
Kuivonen E.L..
(Audentese SG /Noortekoondis)