Aadu Luukase karikas 2020


Aadu Luukase Karikas 2020 Aadu Luukase karikas 2020 Standing

SELVER Tallinn

Quarters

Semifinals

Final

 

SAAREMAA VK

2

  

SAAREMAA VK

0

 

Tallinna Ülikool

0

  
 

SELVER Tallinn

1

SELVER Tallinn

 1

  

SELVER Tallinn

2

 

PÄRNU VK

1

  
  

TalTech

2

  

TalTech

1

 

Viljandi VK

0

  
 

BIGBANK Tartu

0

LotusTimber/Neemeco SK

0

  

BIGBANK Tartu

 1

 

BIGBANK Tartu

2

  

Quarters

Semifinals

Final

 

SAAREMAA VK

2

  

SAAREMAA VK

0

 

Tallinna Ülikool

0

  
 

SELVER Tallinn

1

SELVER Tallinn

 1

  

SELVER Tallinn

2

 

PÄRNU VK

1

  
  

TalTech

2

  

TalTech

1

 

Viljandi VK

0

  
 

BIGBANK Tartu

0

LotusTimber/Neemeco SK

0

  

BIGBANK Tartu

 1

 

BIGBANK Tartu

2

  

best scorer(points / sets)

#35

MeelisKivisild 4.8(24/5)

#5

Oliver Orav 4.79(91/19)

#11

AndrusRaadik 4.59(78/17)

#33

ValentinKordas 4.3(43/10)

#27

GrigoriSorgin 4(4/1)

best server(serve ace / sets)

#35

MeelisKivisild 1(5/5)

#5

Oliver Orav 0.79(15/19)

#8

ReimoKuri 0.67(2/3)

#4

TomsSvans 0.67(6/9)

#1

RasmusLääne 0.6(3/5)

best bloker(winning blocks / sets)

#14

StenPerillus 1.2(12/10)

#13

RagnarKalde 1.12(9/8)

#18

Johann Olaf Lääne 1(3/3)

#19

SiimEnnemuist 0.8(4/5)

#14

Sauli SeveriSinkkonen 0.7(7/10)

best scorer(points)

#11

AndrusRaadik 78

#7

ReneeTeppan 67

#12

Albert Hurt 48

best bloker(winning blocks)

#13

RagnarKalde 9

#19

MarxAru 9

#7

KevinSoo 8

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#16

Tanel Uusküla 88%(15/17)

#1

RaitRikberg 73%(47/64)

#17

Mikk Kesküla 72%(23/32)

#19

Robin Valting 64%(9/14)

#17

AtvarsOzoliņš 62%(39/63)

attack - excellent %spike point / all spikes

#27

GrigoriSorgin 80%(4/5)

#1

Evandro DiasDe Souza 55%(18/33)

#11

AndrusRaadik 54%(66/123)

#7

Aleksei Povjakel 52%(11/21)

#6

Markus Uuskari 52%(27/52)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Põlluäär S.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 2  
Perillus S.
(TalTech)
SPIKER 1  
Orav O..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Tammearu M.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 1  
Kalde R.
(SAAREMAA VK)
SETTER 1  
Penu R..
()
LIBERO 1  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
  • LIBERO 2  
    Rikberg R.
    (BIGBANK Tartu)
  • SETTER 2  
    Tusch A.
    (SAAREMAA VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Kuri R.
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 4  
    Soo K.
    (BIGBANK Tartu)
  • OPPOSITE 2  
    Teppan R.
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 3  
    Hurt A..
    (BIGBANK Tartu)
  • SPIKER 4  
    Raadik A.
    (SELVER Tallinn)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Põlluäär S.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 2  
Perillus S.
(TalTech)
SPIKER 1  
Orav O..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Tammearu M.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 1  
Kalde R.
(SAAREMAA VK)
SETTER 1  
Penu R..
()
LIBERO 1  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
  • LIBERO 2  
    Rikberg R.
    (BIGBANK Tartu)
  • SETTER 2  
    Tusch A.
    (SAAREMAA VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Kuri R.
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 4  
    Soo K.
    (BIGBANK Tartu)
  • OPPOSITE 2  
    Teppan R.
    (SELVER Tallinn)
  • SPIKER 3  
    Hurt A..
    (BIGBANK Tartu)
  • SPIKER 4  
    Raadik A.
    (SELVER Tallinn)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Põlluäär S.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 2  
Perillus S.
(TalTech)
SPIKER 1  
Orav O..
(SELVER Tallinn)

SPIKER 2  
Tammearu M.
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 1  
Kalde R.
(SAAREMAA VK)
SETTER 1  
Penu R..
()
LIBERO 1  
Uusküla T..
(Tallinna Ülikool)
LIBERO 2  
Rikberg R.
(BIGBANK Tartu)
SETTER 2  
Tusch A.
(SAAREMAA VK)
MIDDLE B. 3  
Kuri R.
(Tallinna Ülikool)
SPIKER 3  
Hurt A..
(BIGBANK Tartu)
MIDDLE B. 4  
Soo K.
(BIGBANK Tartu)
SPIKER 4  
Raadik A.
(SELVER Tallinn)
OPPOSITE 2  
Teppan R.
(SELVER Tallinn)