Meeste Esiliiga


best scorer(points / sets)

#4

Kristjan Palm 5.93(83/14)

#9

Virko Vantsi 5.43(38/7)

#4

StevenMeilus 5(20/4)

#6

Ivory Õuekallas 4.85(126/26)

#10

MihkelHiielaid 4.75(19/4)

best server(serve ace / sets)

#15

GustavLankei 1(2/2)

#35

MeelisKivisild 0.86(6/7)

#10

RaigoJürisoo 0.75(3/4)

#6

Kaarel Pomerants 0.67(2/3)

#18

Johann Olaf Lääne 0.67(2/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#9

Mart Mandel 0.89(8/9)

#3

Siim Rõõmussaar 0.86(6/7)

#6

KaurPalang 0.86(6/7)

#18

Janar Lehtniit 0.79(11/14)

#10

JanStog 0.78(7/9)

best server(serve ace)

#17

KasparLest 8

#7

UrmasPiik 7

best bloker(winning blocks)

#8

ReimoKuri 12

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

JannoJõela 100%(4/4)

#6

Kaarel Pomerants 89%(8/9)

#1

KeiroJõgisalu 79%(31/39)

#18

ArgoArak 73%(41/56)

#7

JarekJänes 73%(30/41)

attack - excellent %spike point / all spikes

#1

KeiroJõgisalu 60%(28/47)

#10

KarlisKlaar 58%(33/57)

#7

UrmasPiik 56%(54/96)

#11

SanderTalistu 55%(52/94)

#1

KarlMaidle 54%(54/100)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rantanen S.O..
(Saaremaa)
MIDDLE B. 2  
Stepanov M.
(LotusTimber/Neemeco SK)
SPIKER 1  
Stog J.
(Tallinna SK)

SPIKER 2  
Jõgisalu K.
(LotusTimber/Neemeco SK)
MIDDLE B. 1  
Rõõmussaar S..
(LotusTimber/Neemeco SK)
SETTER 1  
Talv T..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Laidroo T.
(BMF/Rakvere VK)
  • LIBERO 2  
    Losnikov M.
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SETTER 2  
    Ellermaa K.
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 3  
    Kivisild K..
    (EstNor/KIILI )
  • MIDDLE B. 4  
    K.A.
    (EstNor/KIILI )
  • OPPOSITE 2  
    Parrol M..
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SPIKER 3  
    Raudsepp A..
    (Tallinna SK)
  • SPIKER 4  
    Talistu S.
    (Saaremaa)

Standing

I Vahegrupp

II Vahegrupp

Standing

Põhiturniir

Põhiturniir Põhiturniir Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Tallinna Ülikool

33

11

11

0

33

2

873

652

9

2

0

0

0

0

16.50

1.339

-

BMF/Rakvere VK

24

11

8

3

26

16

984

909

2

5

1

1

0

2

1.62

1.082

-

Viljandi VK

22

11

8

3

26

18

986

955

1

5

2

0

2

1

1.44

1.032

-

Eesti Maaülikool

22

11

7

4

27

19

1024

993

2

3

2

3

0

1

1.42

1.031

-

LotusTimber/Neemeco SK

20

11

6

5

24

18

947

935

3

3

0

2

2

1

1.33

1.013

-

EstNor/KIILI

17

11

6

5

22

19

933

913

3

2

1

0

4

1

1.16

1.022

-

Danpower / Võru VK

17

11

6

5

23

21

973

963

2

2

2

1

3

1

1.10

1.010

-

Saaremaa

14

11

5

6

19

21

883

813

3

1

1

0

4

2

0.90

1.086

-

Tallinna SK

13

11

5

6

17

24

859

938

1

2

2

0

2

4

0.71

0.916

-

Liider/Rae vald

7

11

2

9

11

28

832

920

1

1

0

1

3

5

0.39

0.904

-

Audentese SG/NK

6

11

1

10

13

31

898

1027

0

1

0

3

4

3

0.42

0.874

-

IMsport/Järvamaa

3

11

1

10

7

31

747

921

0

1

0

0

4

6

0.23

0.811

-




Põhiturniir Põhiturniir Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Põhiturniir

Guest Team

Audente

BMF/Rak

Võru VK

EMÜ

KIILI

IMsport

Liider/

Neemeco

Saaremaa

Tallinn

TLÜ

VIL

Home Team

Audentese SG/NK (Audente)

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

2 - 3

BMF/Rakvere VK (BMF/Rak)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

0 - 3

Danpower / Võru VK (Võru VK)

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3

1 - 3

Eesti Maaülikool (EMÜ)

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

EstNor/KIILI (KIILI)

3 - 0

3 - 1

1 - 3

1 - 3

1 - 3

IMsport/Järvamaa (IMsport)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

Liider/Rae vald (Liider/)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

Saaremaa (Saaremaa)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

Tallinna SK (Tallinn)

3 - 1

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Tallinna Ülikool (TLÜ)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Viljandi VK (VIL)

3 - 1

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 2

I Vahegrupp

I Vahegrupp 1-6 I Vahegrupp 1-6 Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenaltyPrevious Results
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

Tallinna Ülikool

11

2

2

0

6

3

202

183

0

1

1

0

0

0

2.00

1.104

-

6

0

0

0

0

0

0

BMF/Rakvere VK

10

2

2

0

6

3

200

179

0

1

1

0

0

0

2.00

1.117

-

5

0

0

0

0

0

0

Eesti Maaülikool

4

1

0

1

2

3

98

103

0

0

0

1

0

0

0.67

0.952

-

3

0

0

0

0

0

0

Viljandi VK

4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

4

0

0

0

0

0

0

ESTNOR/KIILI

2

1

0

1

2

3

104

109

0

0

0

1

0

0

0.67

0.954

-

1

0

0

0

0

0

0

LotusTimber/Neemeco SK

2

2

0

2

2

6

160

190

0

0

0

0

2

0

0.33

0.842

-

2

0

0

0

0

0

0




I Vahegrupp 1-6 I Vahegrupp 1-6 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

I Vahegrupp 1-6

Guest Team

BMF/Rakvere VK

EMÜ

ESTNOR/KIILI

Neemeco

TLÜ

VIL

Home Team

BMF/Rakvere VK (BMF/Rakvere VK)

3 - 1

Eesti Maaülikool (EMÜ)

2 - 3

ESTNOR/KIILI (ESTNOR/KIILI)

2 - 3

LotusTimber/Neemeco SK (Neemeco)

1 - 3

Tallinna Ülikool (TLÜ)

Viljandi VK (VIL)

II Vahegrupp

II Vahegrupp 7-12 II Vahegrupp 7-12 Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenaltyPrevious Results
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

Danpower/Võru VK

12

2

2

0

6

2

191

163

0

2

0

0

0

0

3.00

1.172

-

6

0

0

0

0

0

0

Liider/Rae vald

7

2

1

1

5

3

165

161

1

0

0

1

0

0

1.67

1.025

-

3

0

0

0

0

0

0

Tallinna SK

6

2

1

1

4

5

173

185

0

0

1

0

1

0

0.80

0.935

-

4

0

0

0

0

0

0

Audentese SG/NK

5

2

1

1

4

4

178

168

0

1

0

0

1

0

1.00

1.060

-

2

0

0

0

0

0

0

IMsport/Järvamaa

4

2

1

1

3

3

139

140

1

0

0

0

0

1

1.00

0.993

-

1

0

0

0

0

0

0

Saaremaa

5

2

0

2

1

6

145

174

0

0

0

0

1

1

0.17

0.833

-

5

0

0

0

0

0

0




II Vahegrupp 7-12 II Vahegrupp 7-12 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

II Vahegrupp 7-12

Guest Team

Audentese SG/NK

Võru VK

IMsport

Liider

Saaremaa

Tallinna SK

Home Team

Audentese SG/NK (Audentese SG/NK)

Danpower/Võru VK (Võru VK)

3 - 1

3 - 1

IMsport/Järvamaa (IMsport)

0 - 3

3 - 0

Liider/Rae vald (Liider)

2 - 3

Saaremaa (Saaremaa)

Tallinna SK (Tallinna SK)

1 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rantanen S.O..
(Saaremaa)
MIDDLE B. 2  
Stepanov M.
(LotusTimber/Neemeco SK)
SPIKER 1  
Stog J.
(Tallinna SK)

SPIKER 2  
Jõgisalu K.
(LotusTimber/Neemeco SK)
MIDDLE B. 1  
Rõõmussaar S..
(LotusTimber/Neemeco SK)
SETTER 1  
Talv T..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Laidroo T.
(BMF/Rakvere VK)
  • LIBERO 2  
    Losnikov M.
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SETTER 2  
    Ellermaa K.
    (Tallinna Ülikool)
  • MIDDLE B. 3  
    Kivisild K..
    (EstNor/KIILI )
  • MIDDLE B. 4  
    K.A.
    (EstNor/KIILI )
  • OPPOSITE 2  
    Parrol M..
    (LotusTimber/Neemeco SK)
  • SPIKER 3  
    Raudsepp A..
    (Tallinna SK)
  • SPIKER 4  
    Talistu S.
    (Saaremaa)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rantanen S.O..
(Saaremaa)
MIDDLE B. 2  
Stepanov M.
(LotusTimber/Neemeco SK)
SPIKER 1  
Stog J.
(Tallinna SK)

SPIKER 2  
Jõgisalu K.
(LotusTimber/Neemeco SK)
MIDDLE B. 1  
Rõõmussaar S..
(LotusTimber/Neemeco SK)
SETTER 1  
Talv T..
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 1  
Laidroo T.
(BMF/Rakvere VK)
LIBERO 2  
Losnikov M.
(LotusTimber/Neemeco SK)
SETTER 2  
Ellermaa K.
(Tallinna Ülikool)
MIDDLE B. 3  
Kivisild K..
(EstNor/KIILI )
SPIKER 3  
Raudsepp A..
(Tallinna SK)
MIDDLE B. 4  
K.A.
(EstNor/KIILI )
SPIKER 4  
Talistu S.
(Saaremaa)
OPPOSITE 2  
Parrol M..
(LotusTimber/Neemeco SK)