Eesti Naiste Karikavõistlused 2020


Eesti Karikavõistlused EKV Play-off Standing

TalTech/Tradehouse

Quarters

Semifinals

Final

 
   

TÜ/Bigbank

1

 
   
 

Audentese SG /Noortekoondis

0

Gerardo`s Toys/Neemeco

0

  

Audentese SG /Noortekoondis

1

 

Audentese SG /Noortekoondis

2

  
  

Tallinna Ülikool

0

  

Famila/Võru VK

0

 

Famila/Võru VK

2

  
 

TalTech/Tradehouse

1

   

TalTech/Tradehouse

2

 
   

Quarters

Semifinals

Final

 
   

TÜ/Bigbank

1

 
   
 

Audentese SG /Noortekoondis

0

Gerardo`s Toys/Neemeco

0

  

Audentese SG /Noortekoondis

1

 

Audentese SG /Noortekoondis

2

  
  

Tallinna Ülikool

0

  

Famila/Võru VK

0

 

Famila/Võru VK

2

  
 

TalTech/Tradehouse

1

   

TalTech/Tradehouse

2

 
   

best scorer(points / sets)

#1

NettePeit 5.5(44/8)

#7

KaisaÕunpuu 5.33(16/3)

#19

KadiKullerkann 5.22(47/9)

#13

IngrisSuvi 5.12(41/8)

#7

MariaSäästla 5(5/1)

best server(serve ace / sets)

#7

KaisaÕunpuu 2.67(8/3)

#1

NettePeit 1.5(12/8)

#7

MariaSäästla 1(1/1)

#6

Sylvia Tammerik 1(1/1)

#9

AveKuusk 1(3/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#8

TriinuLamp 1(1/1)

#19

KadiKullerkann 1(9/9)

#2

MariLoorman 0.89(8/9)

#2

Kätriin Põld 0.76(13/17)

#8

EliisaPeit 0.75(6/8)

best server(serve ace)

#1

NettePeit 12

#15

LiisbetPill 11

best bloker(winning blocks)

#15

LiisbetPill 13

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#3

EvelyHeliste 74%(31/42)

#6

MerilynJõearu 66%(21/32)

#7

LiisKranich 65%(15/23)

#7

KaisaÕunpuu 60%(9/15)

#10

MaretKuuse 59%(20/34)

attack - excellent %spike point / all spikes

#1

NettePeit 66%(31/47)

#8

EliisaPeit 61%(17/28)

#13

SilviaPertens 50%(4/8)

#7

MariaSäästla 50%(4/8)

#19

KadiKullerkann 48%(33/69)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Õunpuu K.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 1  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kadaja M.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
  • LIBERO 2  
    Raie P.R.
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Räim R.
    (Famila/Võru VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Reiter L.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 4  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Lebedeva E.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Õunpuu K.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 1  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kadaja M.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
  • LIBERO 2  
    Raie P.R.
    (Tallinna Ülikool)
  • SETTER 2  
    Räim R.
    (Famila/Võru VK)
  • MIDDLE B. 3  
    Reiter L.
    (TÜ/Bigbank)
  • MIDDLE B. 4  
    Loorman M.
    (TalTech/Tradehouse)
  • OPPOSITE 2  
    Kullerkann K.
    (TalTech/Tradehouse)
  • SPIKER 3  
    Graumann M.
    (Famila/Võru VK)
  • SPIKER 4  
    Lebedeva E.
    (Audentese SG /Noortekoondis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Suvi I.
(TÜ/Bigbank)
MIDDLE B. 2  
P.K.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SPIKER 1  
Õunpuu K.
(Tallinna Ülikool)

SPIKER 2  
Peit N.
(TalTech/Tradehouse)
MIDDLE B. 1  
Pill L.
(Audentese SG /Noortekoondis)
SETTER 1  
Kadaja M.
(TÜ/Bigbank)
LIBERO 1  
Heliste E.
(Famila/Võru VK)
LIBERO 2  
Raie P.R.
(Tallinna Ülikool)
SETTER 2  
Räim R.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 3  
Reiter L.
(TÜ/Bigbank)
SPIKER 3  
Graumann M.
(Famila/Võru VK)
MIDDLE B. 4  
Loorman M.
(TalTech/Tradehouse)
SPIKER 4  
Lebedeva E.
(Audentese SG /Noortekoondis)
OPPOSITE 2  
Kullerkann K.
(TalTech/Tradehouse)