Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

08/10/2020 - 19:00

TalTech SH

08/10/2020 - 19:00

08/10/2020 - 19:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Tallinna Ülikool

Uusküla Martin
Põldemaa Kaarel

08/10/2020 - 19:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool

06/11/2020 - 19:00

TalTech SH

06/11/2020 - 19:00

06/11/2020 - 19:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

TÜ/Bigbank


06/11/2020 - 19:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

TÜ/Bigbank

13/11/2020 - 19:30

TalTech SH

13/11/2020 - 19:30

13/11/2020 - 19:30

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Famila/Võru VK

Varblane Erko
Pikkpõld Meelis

13/11/2020 - 19:30

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

14/11/2020 - 16:30

Audentese SH

14/11/2020 - 16:30

14/11/2020 - 16:30

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

TalTech/Tradehouse

Kärner Kert
Uusküla Martin

14/11/2020 - 16:30

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

28/11/2020 - 17:00

Võru SK

28/11/2020 - 17:00

28/11/2020 - 17:00

Famila/Võru VK

1 - 3

TalTech/Tradehouse

Käpa Argo
Ojasoo Triin

28/11/2020 - 17:00

1 - 3

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

05/12/2020 - 16:30

Audentese SH

05/12/2020 - 16:30

05/12/2020 - 16:30

Audentese SG /Noortekoondis

2 - 3

Famila/Võru VK

Põldemaa Kaarel
Pärsik Siim

05/12/2020 - 16:30

2 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Famila/Võru VK

06/12/2020 - 16:00

Tallinna Ülikooli SH

06/12/2020 - 16:00

06/12/2020 - 16:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Kaart Kaidur
Strandson Risto

06/12/2020 - 16:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Audentese SG /Noortekoondis

13/12/2020 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

13/12/2020 - 18:00

13/12/2020 - 18:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

TalTech/Tradehouse


13/12/2020 - 18:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

TalTech/Tradehouse

09/01/2021 - 15:00

Võru SK

09/01/2021 - 15:00

09/01/2021 - 15:00

Famila/Võru VK

0 - 3

TÜ/Bigbank


09/01/2021 - 15:00

0 - 3

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

10/01/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

10/01/2021 - 13:00

10/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Famila/Võru VK


10/01/2021 - 13:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

16/01/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

16/01/2021 - 13:00

16/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

0 - 3

TalTech/Tradehouse


16/01/2021 - 13:00

0 - 3

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

17/01/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

17/01/2021 - 13:00

17/01/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


17/01/2021 - 13:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

24/01/2021 - 13:00

Audentese SH

24/01/2021 - 13:00

24/01/2021 - 13:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 2

Tallinna Ülikool


24/01/2021 - 13:00

3 - 2

Audentese SG /Noortekoondis

Tallinna Ülikool

03/02/2021 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

03/02/2021 - 18:00

03/02/2021 - 18:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

Famila/Võru VK

Pikkpõld Meelis
Kaart Kaidur

03/02/2021 - 18:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

Famila/Võru VK

03/02/2021 - 19:00

TalTech SH

03/02/2021 - 19:00

03/02/2021 - 19:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Horn Ats
Uusküla Martin

03/02/2021 - 19:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Audentese SG /Noortekoondis

06/02/2021 - 14:00

Võru SK

06/02/2021 - 14:00

06/02/2021 - 14:00

Famila/Võru VK

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Jõesaar Olavi
Käpa Argo

06/02/2021 - 14:00

3 - 0

Famila/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

07/02/2021 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

07/02/2021 - 18:00

07/02/2021 - 18:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

TÜ/Bigbank

Põldemaa Kaarel
Murulo Rauno

07/02/2021 - 18:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

TÜ/Bigbank

13/02/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

13/02/2021 - 13:00

13/02/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

2 - 3

Tallinna Ülikool

Kuhlberg Karl
Vanaveski Kristjan

13/02/2021 - 13:00

2 - 3

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool

14/02/2021 - 15:00

Audentese SH

14/02/2021 - 15:00

14/02/2021 - 15:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

TÜ/Bigbank

Kaart Kaidur
Käpa Imre

14/02/2021 - 15:00

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

TÜ/Bigbank

17/03/2021 - 18:00

Võru SK

17/03/2021 - 18:00

17/03/2021 - 18:00

Famila/Võru VK

3 - 1

Tallinna Ülikool


17/03/2021 - 18:00

3 - 1

Famila/Võru VK

Tallinna Ülikool

Play-off EMV Play-Off Matches

Poolfinaal

20/03/2021 - 14:00

TalTech SH

20/03/2021 - 14:00

20/03/2021 - 14:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


20/03/2021 - 14:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Audentese SG /Noortekoondis

20/03/2021 - 16:00

Tartu Ülikooli SH

20/03/2021 - 16:00

20/03/2021 - 16:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Famila/Võru VK


20/03/2021 - 16:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

24/03/2021 - 18:00

Võru SK

24/03/2021 - 18:00

24/03/2021 - 18:00

Famila/Võru VK

2 - 3

TÜ/Bigbank


24/03/2021 - 18:00

2 - 3

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

24/03/2021 - 19:30

Audentese SH

24/03/2021 - 19:30

24/03/2021 - 19:30

Audentese SG /Noortekoondis

0 - 3

TalTech/Tradehouse


24/03/2021 - 19:30

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

27/03/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

27/03/2021 - 13:00

27/03/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

2 - 3

Famila/Võru VK


27/03/2021 - 13:00

2 - 3

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK

27/03/2021 - 14:00

TalTech SH

27/03/2021 - 14:00

27/03/2021 - 14:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


27/03/2021 - 14:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Audentese SG /Noortekoondis

28/03/2021 - 13:00

Võru SK

28/03/2021 - 13:00

28/03/2021 - 13:00

Famila/Võru VK

3 - 2

TÜ/Bigbank


28/03/2021 - 13:00

3 - 2

Famila/Võru VK

TÜ/Bigbank

31/03/2021 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

31/03/2021 - 19:00

31/03/2021 - 19:00

TÜ/Bigbank

2 - 3

Famila/Võru VK


31/03/2021 - 19:00

2 - 3

TÜ/Bigbank

Famila/Võru VK



Finaal

03/04/2021 - 14:00

TalTech SH

03/04/2021 - 14:00

03/04/2021 - 14:00

TalTech/Tradehouse

3 - 1

Famila/Võru VK

Vitsur Marek
Kuhlberg Karl

03/04/2021 - 14:00

3 - 1

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK

07/04/2021 - 18:00

Võru SK

07/04/2021 - 18:00

07/04/2021 - 18:00

Famila/Võru VK

1 - 3

TalTech/Tradehouse

Käpa Argo
Jõesaar Olavi

07/04/2021 - 18:00

1 - 3

Famila/Võru VK

TalTech/Tradehouse

10/04/2021 - 14:00

TalTech SH

10/04/2021 - 14:00

10/04/2021 - 14:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Famila/Võru VK

Kõiv Tiit
Suhhova Irina

10/04/2021 - 14:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Famila/Võru VK



3-4.koht

03/04/2021 - 16:00

Tartu Ülikooli SH

03/04/2021 - 16:00

03/04/2021 - 16:00

TÜ/Bigbank

2 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Kärner Kert
Vanaveski Kristjan

03/04/2021 - 16:00

2 - 3

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

07/04/2021 - 19:00

Audentese SH

07/04/2021 - 19:00

07/04/2021 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

1 - 3

TÜ/Bigbank

Murulo Rauno
Kaart Kaidur

07/04/2021 - 19:00

1 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

TÜ/Bigbank

10/04/2021 - 13:30

Tartu Ülikooli SH

10/04/2021 - 13:30

10/04/2021 - 13:30

TÜ/Bigbank

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

Vanaveski Kristjan
Unt Jaanika

10/04/2021 - 13:30

3 - 1

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis