Aadu Luukase karikas 2020

Aadu Luukase karikas 2020

select
Aadu Luukase Karikas 2020 Aadu Luukase karikas 2020 Matches

1/16 finaal

26/09/2020 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

26/09/2020 - 13:00

26/09/2020 - 13:00

Eesti Maaülikool

0 - 3

Tallinna Ülikool

Vanaveski Kristjan
Kuhlberg Karl

26/09/2020 - 13:00

0 - 3

Eesti Maaülikool

Tallinna Ülikool

04/10/2020 - 15:00

Tallinna Ülikooli SH

04/10/2020 - 15:00

04/10/2020 - 15:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Murulo Rauno
Varblane Erko

04/10/2020 - 15:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Eesti Maaülikooli Spordiklubi



Veerandfinaal

08/10/2020 - 19:00

Pärnu SH

08/10/2020 - 19:00

08/10/2020 - 19:00

PÄRNU VK

3 - 1

SELVER Tallinn

Horn Ats
Orgvee Siim

08/10/2020 - 19:00

3 - 1

PÄRNU VK

SELVER Tallinn

08/10/2020 - 19:30

Tallinna 32. KK

08/10/2020 - 19:30

08/10/2020 - 19:30

LotusTimber/Neemeco SK

0 - 3

BIGBANK Tartu

Käpa Imre
Pikkpõld Meelis

08/10/2020 - 19:30

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

BIGBANK Tartu

11/10/2020 - 17:00

Kuressaare SH

11/10/2020 - 17:00

11/10/2020 - 17:00

SAAREMAA VK

3 - 0

Tallinna Ülikool

Keel Are
Nau Raimond

11/10/2020 - 17:00

3 - 0

SAAREMAA VK

Tallinna Ülikool

24/10/2020 - 16:00

Viljandi SK

24/10/2020 - 16:00

24/10/2020 - 16:00

Viljandi VK

0 - 3

TalTech

Käpa Argo
Jakobson Sven

24/10/2020 - 16:00

0 - 3

Viljandi VK

TalTech

24/10/2020 - 17:00

Audentese SH

24/10/2020 - 17:00

24/10/2020 - 17:00

SELVER Tallinn

3 - 1

PÄRNU VK

Käpa Imre
Strandson Risto

24/10/2020 - 17:00

3 - 1

SELVER Tallinn

PÄRNU VK

28/10/2020 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

28/10/2020 - 20:00

28/10/2020 - 20:00

Tallinna Ülikool

0 - 3

SAAREMAA VK

Kaart Kaidur
Kõiv Tiit

28/10/2020 - 20:00

0 - 3

Tallinna Ülikool

SAAREMAA VK

04/11/2020 - 19:30

TalTech SH

04/11/2020 - 19:30

04/11/2020 - 19:30

TalTech

3 - 2

Viljandi VK

Varblane Erko
Vitsur Marek

04/11/2020 - 19:30

3 - 2

TalTech

Viljandi VK

14/11/2020 - 14:00

Tartu Ülikooli SH

14/11/2020 - 14:00

14/11/2020 - 14:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

LotusTimber/Neemeco SK

Murulo Toomas
Kuhlberg Karl

14/11/2020 - 14:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

LotusTimber/Neemeco SK



Poolfinaal

28/11/2020 - 17:00

Kuressaare SH

28/11/2020 - 17:00

28/11/2020 - 17:00

SAAREMAA VK

0 - 3

SELVER Tallinn

Kõiv Tiit
Keel Are

28/11/2020 - 17:00

0 - 3

SAAREMAA VK

SELVER Tallinn

02/12/2020 - 19:00

Audentese SH

02/12/2020 - 19:00

02/12/2020 - 19:00

SELVER Tallinn

3 - 1

SAAREMAA VK

Vitsur Marek
Käpa Imre

02/12/2020 - 19:00

3 - 1

SELVER Tallinn

SAAREMAA VK

05/12/2020 - 19:00

TalTech SH

05/12/2020 - 19:00

05/12/2020 - 19:00

TalTech

3 - 1

BIGBANK Tartu

Strandson Risto
Pärsik Siim

05/12/2020 - 19:00

3 - 1

TalTech

BIGBANK Tartu

06/12/2020 - 18:00

Tartu Ülikooli SH

06/12/2020 - 18:00

06/12/2020 - 18:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

TalTech

Vanaveski Kristjan
Unt Jaanika

06/12/2020 - 18:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

TalTech



Finaal

22/12/2020 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

22/12/2020 - 19:00

22/12/2020 - 19:00

BIGBANK Tartu

1 - 3

SELVER Tallinn

Vanaveski Kristjan
Vitsur Marek

22/12/2020 - 19:00

1 - 3

BIGBANK Tartu

SELVER Tallinn