Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

edasi lükatud

Tallinna Ülikooli SH

edasi lükatud

edasi lükatud

Tallinna Ülikool/Kikas

-

Viljandi Metall


edasi lükatud

-

Tallinna Ülikool/Kikas

Viljandi Metall

edasi lükatud

Jüri Spordihoone

edasi lükatud

edasi lükatud

Rae Spordikool/VIASTON

-

TalTech/Tradehouse


edasi lükatud

-

Rae Spordikool/VIASTON

TalTech/Tradehouse

Postponed

Audentese SH

Postponed

Postponed

Audentese SG /Noortekoondis

-

Viljandi Metall


Postponed

-

Audentese SG /Noortekoondis

Viljandi Metall

edasi lükatud

Viljandi SK

edasi lükatud

edasi lükatud

Viljandi Metall

-

Audentese SG /Noortekoondis


edasi lükatud

-

Viljandi Metall

Audentese SG /Noortekoondis

02/10/2021 - 14:00

Võru SK

02/10/2021 - 14:00

02/10/2021 - 14:00

BARRUS/Võru VK

2 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


02/10/2021 - 14:00

2 - 3

BARRUS/Võru VK

Tallinna Ülikool/Kikas

03/10/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH

03/10/2021 - 15:00

03/10/2021 - 15:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas


03/10/2021 - 15:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool/Kikas

06/10/2021 - 19:00

Võru SK

06/10/2021 - 19:00

06/10/2021 - 19:00

BARRUS/Võru VK

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis


06/10/2021 - 19:00

0 - 3

BARRUS/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

13/10/2021 - 19:00

Võru SK

13/10/2021 - 19:00

13/10/2021 - 19:00

BARRUS/Võru VK

3 - 0

Viljandi Metall

Käpa Argo
Vanaveski Kristjan

13/10/2021 - 19:00

3 - 0

BARRUS/Võru VK

Viljandi Metall

13/10/2021 - 19:30

Tartu Ülikooli SH

13/10/2021 - 19:30

13/10/2021 - 19:30

TÜ/Bigbank

3 - 1

TBD-Biodiscovery Tartu

Unt Jaanika
Pilden Ivar

13/10/2021 - 19:30

3 - 1

TÜ/Bigbank

TBD-Biodiscovery Tartu

14/10/2021 - 18:00

Jüri Spordihoone

14/10/2021 - 18:00

14/10/2021 - 18:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Vitsur Marek
Põldemaa Kaarel

14/10/2021 - 18:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Audentese SG /Noortekoondis

21/10/2021 - 19:30

Viljandi SK

21/10/2021 - 19:30

21/10/2021 - 19:30

Viljandi Metall

0 - 3

TÜ/Bigbank

Kärner Kert
Jakobson Sven

21/10/2021 - 19:30

0 - 3

Viljandi Metall

TÜ/Bigbank

22/10/2021 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

22/10/2021 - 19:00

22/10/2021 - 19:00

TBD-Biodiscovery Tartu

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas

Orgvee Siim
Vanaveski Kristjan

22/10/2021 - 19:00

0 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

Tallinna Ülikool/Kikas

24/10/2021 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

24/10/2021 - 18:00

24/10/2021 - 18:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

Strandson Risto
Loho Tuuli

24/10/2021 - 18:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

Rae Spordikool/VIASTON

27/10/2021 - 18:30

Võru SK

27/10/2021 - 18:30

27/10/2021 - 18:30

BARRUS/Võru VK

3 - 2

TBD-Biodiscovery Tartu


27/10/2021 - 18:30

3 - 2

BARRUS/Võru VK

TBD-Biodiscovery Tartu

06/11/2021 - 17:00

Tartu Ülikooli SH

06/11/2021 - 17:00

06/11/2021 - 17:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

Unt Jaanika
Murulo Toomas

06/11/2021 - 17:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Rae Spordikool/VIASTON

07/11/2021 - 12:00

Tartu Ülikooli SH

07/11/2021 - 12:00

07/11/2021 - 12:00

TBD-Biodiscovery Tartu

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Saares Ivar
Jõesaar Olavi

07/11/2021 - 12:00

1 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

Rae Spordikool/VIASTON

07/11/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH

07/11/2021 - 15:00

07/11/2021 - 15:00

TÜ/Bigbank

1 - 3

BARRUS/Võru VK


07/11/2021 - 15:00

1 - 3

TÜ/Bigbank

BARRUS/Võru VK

19/11/2021 - 19:00

TalTech SH

19/11/2021 - 19:00

19/11/2021 - 19:00

TalTech/Tradehouse

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


19/11/2021 - 19:00

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool/Kikas

20/11/2021 - 17:00

Jüri Spordihoone

20/11/2021 - 17:00

20/11/2021 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 1

Viljandi Metall


20/11/2021 - 17:00

3 - 1

Rae Spordikool/VIASTON

Viljandi Metall

20/11/2021 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

20/11/2021 - 20:00

20/11/2021 - 20:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


20/11/2021 - 20:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

Audentese SG /Noortekoondis

21/11/2021 - 16:00

Audentese SH

21/11/2021 - 16:00

21/11/2021 - 16:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

TalTech/Tradehouse


21/11/2021 - 16:00

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

24/11/2021 - 19:30

TalTech SH

24/11/2021 - 19:30

24/11/2021 - 19:30

TalTech/Tradehouse

3 - 2

TBD-Biodiscovery Tartu


24/11/2021 - 19:30

3 - 2

TalTech/Tradehouse

TBD-Biodiscovery Tartu

28/11/2021 - 13:00

Viljandi Kesklinna kool

28/11/2021 - 13:00

28/11/2021 - 13:00

Viljandi Metall

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


28/11/2021 - 13:00

0 - 3

Viljandi Metall

Tallinna Ülikool/Kikas

28/11/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

28/11/2021 - 13:00

28/11/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

TalTech/Tradehouse


28/11/2021 - 13:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

04/12/2021 - 13:00

Viljandi SK

04/12/2021 - 13:00

04/12/2021 - 13:00

Viljandi Metall

2 - 3

TalTech/Tradehouse


04/12/2021 - 13:00

2 - 3

Viljandi Metall

TalTech/Tradehouse

04/12/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

04/12/2021 - 13:00

04/12/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis


04/12/2021 - 13:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

04/12/2021 - 17:00

Jüri Spordihoone

04/12/2021 - 17:00

04/12/2021 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

BARRUS/Võru VK


04/12/2021 - 17:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

BARRUS/Võru VK

05/12/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH

05/12/2021 - 15:00

05/12/2021 - 15:00

TBD-Biodiscovery Tartu

3 - 0

Viljandi Metall


05/12/2021 - 15:00

3 - 0

TBD-Biodiscovery Tartu

Viljandi Metall

05/12/2021 - 16:00

Jüri Spordihoone

05/12/2021 - 16:00

05/12/2021 - 16:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

TÜ/Bigbank


05/12/2021 - 16:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

TÜ/Bigbank

12/12/2021 - 16:00

Tallinna Ülikooli SH

12/12/2021 - 16:00

12/12/2021 - 16:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

TBD-Biodiscovery Tartu


12/12/2021 - 16:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

TBD-Biodiscovery Tartu

15/12/2021 - 19:30

Tartu Ülikooli SH

15/12/2021 - 19:30

15/12/2021 - 19:30

TBD-Biodiscovery Tartu

2 - 3

TalTech/Tradehouse


15/12/2021 - 19:30

2 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

TalTech/Tradehouse

17/12/2021 - 19:30

Tallinna Ülikooli SH

17/12/2021 - 19:30

17/12/2021 - 19:30

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 1

TÜ/Bigbank


17/12/2021 - 19:30

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas

TÜ/Bigbank

17/12/2021 - 19:30

TalTech SH

17/12/2021 - 19:30

17/12/2021 - 19:30

TalTech/Tradehouse

0 - 3

BARRUS/Võru VK


17/12/2021 - 19:30

0 - 3

TalTech/Tradehouse

BARRUS/Võru VK

18/12/2021 - 13:00

TalTech SH

18/12/2021 - 13:00

18/12/2021 - 13:00

TalTech/Tradehouse

0 - 3

TÜ/Bigbank


18/12/2021 - 13:00

0 - 3

TalTech/Tradehouse

TÜ/Bigbank

18/12/2021 - 16:00

Audentese SH

18/12/2021 - 16:00

18/12/2021 - 16:00

Audentese SG /Noortekoondis

1 - 3

BARRUS/Võru VK


18/12/2021 - 16:00

1 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

BARRUS/Võru VK

19/12/2021 - 13:00

Audentese SH

19/12/2021 - 13:00

19/12/2021 - 13:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

TÜ/Bigbank


19/12/2021 - 13:00

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

TÜ/Bigbank

19/12/2021 - 13:00

Tallinna Ülikooli SH

19/12/2021 - 13:00

19/12/2021 - 13:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 1

BARRUS/Võru VK


19/12/2021 - 13:00

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas

BARRUS/Võru VK

21/12/2021 - 19:30

Viljandi SK

21/12/2021 - 19:30

21/12/2021 - 19:30

Viljandi Metall

3 - 2

BARRUS/Võru VK


21/12/2021 - 19:30

3 - 2

Viljandi Metall

BARRUS/Võru VK

06/01/2022 - 19:00

Jüri Spordihoone

06/01/2022 - 19:00

06/01/2022 - 19:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


06/01/2022 - 19:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Tallinna Ülikool/Kikas

07/01/2022 - 19:00

Jüri Spordihoone

07/01/2022 - 19:00

07/01/2022 - 19:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 0

TBD-Biodiscovery Tartu


07/01/2022 - 19:00

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

TBD-Biodiscovery Tartu

07/01/2022 - 19:00

Kuldre Põhikool

07/01/2022 - 19:00

07/01/2022 - 19:00

BARRUS/Võru VK

0 - 3

TÜ/Bigbank


07/01/2022 - 19:00

0 - 3

BARRUS/Võru VK

TÜ/Bigbank

15/01/2022 - 12:00

Tartu Ülikooli SH

15/01/2022 - 12:00

15/01/2022 - 12:00

TBD-Biodiscovery Tartu

3 - 2

BARRUS/Võru VK


15/01/2022 - 12:00

3 - 2

TBD-Biodiscovery Tartu

BARRUS/Võru VK

18/01/2022 - 19:00

Audentese SH

18/01/2022 - 19:00

18/01/2022 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON


18/01/2022 - 19:00

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

Rae Spordikool/VIASTON

19/01/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

19/01/2022 - 19:00

19/01/2022 - 19:00

TBD-Biodiscovery Tartu

0 - 3

TÜ/Bigbank


19/01/2022 - 19:00

0 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

TÜ/Bigbank

29/01/2022 - 13:00

Viljandi Kesklinna kool

29/01/2022 - 13:00

29/01/2022 - 13:00

Viljandi Metall

-

Rae Spordikool/VIASTON


29/01/2022 - 13:00

-

Viljandi Metall

Rae Spordikool/VIASTON

15/02/2022 - 19:30

Viljandi SK

15/02/2022 - 19:30

15/02/2022 - 19:30

Viljandi Metall

-

TBD-Biodiscovery Tartu


15/02/2022 - 19:30

-

Viljandi Metall

TBD-Biodiscovery Tartu

16/02/2022 - 19:30

Tartu Ülikooli SH

16/02/2022 - 19:30

16/02/2022 - 19:30

TBD-Biodiscovery Tartu

-

Audentese SG /Noortekoondis


16/02/2022 - 19:30

-

TBD-Biodiscovery Tartu

Audentese SG /Noortekoondis

Play-off EMV Play-Off Matches

Poolfinaal

No Matches Appointed Yet



Finaal

No Matches Appointed Yet



3-4.koht

No Matches Appointed Yet