Naiste Eesti meistrivõistlused

Naiste Eesti Meistrivõistlused

select
Play-off EMV Play-Off Matches

Veerandfinaal

09/03/2022 - 19:00

Võru SK

09/03/2022 - 19:00

09/03/2022 - 19:00

BARRUS/Võru VK

2 - 3

Viljandi Metall


09/03/2022 - 19:00

2 - 3

BARRUS/Võru VK

Viljandi Metall

09/03/2022 - 19:00

Audentese SH

09/03/2022 - 19:00

09/03/2022 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

Rae Spordikool/VIASTON


09/03/2022 - 19:00

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

Rae Spordikool/VIASTON

12/03/2022 - 13:00

Viljandi SK

12/03/2022 - 13:00

12/03/2022 - 13:00

Viljandi Metall

3 - 1

BARRUS/Võru VK


12/03/2022 - 13:00

3 - 1

Viljandi Metall

BARRUS/Võru VK

12/03/2022 - 17:00

Jüri Spordihoone

12/03/2022 - 17:00

12/03/2022 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

1 - 3

Audentese SG /Noortekoondis


12/03/2022 - 17:00

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Audentese SG /Noortekoondis



Poolfinaal

16/03/2022 - 19:00

Tallinna Ülikooli SH

16/03/2022 - 19:00

16/03/2022 - 19:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 1

Viljandi Metall


16/03/2022 - 19:00

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas

Viljandi Metall

17/03/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

17/03/2022 - 19:00

17/03/2022 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis


17/03/2022 - 19:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

19/03/2022 - 13:00

Viljandi Kesklinna kool

19/03/2022 - 13:00

19/03/2022 - 13:00

Viljandi Metall

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


19/03/2022 - 13:00

0 - 3

Viljandi Metall

Tallinna Ülikool/Kikas

20/03/2022 - 17:00

Audentese SH

20/03/2022 - 17:00

20/03/2022 - 17:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 2

TÜ/Bigbank


20/03/2022 - 17:00

3 - 2

Audentese SG /Noortekoondis

TÜ/Bigbank

21/03/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

21/03/2022 - 19:00

21/03/2022 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


21/03/2022 - 19:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis



Finaal

23/03/2022 - 19:00

Tallinna Ülikooli SH

23/03/2022 - 19:00

23/03/2022 - 19:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

TÜ/Bigbank


23/03/2022 - 19:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

TÜ/Bigbank

26/03/2022 - 14:00

Tartu Ülikooli SH

26/03/2022 - 14:00

26/03/2022 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas


26/03/2022 - 14:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool/Kikas

27/03/2022 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

27/03/2022 - 18:00

27/03/2022 - 18:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

TÜ/Bigbank


27/03/2022 - 18:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

TÜ/Bigbank

31/03/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

31/03/2022 - 19:00

31/03/2022 - 19:00

TÜ/Bigbank

3 - 2

Tallinna Ülikool/Kikas


31/03/2022 - 19:00

3 - 2

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool/Kikas

05/04/2022 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

05/04/2022 - 20:00

05/04/2022 - 20:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 2

TÜ/Bigbank


05/04/2022 - 20:00

3 - 2

Tallinna Ülikool/Kikas

TÜ/Bigbank



3-4.koht

22/03/2022 - 19:00

Audentese SH

22/03/2022 - 19:00

22/03/2022 - 19:00

Audentese SG /Noortekoondis

2 - 3

Viljandi Metall


22/03/2022 - 19:00

2 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Viljandi Metall

26/03/2022 - 16:00

Viljandi Kesklinna kool

26/03/2022 - 16:00

26/03/2022 - 16:00

Viljandi Metall

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis


26/03/2022 - 16:00

0 - 3

Viljandi Metall

Audentese SG /Noortekoondis

27/03/2022 - 15:00

Audentese SH

27/03/2022 - 15:00

27/03/2022 - 15:00

Audentese SG /Noortekoondis

2 - 3

Viljandi Metall


27/03/2022 - 15:00

2 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Viljandi Metall

29/03/2022 - 19:30

Viljandi SK

29/03/2022 - 19:30

29/03/2022 - 19:30

Viljandi Metall

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis


29/03/2022 - 19:30

0 - 3

Viljandi Metall

Audentese SG /Noortekoondis

05/04/2022 - 18:00

Audentese SH

05/04/2022 - 18:00

05/04/2022 - 18:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 1

Viljandi Metall


05/04/2022 - 18:00

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis

Viljandi Metall



5.-6. koht

23/03/2022 - 19:00

Võru SK

23/03/2022 - 19:00

23/03/2022 - 19:00

BARRUS/Võru VK

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON


23/03/2022 - 19:00

3 - 0

BARRUS/Võru VK

Rae Spordikool/VIASTON

27/03/2022 - 15:00

Jüri Spordihoone

27/03/2022 - 15:00

27/03/2022 - 15:00

Rae Spordikool/VIASTON

2 - 3

BARRUS/Võru VK


27/03/2022 - 15:00

2 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

BARRUS/Võru VK



7.-8. koht

18/03/2022 - 19:30

TalTech SH

18/03/2022 - 19:30

18/03/2022 - 19:30

TalTech/Tradehouse

3 - 0

TBD-Biodiscovery Tartu


18/03/2022 - 19:30

3 - 0

TalTech/Tradehouse

TBD-Biodiscovery Tartu

25/03/2022 - 19:30

Tartu Ülikooli SH

25/03/2022 - 19:30

25/03/2022 - 19:30

TBD-Biodiscovery Tartu

2 - 3

TalTech/Tradehouse


25/03/2022 - 19:30

2 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

TalTech/Tradehouse

Naiste EMV Põhiturniir Naiste EMV Põhiturniir Matches

Põhiturniir

02/10/2021 - 14:00

Võru SK

02/10/2021 - 14:00

02/10/2021 - 14:00

BARRUS/Võru VK

2 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


02/10/2021 - 14:00

2 - 3

BARRUS/Võru VK

Tallinna Ülikool/Kikas

03/10/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH

03/10/2021 - 15:00

03/10/2021 - 15:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Tallinna Ülikool/Kikas


03/10/2021 - 15:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Tallinna Ülikool/Kikas

06/10/2021 - 19:00

Võru SK

06/10/2021 - 19:00

06/10/2021 - 19:00

BARRUS/Võru VK

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis


06/10/2021 - 19:00

0 - 3

BARRUS/Võru VK

Audentese SG /Noortekoondis

13/10/2021 - 19:00

Võru SK

13/10/2021 - 19:00

13/10/2021 - 19:00

BARRUS/Võru VK

3 - 0

Viljandi Metall

Käpa Argo
Vanaveski Kristjan

13/10/2021 - 19:00

3 - 0

BARRUS/Võru VK

Viljandi Metall

13/10/2021 - 19:30

Tartu Ülikooli SH

13/10/2021 - 19:30

13/10/2021 - 19:30

TÜ/Bigbank

3 - 1

TBD-Biodiscovery Tartu

Unt Jaanika
Pilden Ivar

13/10/2021 - 19:30

3 - 1

TÜ/Bigbank

TBD-Biodiscovery Tartu

14/10/2021 - 18:00

Jüri Spordihoone

14/10/2021 - 18:00

14/10/2021 - 18:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

Audentese SG /Noortekoondis

Vitsur Marek
Põldemaa Kaarel

14/10/2021 - 18:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Audentese SG /Noortekoondis

21/10/2021 - 19:30

Viljandi SK

21/10/2021 - 19:30

21/10/2021 - 19:30

Viljandi Metall

0 - 3

TÜ/Bigbank

Kärner Kert
Jakobson Sven

21/10/2021 - 19:30

0 - 3

Viljandi Metall

TÜ/Bigbank

22/10/2021 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

22/10/2021 - 19:00

22/10/2021 - 19:00

TBD-Biodiscovery Tartu

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas

Orgvee Siim
Vanaveski Kristjan

22/10/2021 - 19:00

0 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

Tallinna Ülikool/Kikas

24/10/2021 - 18:00

Tallinna Ülikooli SH

24/10/2021 - 18:00

24/10/2021 - 18:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

Strandson Risto
Loho Tuuli

24/10/2021 - 18:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

Rae Spordikool/VIASTON

27/10/2021 - 18:30

Võru SK

27/10/2021 - 18:30

27/10/2021 - 18:30

BARRUS/Võru VK

3 - 2

TBD-Biodiscovery Tartu


27/10/2021 - 18:30

3 - 2

BARRUS/Võru VK

TBD-Biodiscovery Tartu

06/11/2021 - 17:00

Tartu Ülikooli SH

06/11/2021 - 17:00

06/11/2021 - 17:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

Unt Jaanika
Murulo Toomas

06/11/2021 - 17:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Rae Spordikool/VIASTON

07/11/2021 - 12:00

Tartu Ülikooli SH

07/11/2021 - 12:00

07/11/2021 - 12:00

TBD-Biodiscovery Tartu

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Saares Ivar
Jõesaar Olavi

07/11/2021 - 12:00

1 - 3

TBD-Biodiscovery Tartu

Rae Spordikool/VIASTON

07/11/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH

07/11/2021 - 15:00

07/11/2021 - 15:00

TÜ/Bigbank

1 - 3

BARRUS/Võru VK


07/11/2021 - 15:00

1 - 3

TÜ/Bigbank

BARRUS/Võru VK

19/11/2021 - 19:00

TalTech SH

19/11/2021 - 19:00

19/11/2021 - 19:00

TalTech/Tradehouse

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


19/11/2021 - 19:00

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Tallinna Ülikool/Kikas

20/11/2021 - 17:00

Jüri Spordihoone

20/11/2021 - 17:00

20/11/2021 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 1

Viljandi Metall


20/11/2021 - 17:00

3 - 1

Rae Spordikool/VIASTON

Viljandi Metall

20/11/2021 - 20:00

Tallinna Ülikooli SH

20/11/2021 - 20:00

20/11/2021 - 20:00

Tallinna Ülikool/Kikas

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis


20/11/2021 - 20:00

3 - 0

Tallinna Ülikool/Kikas

Audentese SG /Noortekoondis

21/11/2021 - 16:00

Audentese SH

21/11/2021 - 16:00

21/11/2021 - 16:00

Audentese SG /Noortekoondis

3 - 0

TalTech/Tradehouse


21/11/2021 - 16:00

3 - 0

Audentese SG /Noortekoondis

TalTech/Tradehouse

24/11/2021 - 19:30

TalTech SH

24/11/2021 - 19:30

24/11/2021 - 19:30

TalTech/Tradehouse

3 - 2

TBD-Biodiscovery Tartu


24/11/2021 - 19:30

3 - 2

TalTech/Tradehouse

TBD-Biodiscovery Tartu

28/11/2021 - 13:00

Viljandi Kesklinna kool

28/11/2021 - 13:00

28/11/2021 - 13:00

Viljandi Metall

0 - 3

Tallinna Ülikool/Kikas


28/11/2021 - 13:00

0 - 3

Viljandi Metall

Tallinna Ülikool/Kikas

28/11/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

28/11/2021 - 13:00

28/11/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

TalTech/Tradehouse


28/11/2021 - 13:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

TalTech/Tradehouse

04/12/2021 - 13:00

Viljandi SK

04/12/2021 - 13:00

04/12/2021 - 13:00

Viljandi Metall

2 - 3

TalTech/Tradehouse


04/12/2021 - 13:00

2 - 3

Viljandi Metall

TalTech/Tradehouse

04/12/2021 - 13:00

Tartu Ülikooli SH

04/12/2021 - 13:00

04/12/2021 - 13:00

TÜ/Bigbank

3 - 1

Audentese SG /Noortekoondis


04/12/2021 - 13:00

3 - 1

TÜ/Bigbank

Audentese SG /Noortekoondis

04/12/2021 - 17:00

Jüri Spordihoone

04/12/2021 - 17:00

04/12/2021 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

BARRUS/Võru VK


04/12/2021 - 17:00

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

BARRUS/Võru VK

05/12/2021 - 15:00

Tartu Ülikooli SH

05/12/2021 - 15:00

05/12/2021 - 15:00

TBD-Biodiscovery Tartu

3 - 0

Viljandi Metall


05/12/2021 - 15:00

3 - 0

TBD-Biodiscovery Tartu

Viljandi Metall

05/12/2021 - 16:00

Jüri Spordihoone

05/12/2021 - 16:00

05/12/2021 - 16:00

Rae Spordikool/VIASTON

0 - 3

TÜ/Bigbank