Meeste Esiliiga

Meest I-Liiga

select
Põhiturniir Põhiturniir Matches

1. voor

17/10/2017 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

17/10/2017 - 13:00

17/10/2017 - 13:00

Eesti Maaülikool

3 - 2

Danpower / Võru VK


17/10/2017 - 13:00

3 - 2

Eesti Maaülikool

Danpower / Võru VK

17/10/2020 - 12:00

Sõle Spordikeskus

17/10/2020 - 12:00

17/10/2020 - 12:00

Tallinna SK

0 - 3

Viljandi VK


17/10/2020 - 12:00

0 - 3

Tallinna SK

Viljandi VK

17/10/2020 - 13:00

Kiili SH

17/10/2020 - 13:00

17/10/2020 - 13:00

EstNor/KIILI

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK


17/10/2020 - 13:00

1 - 3

EstNor/KIILI

LotusTimber/Neemeco SK

17/10/2020 - 13:30

Peetri kool

17/10/2020 - 13:30

17/10/2020 - 13:30

Liider/Rae vald

0 - 3

Tallinna Ülikool


17/10/2020 - 13:30

0 - 3

Liider/Rae vald

Tallinna Ülikool

17/10/2020 - 14:00

Rahu Hall

17/10/2020 - 14:00

17/10/2020 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 0

Saaremaa


17/10/2020 - 14:00

3 - 0

BMF/Rakvere VK

Saaremaa

17/10/2020 - 17:00

Väätsa SH

17/10/2020 - 17:00

17/10/2020 - 17:00

IMsport/Järvamaa

3 - 1

Audentese SG/NK


17/10/2020 - 17:00

3 - 1

IMsport/Järvamaa

Audentese SG/NK

18/10/2020 - 12:00

Sõle Spordikeskus

18/10/2020 - 12:00

18/10/2020 - 12:00

Tallinna SK

3 - 1

EstNor/KIILI


18/10/2020 - 12:00

3 - 1

Tallinna SK

EstNor/KIILI

18/10/2020 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

18/10/2020 - 12:00

18/10/2020 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Saaremaa


18/10/2020 - 12:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Saaremaa

18/10/2020 - 12:00

Audentese SH

18/10/2020 - 12:00

18/10/2020 - 12:00

Audentese SG/NK

1 - 3

Eesti Maaülikool


18/10/2020 - 12:00

1 - 3

Audentese SG/NK

Eesti Maaülikool

18/10/2020 - 13:00

Võru SK

18/10/2020 - 13:00

18/10/2020 - 13:00

Danpower / Võru VK

3 - 2

BMF/Rakvere VK


18/10/2020 - 13:00

3 - 2

Danpower / Võru VK

BMF/Rakvere VK

18/10/2020 - 14:00

Tallinna 32. KK

18/10/2020 - 14:00

18/10/2020 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 1

Liider/Rae vald


18/10/2020 - 14:00

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK

Liider/Rae vald

18/10/2020 - 16:00

Viljandi SK

18/10/2020 - 16:00

18/10/2020 - 16:00

Viljandi VK

3 - 1

IMsport/Järvamaa


18/10/2020 - 16:00

3 - 1

Viljandi VK

IMsport/Järvamaa



2.voor

30/10/2020 - 20:00

Türi SH

30/10/2020 - 20:00

30/10/2020 - 20:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

Danpower / Võru VK

Reino-Albert Hannes
Kõiv Tiit

30/10/2020 - 20:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

Danpower / Võru VK

31/10/2020 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

31/10/2020 - 13:00

31/10/2020 - 13:00

Eesti Maaülikool

0 - 3

Tallinna Ülikool

Pilden Ivar
Murulo Toomas

31/10/2020 - 13:00

0 - 3

Eesti Maaülikool

Tallinna Ülikool

31/10/2020 - 13:00

Jüri Spordihoone

31/10/2020 - 13:00

31/10/2020 - 13:00

EstNor/KIILI

1 - 3

Viljandi VK

Loho Tuuli
Uusküla Martin

31/10/2020 - 13:00

1 - 3

EstNor/KIILI

Viljandi VK

31/10/2020 - 14:00

Rahu Hall

31/10/2020 - 14:00

31/10/2020 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Tallinna SK

Gildemann Jaanus
Toming Ivo

31/10/2020 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Tallinna SK

31/10/2020 - 14:00

Kuressaare SH

31/10/2020 - 14:00

31/10/2020 - 14:00

Saaremaa

1 - 3

Danpower / Võru VK

Põldema Tõnu
Nau Raimond

31/10/2020 - 14:00

1 - 3

Saaremaa

Danpower / Võru VK

31/10/2020 - 16:00

Tallinna 32. KK

31/10/2020 - 16:00

31/10/2020 - 16:00

LotusTimber/Neemeco SK

3 - 1

IMsport/Järvamaa

Põldemaa Kaarel
Pikkpõld Meelis

31/10/2020 - 16:00

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK

IMsport/Järvamaa

31/10/2020 - 16:00

Audentese SH

31/10/2020 - 16:00

31/10/2020 - 16:00

Audentese SG/NK

3 - 1

Liider/Rae vald

Haavik Kristjan
Kõiv Tiit

31/10/2020 - 16:00

3 - 1

Audentese SG/NK

Liider/Rae vald

01/11/2020 - 12:00

Sõle Spordikeskus

01/11/2020 - 12:00

01/11/2020 - 12:00

Tallinna SK

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Rõzuk Dmitri
Varblane Erko

01/11/2020 - 12:00

0 - 3

Tallinna SK

LotusTimber/Neemeco SK

01/11/2020 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

01/11/2020 - 12:00

01/11/2020 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

EstNor/KIILI

Pikkpõld Meelis
Põldemaa Kaarel

01/11/2020 - 12:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

EstNor/KIILI

01/11/2020 - 13:30

Järveküla kool

01/11/2020 - 13:30

01/11/2020 - 13:30

Liider/Rae vald

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Predbannikov Nikolai
Kõiv Tiit

01/11/2020 - 13:30

0 - 3

Liider/Rae vald

BMF/Rakvere VK

01/11/2020 - 14:00

Kuressaare SH

01/11/2020 - 14:00

01/11/2020 - 14:00

Saaremaa

1 - 3

Eesti Maaülikool

Keel Are
Põldema Tõnu

01/11/2020 - 14:00

1 - 3

Saaremaa

Eesti Maaülikool

01/11/2020 - 14:00

Viljandi SK

01/11/2020 - 14:00

01/11/2020 - 14:00

Viljandi VK

3 - 1

Audentese SG/NK

Arak Tarmo
Vitsur Marek

01/11/2020 - 14:00

3 - 1

Viljandi VK

Audentese SG/NK



3. voor

14/11/2020 - 13:00

Audentese SH

14/11/2020 - 13:00

14/11/2020 - 13:00

Audentese SG/NK

2 - 3

Saaremaa


14/11/2020 - 13:00

2 - 3

Audentese SG/NK

Saaremaa

14/11/2020 - 13:30

Järveküla kool

14/11/2020 - 13:30

14/11/2020 - 13:30

Liider/Rae vald

3 - 1

Viljandi VK


14/11/2020 - 13:30

3 - 1

Liider/Rae vald

Viljandi VK

14/11/2020 - 14:00

Rahu Hall

14/11/2020 - 14:00

14/11/2020 - 14:00

BMF/Rakvere VK

0 - 3

Tallinna Ülikool


14/11/2020 - 14:00

0 - 3

BMF/Rakvere VK

Tallinna Ülikool

14/11/2020 - 17:00

Väätsa SH

14/11/2020 - 17:00

14/11/2020 - 17:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

EstNor/KIILI


14/11/2020 - 17:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

EstNor/KIILI

15/11/2020 - 11:00

Tallinna Ülikooli SH

15/11/2020 - 11:00

15/11/2020 - 11:00

Tallinna Ülikool

3 - 0

Audentese SG/NK


15/11/2020 - 11:00

3 - 0

Tallinna Ülikool

Audentese SG/NK

15/11/2020 - 13:00

Kiili SH

15/11/2020 - 13:00

15/11/2020 - 13:00

EstNor/KIILI

1 - 3

Saaremaa


15/11/2020 - 13:00

1 - 3

EstNor/KIILI

Saaremaa

15/11/2020 - 13:00

Võru SK

15/11/2020 - 13:00

15/11/2020 - 13:00

Danpower / Võru VK

3 - 1

LotusTimber/Neemeco SK


15/11/2020 - 13:00

3 - 1

Danpower / Võru VK

LotusTimber/Neemeco SK

15/11/2020 - 14:00

Viljandi SK

15/11/2020 - 14:00

15/11/2020 - 14:00

Viljandi VK

1 - 3

BMF/Rakvere VK


15/11/2020 - 14:00

1 - 3

Viljandi VK

BMF/Rakvere VK

15/11/2020 - 15:00

Maaülikooli Spordihoone

15/11/2020 - 15:00

15/11/2020 - 15:00

Eesti Maaülikool

3 - 0

IMsport/Järvamaa


15/11/2020 - 15:00

3 - 0

Eesti Maaülikool

IMsport/Järvamaa

21/11/2020 - 14:00

Tallinna 32. KK

21/11/2020 - 14:00

21/11/2020 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

2 - 3

Eesti Maaülikool


21/11/2020 - 14:00

2 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Eesti Maaülikool



4. voor

17/11/2020 - 18:45

Sõle Spordikeskus

17/11/2020 - 18:45

17/11/2020 - 18:45

Tallinna SK

0 - 3

Tallinna Ülikool

Käpa Imre
Kaart Kaidur

17/11/2020 - 18:45

0 - 3

Tallinna SK

Tallinna Ülikool

05/12/2020 - 13:00

Sõle Spordikeskus

05/12/2020 - 13:00

05/12/2020 - 13:00

Tallinna SK

0 - 3

Saaremaa


05/12/2020 - 13:00

0 - 3

Tallinna SK

Saaremaa

05/12/2020 - 14:00

Rahu Hall

05/12/2020 - 14:00

05/12/2020 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 2

Eesti Maaülikool


05/12/2020 - 14:00

3 - 2

BMF/Rakvere VK

Eesti Maaülikool

05/12/2020 - 17:00

Väätsa SH

05/12/2020 - 17:00

05/12/2020 - 17:00

IMsport/Järvamaa

0 - 3

Tallinna Ülikool


05/12/2020 - 17:00

0 - 3

IMsport/Järvamaa

Tallinna Ülikool

06/12/2020 - 13:00

Maaülikooli Spordihoone

06/12/2020 - 13:00

06/12/2020 - 13:00

Eesti Maaülikool

3 - 1

Tallinna SK


06/12/2020 - 13:00

3 - 1

Eesti Maaülikool

Tallinna SK

06/12/2020 - 16:00

Väätsa SH

06/12/2020 - 16:00

06/12/2020 - 16:00

IMsport/Järvamaa

1 - 3

BMF/Rakvere VK


06/12/2020 - 16:00

1 - 3

IMsport/Järvamaa

BMF/Rakvere VK



5. voor

12/12/2020 - 13:00

Audentese SH

12/12/2020 - 13:00

12/12/2020 - 13:00

Audentese SG/NK

2 - 3

Danpower / Võru VK

Predbannikov Nikolai
Vitsur Marek

12/12/2020 - 13:00

2 - 3

Audentese SG/NK

Danpower / Võru VK

12/12/2020 - 13:30

Järveküla kool

12/12/2020 - 13:30

12/12/2020 - 13:30

Liider/Rae vald

3 - 0

IMsport/Järvamaa

Kaart Kaidur
Põldemaa Kaarel

12/12/2020 - 13:30

3 - 0

Liider/Rae vald

IMsport/Järvamaa

12/12/2020 - 14:00

Tallinna 32. KK

12/12/2020 - 14:00

12/12/2020 - 14:00

LotusTimber/Neemeco SK

1 - 3

BMF/Rakvere VK

Murulo Rauno
Pikkpõld Meelis

12/12/2020 - 14:00

1 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

BMF/Rakvere VK

13/12/2020 - 12:00

Tallinna Ülikooli SH

13/12/2020 - 12:00

13/12/2020 - 12:00

Tallinna Ülikool

3 - 1

Danpower / Võru VK

Põldemaa Kaarel
Murulo Rauno

13/12/2020 - 12:00

3 - 1

Tallinna Ülikool

Danpower / Võru VK

13/12/2020 - 13:00

Kiili SH

13/12/2020 - 13:00

13/12/2020 - 13:00

EstNor/KIILI

3 - 1

Liider/Rae vald

Kaart Kaidur
Vitsur Marek

13/12/2020 - 13:00

3 - 1

EstNor/KIILI

Liider/Rae vald

13/12/2020 - 14:00

Kadrina SH

13/12/2020 - 14:00

13/12/2020 - 14:00

BMF/Rakvere VK

3 - 1

Audentese SG/NK

Lumi Karl
Kõiv Tiit

13/12/2020 - 14:00

3 - 1

BMF/Rakvere VK

Audentese SG/NK

13/12/2020 - 14:00

Kuressaare SH

13/12/2020 - 14:00

13/12/2020 - 14:00

Saaremaa

0 - 3

LotusTimber/Neemeco SK

Põldema Tõnu
Nau Raimond

13/12/2020 - 14:00

0 - 3

Saaremaa

LotusTimber/Neemeco SK

13/12/2020 - 16:00

Väätsa SH

13/12/2020 - 16:00

13/12/2020 - 16:00

IMsport/Järvamaa

1 - 3